Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

tak som to nakoniec potvrdil ale všimol som si že tam bolo zmenené annual net income tak som to ešte navíšil ... tak snáď to bude v pohode.

Ohladne tej zmeny market data, rozumiem tomu správne že treba zmeniť naslednovné, onznačené červenou odškrtnúť a označené červenou zaškrtnúť, je to správne?

 

 

ccc.jpg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 3 hodinami, dynosWCH napsal/a:

Tiež by som sa chcel opýtať ohľadom zmeny market data u IB. 

Ako píše michal84 vyššie,  tiež som zmenil data podľa vyššie uvedeného postupu a dnes sa pozerám že data sa mi hned nereplikuju. Mate obdobný problém? 

Aj ja by som to rad vedel,,ako to vlastne bude fungovat?

Dakujem za skoru reakciu..:-)

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěla bych se místního osazenstva zeptat, zda tu má někdo zkušenosti s přeposláním peněz z IB na účet české banky, v mém případě FIO Banka. Můj problém se týká zadávání SWIFT kódu banky. IB mi není schopno vzít jak kód FIOBCZPPXXX tak ani FIOBCZPP. Systém iB mi hlásí následující chybu. "Correspondent Bank routing details for the selected bank were not found." Obrátila jsem se na FIO, ale ti mi nebyli zatím schopni odpovědět (stále ještě čekám na jasnou odpověď). Chtěla bych účet u IB zrušit a přes tady tento krok toho nejsem schopna. Má někdo z vás zkušenosti se zrušením účtu u IB? Díky za jakoukoliv radu.

JM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Inno,

klikla jsem na položky: Funding - Fund Transfers - Transaction type Withdraw - Method Wire - Wire type Bank - Bank Country Czech Republic. Fio Banku mi to najde, ale přesto mi to vyhazuje tu špatnou hlášku a dál mě to nepustí. Zkoušela jsem napsat i FIOBCZPPXXXSWIFT, ale také mi to nebere. Nevím, kde dělám chybu. Screeny viz. níže.

Julie

IB1.jpg

IB2.jpg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Julie,

pokud máte internetové bankovnictví Fio, tak v modrém řádku vpravo nahoře máte volbu "Informace o účtu".

Tam je přesně jak má vypadat IBAN a BIC kód.

K tomu uzavření účtu IB - mělo by to proběhnout bez problémů a celkem rychle. Úplně ho hned nezruší, nějakou dobu ho nechají jen uzavřený, teď už nevím jak dlouho - nějaký měsíc to bude. Máte tak možnost si to ještě rozmyslet a provést re-open. Sám jsem to tak udělal ( po frustraci z intradenního obchodování ),

pak jsem ho znovu otevřel a obchoduji spokojeně spready.

Pavel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

10 hours ago, francirek said:

Dobrý den Julie,

pokud máte internetové bankovnictví Fio, tak v modrém řádku vpravo nahoře máte volbu "Informace o účtu".

Tam je přesně jak má vypadat IBAN a BIC kód.

K tomu uzavření účtu IB - mělo by to proběhnout bez problémů a celkem rychle. Úplně ho hned nezruší, nějakou dobu ho nechají jen uzavřený, teď už nevím jak dlouho - nějaký měsíc to bude. Máte tak možnost si to ještě rozmyslet a provést re-open. Sám jsem to tak udělal ( po frustraci z intradenního obchodování ),

pak jsem ho znovu otevřel a obchoduji spokojeně spready.

Pavel.

SWIFT kód z internetového bankovnictví FIO bohužel nefunguje, zkouším to momentálně řešit přes live chat IB. Ohledně zrušení účtu, přeposílal jste peníze a následně rušil účet jak je to uvedené v postupu IB nebo jste zrušil účet a zde byla až možnost přeposlat peníze?

S pozdravem J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jen abych napsala výsledek. Po komunikaci s IB a následně i Fio mi bylo doporučeno, abych použila SWIFT ve tvaru FIOZSKBAXXX pro korespondenční banku. Zadání obsahovalo tedy SWIFTy dva (standardní FIOBCZPP a pak FIOZSKBAXXX) nastavené viz. printscreeny. Peníze jsem odeslala v pátek, ve středu mi dorazily do Fia. Díky za všechny předchozí komentáře.

Julie

IB1.jpg

IB2.jpg

IB3.jpg

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...