Pyton

Saxo Bank

Doporučené příspěvky

Dobry den!!!!!

Mna by zaujimalo ak mi niekto vie odpovedat na moju otazku, Ci ma niekto otvoreny ucet SaxoBank a ako je spokojny so sluzbamy. Pretoze hladam riadne solventnu spolocnost cez ktoru by som chcel obchodovat. Pretoze moj predchadzajuci broker a moja zaciatocnicka chyba bola taka ze som si kedysi otvoril ucet u slovenskej brokerskej spolocnossti a ta ma problemi jednoducho sa nedostanem k svojim peniazom. Takze hladam solventnost, kvalitu sluzieb a platformu ktora nepada asi tak. A zatial sa mi pozdava Saxo co sa tyka platformy a mena a rozsuhu ponuky Forex komodity atd. Dik za info

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Pyton,
osobně přes Saxo neobchoduji, ale pár známých ano, a nemají žádné zvláštní výhrady. Určitě má Saxo poměrně kvalitní analýzy trhu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Pyton,

rad by som sa spytal o akeho brokera sa jedna, mam totiz podobny problem a rad by som nieco podnikol, pokial by
poskodenych bolo viac bola by asi vacsia sanca na uspech.

Martin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Bartolomei a myslim si ze obidvaja myslime toho isteho uz som uvazoval nad pravnymi krokmi ale nemam na to cas lebo pracujem v zahranici ty si uz nieco podnikol?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Pyton,

pokial by si mal zaujem kontaktuj ma na mail ( uz som pisal ), myslim ze by sa ohladom Bartolomei dalo nieco urobit, mame podstatne vacsiu sancu dostat spat usd, ak budeme viaceri

Martin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
2 sanny

urcite ze staci hladat, ale saxo menilo obchodnu platformu a mozno aj poplatky, robia forex, komodity, indexy, akcie tak je to dost rozne, otazka je co by si chcela obchodovat a potom si najdes poplatky, je to fakt trochu nezrozumitelne napisane

Martin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se