Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy

Volf

Doporučené příspěvky

• Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanzik

ak chces vylepsenie, tak jedno mam, :)

breakout hranice posun na 0:00 - 8:00 , prerazenie overnight range, ale nie na prvy spike, ale na pulback s limitnou objednavkou. a samozrejme vzdy len do trendu, nikdy nie na prerazenie do oboch stran,

to znamena ak je trend long, tak cakas signal, but breakoutpulback continuation, alebo prerazenie spodnej hrany overnight, a tam hladaas reverzny patern.

ak je short trend, tak presne to iste ale opacne, na spodnej strane rangu hladas breakoutpulback continuation, a na vrchnej reversal .

takto dosiahnus lepsie vysledky vacsie targety, za ten isty risk

Sdílet pomocí služby

to radim2
vstup 1tick nad/pod range, na jakem paru jsem to testoval jsem napsal,tak zalistuj zpatky,jinak zbytek strategie tam je kompletni taky. akorat ted testuju ze i kdyz dojde k profitu,nastavuju range na druhou stranu

to airmike
diky za tip!! hnedka to jdu prepsat do backtesteru,pak prilozim vysledky

Sdílet pomocí služby

to airmike, pro ujisteni, myslis ot takhle??zelene je vstup za limit. a jake jsou vystupy? kody si pisu sam v matlabu,takze v podstate neni problem napsat cokoli bez indikatoru,u nich se mi nechche psat jejich vypocty a navic indi povazuju pri obchodovani zbytecne:) sry.prispevek jsem odeslal chvili po tobe,takze jsem necetl

10249

Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.