Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

e-mini trhy


beginner

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 408
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry vecer Mitaros,
mate-li SL nebo profit target limit order, pak neni garance, ze bude Vas prikaz exekuovan, kdyz se trh jen dotkne te ceny, tj. pokud trh neprejde pres cenu. Pozor na tuto skutecnost pri backtestovani strategii. Doslovny preklad z diskusniho fora Trading Educators.

Preji Vam mnoho uspechu!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste doplnim,
na tom foru jsou take nejaka doporuceni, jak se temto problemum vyhnout, takze nejlepe bude, kdyz si ho proctete [myslim, ze se jedna o sekci kiwi's paper trades] = nechci tu opisovat cele forum. Samozrejme, vsechna jdou, jak uvadi, na vrub Vaseho profitu o jeden az dva ticky na exekuci, coz snad neni strasne.

Preji Vam mnoho uspechu!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Jakub, bolija a Libic,

děkuji za reakce, snad jsem to pochopil správně, že v tomto případě k exekuci nedojde

Jakub:
Včerejší příklad jsem napsal špatně, až teď, co jsem si ho přečetl, to vidím. Tento příklad byl uveden, jako v medvědím trendu, tak se omlouvám.

Jde mi o to, jestli, když trh se dotkne a opravdu se jen "otře" svým high, low mého SL a nebo PT, či jiného příkazu, zda-li se tento příkaz uskuteční?

Libic,
dekuji za link, ale bohužel pro mě, nejsem s angličtinou takový kamarád, ale stejně dík.

S pozdravem Rosťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Mitaros,
mne se pri live dvakrat stalo ze na grafu v sierre jsem mel vstup nebo SL umisteny az dva tiky od toho, kam se podle grafu cena dostala a presto jsem se v jednom pripade dostal do obchodu (samozrejme ztratoveho) a v druhem pripade jsem byl vyhozen na SL i kdyz graf ukazoval ze jsem mel byt stale v obchodu (samozrejme ziskovem ;-)
Nastesti se to nestava tak casto, hlavne po te, co jsem si v Sierre zkratil intervaly nacitani dat...
TAke zalezi kolik je na dane pozici nahromadenych prikazu
TAkze na vasi otazku jde tezko odpovedet...Nekdy ano, nekdy ne :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to ALL
převážně se zajímám o forex, ale hrozně mě štvou prudké pohyby, které mě vyhodí na sl a pak si to klidně jede dále mojim směrem, tak jsem se rozhodl i otestovat futures, protože jsem četl z více stran, že tam tak prudké změny nenastanou u pomalejších trhů. Protože se vůbec nevyznám ve futures tak mě prosím poraďte jestli jsem to udělal správně?
Včera jsem papírově otevřel pozici na e-mini sp 500 (ESMO7) za 1518.25 na buy sl jsem umístil na 1514 což podle kalkulačky bylo 212 USD, když šel trh nahoru tak jsem posunul sl na 1520 kde mě to před chvílí vykoplo. Protože jsem držel pozici přes noc tak poplatek je cca 30 usd a můj dnešní výdělek je 87,50usd tak jsem celkem cca 50 usd+.
Včera byl svátek takže ani nevím jestli šlo pozici otevřít a jak blízko muže být sl od ceny atd. Napište mě někdo zda jsem to spočítal dobře. Děkkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby: hlavní obchodní hodiny US futures jsou od 15:30 do 22:00 hod. V tyto hodiny máš okamžité plnění příkazů. Já obchoduju vše co se objeví od 15:30 do cca 21:45 hod, někdo obchoduje jen od 15:30 do 18:00 atd, někdo od cca 14:00 hod kdy se vyhlašují fundamenty... opravdu existuje spousta přístupů, obchoduj to co ti je sympatické...

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...