Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

DATA pro backtesting z IB


PET

Doporučené příspěvky

Zdravím
nemáte někdo tušení jestli se dají stáhnout z IB intradenní data delší než to co je běžně k mání (cca 7 dní) pro backtesting? Případně kolik stojí takovej balík 1 min. dat?
Nechtěl bych čekat rok na to abych si ho mohl zpětně otestovat a dostat slušnej vzorek.
Díky za tradu.
PETr :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky za odpovědi. Mě jde konkrétně o euro pro Amibroker. Do ID fóra nemám přístup, tak nevím co tam všechno je - jestli i euro. Pár měsíců by mě bohatě stačilo. Nepovalují se tam taky?
Mrkl jsem se na SGMagic, ale nejsem si jist, že je to ve formátu, kterej bych potřeboval (ASCII) pro Amibroker.
Neví někdo jestli by mi to fungovalo, když si to stáhnu?

Díky
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Zdravím, mám takový dotaz k datům. Dříve jsem používal jiného brokera a koukal zajímal se především o ER2 a další "mini" kontrakty. Jako front end jsem měl k dispozici Strategy Runner a vše bylo v pohodě. Tedy O cena vždy navazovala (aspoň relativně) na C poslední svíce. Teď jsem nově přešel k IB a na grafech se mi často stává, že se nevykresluje svíce, ale jen jedna OC čárka, potom gap a další OC. Zajímalo by mne, zda to je u IB normální??? Mám stahování 1 min Bar a toto mi úplně podkopává můj obchodní systém. Díky za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...