Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

Marek: kazdemu vyhovuje neco trochu jineho. pokud ti funguje obecny system a jsi schopny vydelavat, apk se nenut do neceho jineho, co ti tolik nevyhovuje. Ja taky neobchoduju na smrt presne :) snazim se zohlednovat S/R a podobne, vzdycky je to o usudku.
Muj nazor na tvou situaci (taky jsem se v ni uz ocitnul) je, ze uzral cas, aby sis dal pauzu, podival se na to obchodovani s odstupem, trochu se vydychal, zapremyslel, a az budes ready, tak se do toho vrhnul znovu.
Ja treba ted obchoduju 1h vegas - ale obchoduju ho proto, abych se ho naucil poradne obchodovat. Dneska jsem videl na EUR/JPY zajimavou formaci (na 1h grafu je tam kulaty vrchol - funguje skoro 100pro, kdyz je tam takhle hned z rana ;)), ale vykaslal jsem se na to. Neco bych vydelal, ale z dlouhodobyho hlediska me to odvadi od cile - proniknout poradne do Vegase. Takze proc se stresovat ;)
Proto treba ted neobchoduju Sidovsky fundamenty (i kdyz to porad sleduju). Drzim se ted jedny metody a snazim se proniknout do ni do hloubky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Marek,
hlavu vzhůru a vydrž, teď byl trh rozdrbanej jako nikdy a většina systémů nefungovala. Je potřeba zvážit jestli má cenu obchodovat pokud se trh chová nevypočitatelně. Ale ono "to" (systémy) zase začne fungovat, uvidíš. Můj dojem je ten, že eur je už dlouhodobě long, ale do dnešního projevu Bernakeho chodila jedna data za druhými pro dolar. Proto takové skoky tam a zpátky = ani velcí investoři si nebyli jistí, kam se trh nakonec vydá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

glader:
TP mi vychází nejlépe 180 pips. SL 36, BE 18, pips 4, Start 9 (7 GMT), EOD 20 (18 GMT). Poslední dobou jsem do systému začal zahrnovat trend, používám pro určení trendu to co Vegas na 4h tunelu, ale ne na weekly grafu, ale na denním. Díky tomu klesl DD na polovinu a trochu se zvýšila výkonnost.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu
Hans123MV2 mi nastavuje divné hodnoty SL (např. 39, 47, 92, 73 pips) a PT (38, 57, 43) spolu se správnými.
1) Něví někdo, čím by to mohlo být?
2) Pozná Hans123MV2 sám, zda-li je spuštěn na GBP nebo EUR?
Nikdo tady ani na strategybuilderfx.com se na to neptá, takže chyba bude někde u mě.
Jinak dík Volfovi za založení vlákna a za skvělý EA, který mi snad bude fungovat tak jak má (tu)
Děkuji
Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf
Používám standardní nastavení, které je po stažení skriptu, v inputs jsem nic neměnil, ani jsem do včerejška nevěděl, že inputs existuje (myslel jsem, že se to musí editovat přímo v MQL). Teď jsem se díval na druhý počítač, kde jsem Hanse123MV2 testoval před cca 14 dny a podobná situace, cca 10% hodnot je úplně jinak. V pondělí po otevření trhů to budu pořádně sledovat. Problém bude nejspíš v MT4, děje se mi více "podivných" věcí :)
Díky za radu

Tawa
:) jo taky to tak vidím, testuju zatím ručně

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...