Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

tawa:
Kdysi jsem zkoušel mé EA ještě na Strategybuilderfx a Alpari. Oba bez problémů. Za čtyři měsíce u IBFX se mi stalo 2x, že EA vystavil objednávku o pár pipsů jinde. Ale jinak mi ty nářky ostatních moc nejdou do hlavy. Bylo by dobré, kdyby jsi třeba přiložil graf, až se to příště stane, snad z toho poznám lépe, co se mohlo stát.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Volf:
mel bych dotaz k te tve modifikaci. Pokud jsem te dobre pochopil tak aplikujes nastaveni z tydeniho grafu (ze systemu 4h tunel) na daily graf (stejne hodnoty?).
A co me nejvice zajima je jestli nastavujes pending orders, kdyz ti daily graf indentifikuje strednedobe dno / vrchol tak jak ho definuje vegas?

btw: Ja premyslel o DMI ale asi to neni to pravy orechovy

diky Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci pořád psát o mém ne zcela standardním chodu MT4+Hans123MV2, nicméně dnes v 10:00 mi EA otevřel 2 pozice a to takto : buy GBP/USD otevřeno 1.8962, SL 1.8846 (tzn. 116), TP 1.9009 (tzn. 47). High bylo proraženo až 10:29 na hodnotě 8975.
Eur/Usd podobně : otevřeno 1.2899, SL 1.2834 (65), TP 1.2948 (114).
Mám rozhodně správně nastaveny hodnoty v inputs. V pondělí jsem udělal novou instalaci, pondělí a úterý fungovalo vše přesně tak, jak mělo.

Volf
Pokud Ti nevadí, sleduju na také Tvůj upravený systém popisovaný výše, výsledky vypadají moc dobře. Zkouším taky různé varianty s určením trendu (EMA, MACD)...
Díky za cenné rady a info

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:
kdyz se vzdalenost mezi MA zvetsuje je trend a nastavujes jen pending dle tohoto smeru,
ale co kdyz prijde mensi pullback toho trendu tak preci se vzdalenost MA zmensi oproti predeslemu dni ....
V tento den take nastavujes pending dle prevladajiciho trendu?

diky Mira

Adam
Me se stalo 2x u Volfove v2 ze mi spatne nastavila entry a jelikoz v1.2 mi fungovala vzdy bez chyb tak jsem jen dopsal veci z v2 do te v1.2 ... tim ale nechci rict ze verze v2 je spatna prosel jsem ji celou nekolikrat a nic spatneho jsem nenasel nekdy proste asi MT "ustreli" ale rozhodne by to nemelo delat tak casto jako tobe

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Adam:
někde jsem četl něco o tom, že by se měly EA každý den restartovat. Sice o tom nejsem úplně přesvědčen, ale asi na tom něco bude. Zkus to, třeba to bude ono.

DarkMan:
máš pravdu. Ale funguje to i tak dobře. Ještě zkusím zakomponovat to pravidlo pro více než 500 pips, třeba to bude ještě lepší. To by pak tyto pullbacky mohlo řešit.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jej, jak to po sobe ted s odstupem znova ctu, tak bych z toho taky chytry moc nebyl :) heh napsal jsem to hodne strucne

ale hlavni pointa byla v tom, ze jsem si vsim u lidi, kteri vyuzivaji 4h metodu, ze az takovy podstatny vyznam nedavaji weekly grafu, jenom zbezne propocitany rozdil, takze rovnez velmi dulezita je analyza 4hr grafu a pak uz zalezi jaky kdo upredsnotnuje vstupy a prave casto jde videt dost agresivni pristup... kdy se uz pak vyuzivaji veci, ktere jsem psal vyse, jako napriklad, protnuti tzv. neutral line coz je v podstate bod, ktery odpovida close cene 8baru zpet (ten shift), nebo se meri o kolik po pullbacku se musi opet ohnout MA a zvysit rozdil aby slo brat vstup za pravoplatny nebo taky protnuti hlavni 55MA linky a samozrejm dalo by se najit i nekolik dalsich veci...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to volf:
následující komentář neber prosím jako kritiku, pouze konstatuji skutečnost z mého pohledu - při tvém posledním příspěvku jsem si říkal "A přišla bída na kozáka" protože taky mu není jasná odpověď. I při největší snaze se hrozně těžko prezentuje slovy myšlenka, když je pisateli vše jasné a čitatel má problém, jak to bylo myšleno. Osobně některé tvé příspěvky čtu několikrát abych vytušil jejich obsah (zatím se mi doufám daří), na druhé straně jsem rád každému podnětu z tvé strany. Díky

to Adam:
pokud máš problémy takto časté, zkus do kodu EA dopsat těsně před nebo po umístění objednávky Print(...) a vytisknout si do log souboru stěžejní proměnné. Mohlo by to něco napovědět. Špatné je, když to blbne jednou za rok, to pak neodladíš nic. PS. mně Hans123MV2 chodí v pohodě.
Sasa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Volf: Milane predem diky za uverejneni tve modifikace Hanse ala Vegas 4H tunel (tu) Dnes jsem se na to podival a jiz jen pri pouziti urcovani trendu stejne jako u weekly grafu 4H tunelu je system lepsi tim jsem si potvrdil tvoji teorii, nicmene zkousel jsem dal protoze se mi nelibil zpusob obchodu pri strednedobych vrcholech a dnech .... Nebudu to prilis rozvadet (sirky v ocich zacinaji praskat :)) bavili jsme se o tom tusim vcera, takze vis o co jde. Vysledek si muzes prohlidnout v priloze. Neni to jeste finalni verze, ani jsem natom nedelal poradnou optimalizaci jen tak bezne, nicmene Equity krivka je pekne vyhlazena a DD je taky OK.

1489

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...