Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2Glader > tedkom moc presne nevim co a jak Vegas doporucuje, ale je docela pravdepodobne, ze se ve svych textech o kombinaci Daily a 1hr zminioval.... aby vse vice zapadlo, je dobre si prostudovat posledni update (nebo ho tady rozvezt) a popravde receno az po jeho precteni me celkem tahle myslenka a jeho hratky natolik zaujaly, ze jsem si je zacal prispusobovat a hlavne testovat

osobne jsem zacal pro hlavni orientaci na trhu vyuzivat Daily grafy (jestli to ma nebo nema vubec cenu) a na 1hr jsem zacal vice optimalizovat predevsim vystupy a pri urcitych podminkach i vstupy

timto zpusobem slo celkem dobre chytit nedavne divoke dny 10.2. a 15.2. na cablu, kdy na 3 urovni byly signaly pro long a diky 1hr grafu clovek vycitil, ze je lepsi posunout tesnejsi stop-lossy, takze trady koncily v plusu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,
Nejdříve musím (jakožto nový na diskuzích zde) poděkovat všem, kteří tady OBROVSKOU MĚROU pomáhají ostatním (začínajícím i pokročilejším) traderům. Samozřejmě dvakrát SIDovi. DĚKUJI a skladám poklonu.
Čist příspěvky zde na Finančníkovi bych přirovnal k čtení románů a detektivek(samozřejmě v tom pozitivním):) Vzpomínám si nedávno na fórek Sida se "Svatým Grálem". SIDe, tak inteligentně a moudře všem ukázat a vysvětlit, že Svatý Grál neexistuje......-líp to prostě už vysvětlit nejde..BOMBA...Gratuluji......
Nejdříve se musím trošičku představit :)
Tímto krásným a zajímavým i únavným "koníčkem" se zabývám několik měsíců. V poslední době tak inenzivně, že mi z toho začíná trošičku hrabat :). Ale snad se to podá. Studuji všechno kolem a kolem a zkouším. Mám otevřený REAL konto s 250 dolárky,ale obchoduji mikro loty.Proč? Ten nejlepší způsob, jak si učit psychiku obchodovat na pořádném REAL účtu...
A protože jsem tady poprvé mezi Vámi všemi, slušel by nějaký dárek že? Pokud bude zájem tedy, mohu přiložit skromný AOS, který jsem "skonstruhoval" pro TUNEL 4hour metodu,která tady byla popsána. Ukazuje, kdy naskočit a kdy vyskočit z pozice+filtry.
Velmi rád se tady v super "kolektivu" zapojím do debaty a popřípadě k vytváření nových systémů, pokud toto budu uměti a budu moci přispěti něčím pozitivním..........
Přeji všem Happy trading and účet víc a víc v +...(tu)
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: Observator přikládám tedy mé dva AOS: POZOR-nejdříve stáhnout,pak rozzipovat. Jeden je třeba importovat do týdenního grafu a druhý do 4-hodinového grafu. Pokud by chtěl někdo vysvětlit, vysvětlím. Prosím o připomínky, náměty-upravím......... Vážně prosím o Vaše připomínky, hlavně ty negativní :) Ono se říká, podle mluvy poznáš člověka, ono to pasuje asi i takhle "Podle AOSu poznáš Tradera..":)...Proto prosím i Sida, aby se popřípadě vyjádřil, co jsem to vlastně stvořil a zda-li se mé programování vyvíjí dobrým směrem :D Co se týče mého názoru na obchodování formou tunelové metody (zvláště 4HOUR), je to systém, který má asi nejblíž k "AOS Guru".....Proto se ním začínám blíže zabývat.... Marek

931

932

933

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jelikož jsem se nepřesně vyjádřil v mém předcházejícím příspěvku,napravuji:
1. můj přiložený AOS není čistokrevný AOS, protože sám NEOBCHODUJE.Nicméně pokud bude zájem, doprogramuji.
2.Za GURU samozřejmě nepovažuji můj AOS :), ale obchodování dle VEGAS TUNEL považuji za když né 100%, alespoň poloviční "GURU".

TO: Bachman
Netuším, nejdříve zjisti příčinu, tzn. skus si lupou zvětšít graf, zda-li se tam neobjeví svíčky. Pokud ano, je problém pravděpodobně s Fibo křivkami, které se zobrazují v jiném "poměru". Podívej se, zda-li křivky FIBO jsou rozmístěny trak jak mají.....Skus nejříve na grafech, které mají cenu x,xxxx (čtyři místa za desetinou čárkou). Mělo by to fungovat ale i tak dobře. Jinak netuším........
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Rado mám špatný den, nic se mi nedaří. Udělejte mi prosím někdo pořádek s tím Metatraderem. Na ggoglu jsem si našel tento link http://www.teletrade.cz/forex-alias=main-metatrader a stáhnul a nainstaloval nainstalovalo se mi toto (obr) to je tedy nějaký jiný Metatrader, skoro se stydím za tak primitivní otázku

937

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...