Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
PET

SIERRA chart- nastavení

Doporučené příspěvky

Dobrý den Tomáši,
Možná to víš, ale jen pro upřesnění. Odpočet času funguje jen pokud je čas v době otevření trhu. Tedy v době od 15:30 do 22:15 v tvém případě. Pokud ti nto nevyhovuje najdeš i jiná odpočítadla nebo nech obchodní hodiny od 0:00 do 23:59.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den vsetkym,

vie mi niekto poradit ako sa v Sierre da zmenit vertikalna vyska jednotlivych studii.
Napr. ako mam zmensit vysku grafu s cenami a volume a nasledne aby sa
mi zvecsilo Woodie CCI okno.

Dakujem za pomoc.

MM.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den vsetkym,

vie mi niekto poradit ako sa v Sierre da zmenit vertikalna vyska jednotlivych studii. Napr. ako mam zmensit vysku grafu s cenami a volume a nasledne aby sa mi zvecsilo Woodie CCI okno.

Dakujem.

MM.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
prosim o radu: WCCI v siere
mam sieru, od okamziku stazeni posledni verze č.159 a posledni flader_SW_CZI mam sidewander cerveny nonstop. Musim neustale klikat do analyze-flader_SW_CZI pro obnovu. Setkal jste se s tim nekdo?
Milos

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já mám verzi 159 a vše je O.K. Zkus si jiného grafu nahrát samostatně SW a kouknout se, jak to funguje. Zkontroluj si rovněž nastavení a hoď na sklo tabulku s nastavením. Je možné, že se ti tam vloudila nějaká blbost.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zkusil jsem i sieru uplne odinstalovat a stahnout jeste novejsi verzi 161 a stale zahady: SW na YM je ok, ER se i v super trendu z cervene nechce dostat. Podivne. Zlato mam jen cervene a zelene, chybi zluta. co se da jeste vyzkouset uz nevim.
milos

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Milos!
A jak máš SW nastaven. Můžeš sem napsat jednotlivé hodnoty? Neno hodit Print Screen obrazovky s nastavením?
Jinak se nikam nepohnem.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj,

chtěl bych se zeptat zkušenějších. Při backtestu v SC mám nastaveno zobrazení dat od 7:00-do 16:30 abych nemusel tolik rolovat přes neobchodní hodiny. Jsou v takovém případě CCI, EMA vypočítány z dat tak jak jsou zobrazena a nebo ze všech dat uležených v dat. souboru? (tedy např hodnota CCI, EMA... v 7:00)

Díky za případnou odpověď

Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mam dotaz na backtasting Sierra a BracketTrader, postupoval jsem podle doporuceneho postupu na BT homepage, jenze to nefunguje :(
Mam stazeny btlink1.dll a ulozeny v poradaci data
SC mam verzi 161 v Trialu (Level 5)
data mam z opentick serveru, ulozena v souboru [YMM7-EC.mnd

Spustim SC, dam open intraday chart, zvolim YMM7, TF mam nastavenej na 3 minuty
Dam studies,
Add custom studies
kliknu na btlink1.dll
Settings, jmeno doplnim na btlink1.btlink
dam OK
Spustim Replay posledniho dne, start od 10:00 rychlost 10x
Replay spravne nabehne a bezi
spustim BT (Ver 07.0130a18 API900)
zvolim Preferences > Data source > SC DLL Replay
dostanu hlasku
SierraChart REPLAY link on, nicmene BT nedostava data, BID ASK, vsude 0 :(

Nevite nekdo prosim, kde je chyba? Diky predem za pomoc

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak uz jsem to vyresil, funguje to skvele, akorat je nutne premenit oddelovac desetinnejch mist z evropskeho "," na americk "."
Byl bych ten prispevek co jsem sem dal pred chvili smazal, ale asi to nejde a treba to nekomu pomuze, me to potrapilo zle :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.