Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám nově založený účet u IB. Chtěl jsem nakoupit akcie USO, ale při potvrzní příkazu mi vyskočí hláška "BUY 100 USO ARCA"
CASH AVAILABLE (SETTLED CASH): 0.00; CASH NEEDED FOR THIS ORDER AND OTHER PENDING ORDERS: 1065.28  a příkaz není proveden. V záložce "account" mám dostatek dolarů. Nevíte prosím někdo, kde by mohl být problém? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

36 minutes ago, Skrblik15 napsal/a:

Dobrý den,

mám nově založený účet u IB. Chtěl jsem nakoupit akcie USO, ale při potvrzní příkazu mi vyskočí hláška "BUY 100 USO ARCA"
CASH AVAILABLE (SETTLED CASH): 0.00; CASH NEEDED FOR THIS ORDER AND OTHER PENDING ORDERS: 1065.28  a příkaz není proveden. V záložce "account" mám dostatek dolarů. Nevíte prosím někdo, kde by mohl být problém? Děkuji

 Ides priamo cez IBKR alebo cez ich IB-LYNX? A učet maš margin alebo cash

Upraveno uživatelem Obelix
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
Před 20 hodinami, stepang napsal/a:

Dobrý den, který balíček dat od IB je potřeba předplatit pro obchodování TF na burze CME? Děkuji

IB má na svém webu pro tyto případy pěknou pomoc. Jmenuje se tuším "Data assistant" a je někde pod Tools nebo tak nějak. Nalogujte se do svého účtu a někde pod hlavní nabídkou to najdete. Pak zadáte, pro co data potřebujete a vyjede vám kompletní nabídka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, prosím o radu, chci zrušit účet u IB tak, aby mi zbylé peníze do ČR poslali v USD. A nedaří se mi v administraci účtu nastavit údaje mojí české banky, prosím poraďte co dělám špatně.

·         Funding

·         Fund Transfers

Transaction Type: Withdraw

Currency: USD

Method: Wire

Wira Type: Bank

Bank Country: Czech Republis

 

Vyplním IBAN a SWIFT/BIC a potom vyskočí tabulka: Select Correspondent Bank

Zadám znovu IBAN a BIC a objeví se chyba Correspondent bank code cannot match beneficiary bank (Korešpondenční bankovní kód nesmí odpovídat banke příjemce)

Nevím co s tím, moc děkuji za radu.

Honza

 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahojte,

 

Chcem Vás poprosiť o radu, ak mám na IB účte vložené peniaze v korunách a obchodujem americké indexy tak predpokladam že v prípade vstúpenia do obchodu v USD je aktuálne bloknutá čiastka v CZK prepočítaná podla aktuálneho kurzu.

V čase vstupu zároveň platím úroky za pujčené doláre.

 

Jako je to ale v prípade že som celkovo s účtom v strate? Ak bol vklad 250 000CZK a prerobil som povedzme 2000USD, v stave účtu teda vidím stále 250 000 CZK a  – 2000USD.

Chcem sa teda spýtať znamená to v tomto prípade že platím úroky z týchto 2000USD aj v prípade že aktuálne nedržím žiadnu pozici?

 

Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
Před 14 hodinami, Skrblik15 napsal/a:

Dobrý den,

nevíte prosím někdo, jestli je u IB možné koupit i méně než 100 akcií? Děkuji za odpověď.

Proč by nemělo být??? Záleží přeci jenom na vás kolik akcií si chcete koupit. Když bude hodně drahá, tak si s menším účtem budete moct dovolit třeba jen jednu nebo dvě...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...