Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

To Volf:
Jasne ja som sa pomylil myslel som v USD. Position Sizing dokaze zazraky. Po jeho aplikacii je tento system ziskovy vo vacsom rozsahu obdobi a vydrzi viacero strat. Preco su tam rozne exekuovane obchody netusim. Ja som len pridal do funkcie start velkost lotu podla volneho marginu a risku, nic viac. Fakt netusim. Zajtra sa na to mrknem. ;)
A inac, ten Position sizing dava nadherne vysledky. Uz som rozchodil cast dat z Alpari. Od 16.6.2004 - 31.12.2004 bol rozdiel v zisku (USD) cca 500 USD v prospech position sizingu. Ak by som ho testoval na DEMO od Interbank FX boli by vysledky o malicko lepsie z dvovodu vyuzitia aj stotin lotu. Ked rozchodim tie data skusim to odladit na tych dvojrocnych datach. Snad to bude fungovat aspon rok. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Berete v úvahu při obchodování Hanse12 fundamenty? Myslím, pokud jsou prognózy v opačném směru, tak vybíráte co máte? Nebo největší profitabilnost je, obchodování Hanse čistě technicky.
Od včerejška jsem začal obchodovat Hanse live a včerejší den byl naprosto perfektní, co se týče aktivace objednávky a následného vymrštění do SL...Mě to připadá, jakoby tam někdo seděl a díval se, kde mám objednávky a SL a krásně si to "objezdil"... :( :S (td) Dnešní den nebyl až tak na SL(jen jednu),ale co se to dostalo do plusu, otočka a pěkně vše do SL...
No, že by mi to zrovna optimizmu přidalo, to nemohu říci...Ach.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MarekSK:

Osobne vidim ten duvod v tom ze se pary EURUSD a GBPUSD pohybuji na dlouhodobem maximu a prorazit (na server) tuhle barieru bude chvili trvat, na jih to zase vidim cerne kvuli rostouci cene ropy a dalsim okolnostem....
Hans ma dny kdy po sobe dava TP nemuzem chcti kazdy den posviceni :)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To:DarkMan
Děkuji za povzbuzeni. Ale před chvílí další dva krásné SL....Tak to jsem nevěděl, že mi tak pocuchá nervy. To co jsem stratil za dva dny na vyzkoušeném systému se mi už fakt dost dlouho nestalo. Teď se mi nahlodávájí myšlenky, tento systém už neobchodovat live. Že by začátečnícké myšlenky...No dneska už to balím...Jdu se odreagovat... :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To:ALL
Lidi, prosím o pomoc. Kdo sledujete Hanse, potřebuji kontrolu, zda-li všechno dělám správně? Je pravda, že to poslední 4 dny vymetlo všechny SL (odpolední i dopolední)? Nebo dělám něco špatně. Mám 100 chutí začít obchodovat Hanse naopak. Při proražení horní hranice jít short a naopak. To by byly zisky!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: Dzink
Už asi půl roku obchoduji LIVE bez žádného na smrt přesného obchodního systému. A když začnu "na smrt" přesný obchodní systém, tak mi za 4 dny vyčistí účet do takové míry, což se mi nepovedlo za celého půl roku. Ale DOST už mého naříkání. Píšu jen proto, že poprvé zažívám z obchodování pocity, které jsou popsány x-krát všude tady na stránkách,ale pokud člověk tyto pocity nezažije live, nedokáže si je představit. Každopádně takové pocity se mnou zamávaly docela dost. Ale začínám to brát tak, že než se člověk dostane o žebříček dál, tak si tyto pocity musí ZAŽÍT!!! Teď mám (jak je všude popsáno) sto chutí přestat obchodovat a začít znova testovat, vymášlet, zkoušet..A asi to tak udělám. Že bych byl takový LABORATORNÍ příklad Tradera?
happy trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...