Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Pěkný den,
právě otvírám účet u IB, otevření bylo schváleno, takže bude následovat posílání peněz a mám k tomu jeden dotaz: V návodu tady na finančníkovi je psáno, že se mají do banky odnést adresy IB a Citibank a tuším že ještě něco dalšího(teď z hlavy nevím...). Znamená to tedy, že nelze peníze jednoduše poslat přes internetové bankovnictví???

Předem děkuju za odpověď,
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zdravim,

Vim,ze se to tu nekde uz probiralo,ale nejak jsem se neproklikal.Nicmene byl by mi nekdo ochoten v jedne vete vysvetlit jakou funkci ma clearing? Na strankach sveho brokera IF vybiram druch uctu, ktery chci otevrit a vedle v zavorce je vzdy uvedeno clearing pres jineho brokera. priklad: Trade Navigator Account (clearing Trans Act)
Infinity Express Account (clearing MF Global Ltd.)
Infinity Pro Account (clearing Rosenthal Collins)

Mohl by mi nekdo velice strucne vysvetlit jak to funguje prakticky. Kdo v zasade spravuje ucet a zdali je tohle normalni postup vsude.

Diky za pomoc.Preji hezky den.

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby


Diky Petre za odpoved,

Nicmene, rikate,ze to nema zadnou souvislost, jak si tedy jejich poznamku v zavorkach, jak jsem uvedl v predchozim prispevku, mohu vysvetlit. Jak je to s clearingem treba u Interactive Brokers?Myslel, ze broker ktereho si vyberu je zaroven i ten, pres ktereho obchoduji sve prikazy. Ale takhle to vypada jeste na jinou,treti stranu. Omlouvam se za svou nechapavost.

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim, chtel bych se zeptat. Zakladam ucet u Interactive Brokers, jde to pres jejich pobocku v Anglii. A tak me napada, jestli neni mozne nafundovat ucet prevodem penez nekam k anglicke bance? Mam v Anglii ucet, tak by to bylo snadnejsi a vyhodnejsi. Napiste, prosim, pokud byste s tim meli zkusenost. Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...