Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dokumenty


Doporučené příspěvky

Radusor:

Važený pan Radusor, děkuji za konstruktivní (?) kritiku.

Můj dotaz vzniknul právě proto, že nečekám peníze na stříbrném podnosu a ráda nejdřív přečtu knížky, manuál i diskuze. Všechny zdroje považuji za velice cenné a jako začátečník si pomalu skládám jednotlivé střípky dohromady.
Ne všichni pochopí hned na první přečtení a z jednoho zdroje, jak trhy fungují.

Vaše registrace existuje od roku 2005, předpokládám, že v té době obsah diskuzí zde nebyl tak obrovský, jak je dnes a neztrácel jste se v nich jako já, která jsem zde pár měsíců. A pokud existuje "klikátko" na tisk článků, jenom jsem se zeptala, jestli něco podobného není možné i u diskuzí. Nikoho jsem nežádala, aby něco takového vytvářel.

A myslím, že naservírované na stříbrném podnose měl de facto každý z návštěvníků finančníka... prostřednictvím informací od Petra, Tomáše a jiných ochotných obchodníků zde, čím jim mnohonkrát děkuji.

Petra

PS: Prosím, považujme můj dotaz i diskuzi tím vyvolanou za uzavřenou a věnujme se přínosnějším věcem, děkuji.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

i když to považujete za skončené ...

Kdysi jsem si toto také zpracovával a osvědčil se mi postupný export "stránka po straně" na disk PC, pak otevření v OpenOffice (výsledek byl lepší než v MS Wordu), postupné připojování dalších stránek a hromadné odstranění některých zbytečných textů (nadpisy, texty hlaviček příspěvků). Nakonec jsem vše vyexportoval do PDF.

Je to sice dost pracné, ale dostanete tak kompaktní dokument, který je možné i dobře vytisknout.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 years later...

Dobrý den,

Jednou jsem na vašem webu nalezl někde zde v diskuzi velice zajímavý dokument. Jednalo se o soubor, který obsahoval obrázek, kde bylo v bodech sepsáno, jak autor doporučuje postupovat v začátcích učení se obchodování. Tento soubor byl hned v diskuzi úvodním, nebyl nikde schován ve vláknech...

Bohužel jsem tento dokument nedopatřením odstranil z počítače a v diskuzi se mi daný soubor nedaří najít. Nevíte někdo, kde je?

Předem děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...