Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Zito

Stale ta nahanam a nikdy nezastihnem, tak dufam, ze aspon toto uvidis. Potrebujem zistit niektore veci o Spreadbettingu, tak prosim prid do Diskusie - Dotazy zacatecniku - Spreadbetting, su tam niektore nevyriesene otazky a predpokladam, ze by si to mohol trochu objasnit.

Pre ostatnych sorry za offtopic, ale naozaj neviem ako tam mam Zito dotiahnut :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Žito Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim, chtel bych se zeptat. Zakladam ucet u
> Interactive Brokers, jde to pres jejich pobocku v
> Anglii. A tak me napada, jestli neni mozne
> nafundovat ucet prevodem penez nekam k anglicke
> bance? Mam v Anglii ucet, tak by to bylo snadnejsi
> a vyhodnejsi. Napiste, prosim, pokud byste s tim
> meli zkusenost. Diky.


Tak jsem se informoval a je mozno nafundovat ucet v GBP a jde to do Citibank v Londyne. Tak kdyby to nahodou chtel nekdo takto udelat. Mne to usetrilo bankovni vylohy, protoze mam ucet v Anglii, takze to byl vnitrostatni prevod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych si po novém roce zřídit účet u IB, ale momentálně mám obavy, aby IB díky oslabujícímu $ nezvedla vstupní poplatek 5000 $. V tom případě bych to raději zkusil zvládnout do nového roku. Chci se proto zeptat jestli někdo nemáte informace, zda-li nemá náhodou IB v dohledné době v plánu počáteční poplatek 5000$ zvednout?
Díky za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Ouklend:

Rozhodně IB ani jiná brokerská společnost dopředu neřekne, že chystá změnu minimální částky potřebné pro založení účtu. Myslím si, že přímý vliv kurzu $ nebude příliš velký, protože pro $ účet a pro obchody v $ je situace stále stejná, pro obchody v jiné měně se to na $ účtu projeví prostřednictvím měnového kurzu (stejně jako při obchodování v $ na účtu vedeném v jiné měně). Na počáteční požadovanou výši účtu by spíše mělo vliv, kdyby se výrazně měnily marginy.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Richard
Ano ja jsem to akceptoval. Je to nova evropska smernice pro financni trhy, jestli jsi drobny obchodnik, tak se te to nejak vyrazne netyka, prinas to pro teba nejake vyhody pokud by se ti na trhu stalo neco spatneho a ty by jsi to musel resit pres nejake organy. Tohle plati hlavne pro ruzne financni instituce. Jako obchodnik na svuj vlastni ucet se tim nemusis nijak trapit. Pokud by jsi byl profesional ktery spravuje ucty svych klientu, tak je to pro tebe dulezite, jinak ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaJaSoft Napsal:
-------------------------------------------------------
> Vychazim-li z jejich WWW a aktualni stranky Fees -> Required minimums -> Balance, pak se tak bohuzel jiz stalo a na zalozeni uctu je treba castky 10.000$ (nebo ekvivalentu), vyjma studentu a lidi do 21 let, kdy je ta castka 3.000$.
>

Netvrdím, že je to ideální, ale co se podívat třeba na www.mbtrading.com/requirements.asp ? Tam mají stále požadavek na nízký stav účtu. Ale nestudoval jsem poplatky a další možnosti. Vím určitě, že nemají nekryté vypisování opcí. Také nemají tak bohatou nabídku titulů, ale ty hlavní mají. Takže i toto může být cesta k navýšení (snížení) účtu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
tak jsem zjistil, ze Financnici zrusili asistenci pri zakladani uctu. Chtel bych se tedy zeptat na 2 veci (hlavne teda asi Financnku):

1) Co Petra s Tomasem k tomuto kroku vedlo? Jestli to jiz zacalo byt nezvladnutelne anebo za tim byla nejaka nespokojenost s IB a je treba se mit na pozoru (porozhlidnout se po jinem brokerovi).

2) Neni jeste k dispozici alespon navod, ktery byl k dispozici pro zakladani uctu a prvotni nastaveni?

Dik moc za odpovedi.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cican Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahojte,
> tak jsem zjistil, ze Financnici zrusili asistenci
> pri zakladani uctu. Chtel bych se tedy zeptat na 2
> veci (hlavne teda asi Financnku):
>
> 2) Neni jeste k dispozici alespon navod, ktery byl
> k dispozici pro zakladani uctu a prvotni
> nastaveni?

Jeden konkurenční web má na svých stránkách podrobný návod v češtině a při objednání přes něj získáte ještě český manuál.
Jarozima

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...