Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
PET

SIERRA chart- nastavení

Doporučené příspěvky

to all: Můžete prosím někdo poradit jak editovat již provedené obchody v "Trade Activity Log",..když např..chci nějaký obchod smazat...,.popř. upravit, když kliknu na Edit->tak nemám aktivní volby smazat řádek,editovat a vložit,..pravděpodobně se to musí někde povolit,..chtěl bych používat v Sierre statistiku, ale zatím s tím bojuju.. Popř. ještě jeden dotaz,..jestli nepoužíváte statistiku v Sierre, jak dostáváte obchody např. v paperu do excelu (hlavně nepište že ručně,..jsem líný,.. ) :) Díky za info,.. H.

23022

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Otazka pre skusnejsich,

potrebujem poradit s kopirovanim "Drawings" do grafu, ktory je pouzity ako "Study" ?

Ide mi o to, ze ta volba - Chart Settings - Advanced Settings 2 - Copy Chart Drawings From Chart #
sa vztahuje na hlavny graf.

Vdaka.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Prosím o radu:
Nedaří se mi nastavit delší historii grafu, než je defaultních 30 dní. Nastavuji to na chart settings - main settings - days to display/load, kde přepíši počet dní ale bohužel graf je stále 30ti denní. Můj poskytovatel dat je IB.
Něco jsem opomněl? Už si fakt nevím rady. Ani zde v diskuzi jsem na nic nenarazil.
Díky, Milan.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
milan1968,

napada ma, ze mozno mate zle nastavenu hodnotu "Max. Historical Intraday Days to Download" v "Data/Trade Service Settings". Nepouzivam IB, ale ked si v ich zalozke pozriem defaultne nastavenie, tak tam mam len 15 dni, mozno to bude problem.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
V Data Trade Service Settings mám nastavenou stejnou hodnotu jako v Chart settings, tím to nejspíš nebude. Se Sierrou začínám. V Ninja Trader s tím problém není. Bude to nejspíš jen nějaká hloupost v nastavení...jen na ni přijít.

I tak děkuji shany

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
milan1968,
jaký symbol a kontraktní měsíc stahuješ ?

jinak primární je nastavení v Data Trade Service Settings, to co si upravíš v Chart settings je jen co se ti momentálně zobrazí v grafu, tj máš staženo třeba 100 dní dat, ale pro rychlejší práci s grafem si necháš zobrazit jen 7 dní apod

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Takto vypadá moje nastavení v Data/Trade Service Settings a v Chart Settings mám nastaven stejný počet dní. Stahuji YM-201309 ale nefunguje mi to ani u jiných indexů.

24097

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
tak zkus stáhnout jiný kontraktní měsíc, třeba 06, ten je ještě platný, teď se roluje, ale zářijový má reálně cca měsíc historie

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nevíte prosím někdo jak vyřešit následující?
Mám graf, kde načítám 120 dní zpět. Pospojoval jsem knt měsíce a po restartu mi Sierra chtěla rozdělit dle nastavení data na menší bloky. Po tomto rozdělení mám nyní v tomto grafu načteno cca 60 dní, i když mám v nastavení 120 dní.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím ,

kto vie nech poradí ! Na "SIERRA CHART" v časti "DOM" mám definované 2 kontrakty
a chcem exekuovať ich postupne t.j na I. možnej s/r úrovni I. kontrakt a následne II. kontrakt.
Ako sa to dá prakticky urobiť v SIERRE" !

Vlado

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahojte, prosím vás, neviete ako v sierre nastaviť CCI tak, aby mi zobrazovalo vertikálne čiarky pod aktuálnou úrovňou hodnoty smerom k nulovej hodnote? Ďakujem krásne, neviem si stým rady.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
majko_wrc,

je to vcelku jednoduché - treba vložiť CCI do grafu dvakrát na tú istú pozíciu (Chart Region). A potom u jedného nechať vykresliť krivku (Draw Style: Line) a v druhom prípade vertikálne čiarky (Draw Style: Bar). Oba indikátory sa prekryjú cez seba a máte to, čo ste chceli.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.