Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Saxo Bank


Pyton

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 291
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To 911

Nehnevaj sa som z toho dosť rozčarovaný lebo vieš najprv CMS potom BFX a už som to chcel úplne vzdať. Myslím
trading lebo spomínané firmy nie sú lojálni na 100% k nám kvázi "drobným špekulantom".Proste boli s nimi problémy. TAk si vieš predstaviť,že keď som natrafil na Saxobank a oni my proste zavolali..... Tak proste ja som už žiaľ :-( na tomto našom Slovensku zvyknutý na zdieračské poplatky napríklad u nás v bankách.To že prakticky na človeka serú keď ten im neplatí hneď. No a keď sme spolu volali s tým poradcom tak tam u nich som mal iba demo a žiadne peniaze. Proste oni sa správajú ľudskejšie. To že keď človek chce zrýchleným prevodom poslať peniaze do zahraničia tak musí zacvkať dvojnásobok toho čo v zahraničí etc etc and so on atď.Viem je to dobrý marketing a dobrý cash flow ale aj tak je to o 180 stupňov niečo iné ako u nás v SR. No a keď ti proste zavolajú z Londýna a hovoria k Tebe tvojim rodným jazykom tak proste je to iné je to veľmi iné. Proste tie pokročilé ordre, rýchle exekúcie, to že keď sa niečo predsa pokazí tak promptne reagujú. To že ti narovinu povedia ako je to s daňovým systémom v tvojej krajine. Proste to sú služby s ktorými iných schovajú do vačku. Áno možno PajaSoft má pravdu že založiť platformu na .NET FRAMEWORK nie je práve najlepšie riešenie a že to bere veľa RAM-ky. Ale to oželiem pretože jednak pozitívne fakty prevažujú nad negatívnymi a oni o svojich chybách vedia a priznajú si ich a následne ich naprávajú. Takže ak niekomu je platforma pomalá treba SATA disk s vysokými otáčkami, Intel Core DUO alebo Turion, DDR2 RAM na vysokých kmitočtoch a pôjde to lepšie ako na nejakej starej šunke. A treba mať legálny WinXP od Mrkvosoftu. Hmmm nič nie je dokonalé ale aj tak sú super.

PS: Takže sorry za tie príspevky možno som to prehnal písal som ich priebežne cca 3,5 hod. popri tradingu Hehhhh.
Ale chcem mať viac hviezdičiek aj ja. Takže hodne rozvahy a veľa chuti do učenia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no ono to tady o hvezdickach neni. je tu par lidi jen s jednou, kteri jsou aktivni traderi a vedi toho dost. hvezdy rikaji jen to jak dany clovek je ukecany. ne jak je zkuseny.
platforma na .NET opravdu neni moc dobra, obecne. ale pokud jsi se Saxo ok, fajn. ja FX nejedu, to se musis zeptat v Sidove FX vlaknu, kde jsou profici. co se tyka Saxo a futures, tak bych si od toho moc nesliboval, ale je fakt ze je neznam. jen z doslechu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

asi k tomu ma nejaky duvod. ale jako se vsim tady, je nejeke doporuceni, ale jen ty sam si musis udelat nazor. pokud maji rychle exekuse, stabilni platformu, kvalitni data, dobre ceny a vse ti funguje, tak s nima bud. kazdemu sedi neco jineho. Sidovi CMS me neco jineho a klukum vyhovuje taky jiny broker. hlavne ze ve finale jsme spokojeni a vydelavame $

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Určite máš pravdu každému sedí niečo iné. Pretože trading je veľmi osobná záležitosť každého z nás. V každom prípade som rád že sem môžem prispievať a nájsť tu naozaj kvalitné informácie hlavne v takom podaní, ktorému rozumie aj obyčajný človek a nemusí mať tri tituli pred a tri tituli za menom. Len škoda že tie stretnutia mávate tak ďaleko. Ale raz sa vyberiem na jedno z nich k vám do čiech. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera som sa snažil nejakým príspevkom zareagovať, no administrátor mi to nedovolil a to som nepoužil nič čo by bolo v rozpore s Vašimi pravidlami. Pevne verím, že to bolo len nedopatrením a tak sa pokúsim zareagovať ešte raz.
Nickirout, viacero ľudí tu Saxo dobre pozná, nakoľko toto vlákno tu má už nejakú tú históriu, čo som si všimol. Okrem toho za zmeny by si mal vďačiť iným ľuďom ako tomu chlapcovi z UK. Obchodujem 4. rok u saxo a skutočná zmena nastala minulým rokom. Inak 911 na tej asociácii som bol a ako nejaký predseda je tam český občan s menom podobným turkovi. Po vypočutí prednášky (celý deň) som pochopil, že jedinou jeho zbraňou je "name" building k predaju osobnosti a školení. Ja im hovorím LOOSERS, ale to sem zrejme nepatrí. 911 ten sarkazmus preto vynechaj, nakoľko to tu pokiaľ viem nieje o dvoch stranách ale o tradingu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau Peťo,

Nevšimol som si to, nakoľko je tu strašne moc vlákien a fakt som bol v tom, že je to stretnutie nemenovanej asociácie. Práve ten názov ma trochu zmylil, ale tí kt. to poznajú to okamžite pochopili. 911 tiež sa ti ospravedlňujem, zrejme som ti zdvihol krvný tlak. "Back off" ? to je výsledok neschopnosti komunikovať alebo časovej zaneprázdnenosti? Pevne verím, že to druhé. " hoď spátečku" by bolo lepšie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ruda,
ta zpatecka a back off je to iste :-) myslim ze schopnost komunikovat mam neb to byla a je ma profese :-) spis me to trochu nazdvedlo, ale cert to vem. to posledni co mam zapotrebi je se hadat nekde na foru kvuli nesmyslum, na to cas fakt nemam.
pres saxo jedes FX nebo i futures?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...