Doporučené příspěvky

Radusor:

Važený pan Radusor, děkuji za konstruktivní (?) kritiku.

Můj dotaz vzniknul právě proto, že nečekám peníze na stříbrném podnosu a ráda nejdřív přečtu knížky, manuál i diskuze. Všechny zdroje považuji za velice cenné a jako začátečník si pomalu skládám jednotlivé střípky dohromady.
Ne všichni pochopí hned na první přečtení a z jednoho zdroje, jak trhy fungují.

Vaše registrace existuje od roku 2005, předpokládám, že v té době obsah diskuzí zde nebyl tak obrovský, jak je dnes a neztrácel jste se v nich jako já, která jsem zde pár měsíců. A pokud existuje "klikátko" na tisk článků, jenom jsem se zeptala, jestli něco podobného není možné i u diskuzí. Nikoho jsem nežádala, aby něco takového vytvářel.

A myslím, že naservírované na stříbrném podnose měl de facto každý z návštěvníků finančníka... prostřednictvím informací od Petra, Tomáše a jiných ochotných obchodníků zde, čím jim mnohonkrát děkuji.

Petra

PS: Prosím, považujme můj dotaz i diskuzi tím vyvolanou za uzavřenou a věnujme se přínosnějším věcem, děkuji.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Přeji dobrý den,

i když to považujete za skončené ...

Kdysi jsem si toto také zpracovával a osvědčil se mi postupný export "stránka po straně" na disk PC, pak otevření v OpenOffice (výsledek byl lepší než v MS Wordu), postupné připojování dalších stránek a hromadné odstranění některých zbytečných textů (nadpisy, texty hlaviček příspěvků). Nakonec jsem vše vyexportoval do PDF.

Je to sice dost pracné, ale dostanete tak kompaktní dokument, který je možné i dobře vytisknout.

S pozdravem kbtm

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

Jednou jsem na vašem webu nalezl někde zde v diskuzi velice zajímavý dokument. Jednalo se o soubor, který obsahoval obrázek, kde bylo v bodech sepsáno, jak autor doporučuje postupovat v začátcích učení se obchodování. Tento soubor byl hned v diskuzi úvodním, nebyl nikde schován ve vláknech...

Bohužel jsem tento dokument nedopatřením odstranil z počítače a v diskuzi se mi daný soubor nedaří najít. Nevíte někdo, kde je?

Předem děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se