Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drahé polovičky na FX - Mužům vstup zakázán


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 128
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Hogy
:), to víš, že můžete na všechny vlákna. Ale vycházím z toho, že ženy mnohdy uvažují jinak a vaše postřehy nebo analýzy např. podle fundamentů nebo podle grafů se mohou někdy od silnějšího pohlaví lišit. Tak směle do toho, pište tipy na vývoj kurzů, může to být někdy konfrontačně zajímavé... Už mizím.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte všetci.

Ako pozerám na toto nové vlákno, od piatku sa v ňom nič nezmenilo. Je mi celkom cťou, že môžem byť ako prvá slovenská prispievateľka tohto vlákna. Vďaka SID aj Hogy, že takéto vlákno vzniklo, aj keď sa mi celkom nepáči tá druhá časť jeho názvu - Mužúm vstup zakázán. Neviem ako sa potom mi máme od vás mužov a vy od nás žien niečo naučiť, keď je vstup zakázaný :D. Som manželka galanta, od ktorého sa veľa učím, aj keď nemám na učenie toľko času ako on. Ale to nevadí, pretože on musí všetko prelúskať a ja "zlížem zmrzlinu" :D

Ale teraz kus vážne: som veľmi rada, že existuje FX a že sme ho našli - spolu s manželom - odjakživa sme niečo hľadali, čo by nám mohlo zarobiť peniaze - $ - oveľa rýchlejšie ako zamestnanie, podnikanie, ... a myslím si, že FX je tá správna cesta. Sme s FX-om už 8 mesiacov a sme už niekoľko týždňov live. Je to super. A super je aj to, že v tomto obchode nie sme sami a že sa máme na koho obrátiť s akoukoľvek otázkou a dostaneme aj odpovede. Bez týchto vlákien by to bolo oveľa ťažšie. Takže vrelá vďaka za vaše príspevky.

Zatiaľ je to všetko. Majte sa a veľa úsešných obchodov.

To hogy - nie si vo FX sama, drž sa.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roche

vítej, jsem ráda, že si budu moci s někým vyměnit zkušenosti s fx. Ikdyž si myslím, že asi nebudeme vymýšlet žádné strategie a tipy na vývoj kurzů ...ikdyž pokud se některá žena vyzná ve fundamentech, tak směle do toho :)
já na to popravdě ani nemám moc času a taky jsme zjistili, že vymýšlení nových strategií a indikátorů nás momentálně neláká. Už jsme jich pár vyzkoušeli, vybrali jsme ten, který nám nejvíce vyhovuje a teď ho (a sebe) chceme pořádně otestovat, než budeme mít pohromadě počáteční vklad.

Spíše mám za to, že jakožto manželky budeme spolupracovat na strategii našich manželů. Ovšem může se vyskytnout něco s čím si nebudeme vědět rady, když manžel zrovna není doma. Někdy to může být i "banální" technická záležitost týkající se počítače všeobecně, se kterou bychom se ostýchaly obrátit na "mužskou diskuzi" v ostatních vláknech. Pokud budu umět - ráda poradím. Samozřejmě spoléhám na moderátora, že nám tu opraví případné chyby a že tu bude hájit zájmy tohoto serveru :)

Ten název vlákna by chtělo asi změnit (prosím, Side). Navrhuji místo toho "vstup na vlastní nebezpečí" nebo "chovejte se galantně " :) ...... klidně tam ta druhá půlka nemusí být vůbec.

Úspěšný den, Hogy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hogy, Roche
ten doplněk za názvem vlákna měl vyznít spíše jako nadsázka.. :), ale je možné, že by to mohl někdo brát i vážně..Změnit název stávajícího vlákna neumím, takže nechám to ještě hodinku pro přečtení příspěvků být, pak založím nové vlákno jen s názvem Drahé polovičky na FX a tohle stávající smažu..Souhlas dámy ?.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid

Souhlas,
to si ale vymýšlíme, co? a to ještě nedošlo na barevné prostředí :D

Vidíš, a já měla za to, že se dostaneš i do zdrojového kódu finančníka :D

Já bych do toho nového vlákna kdyžtak v jednom příspěvku vložila shrnutí toho, o čem je tu řeč (kromě toho názvu), mám to zkopírované ...

Hogy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid

Takže už som tu a všetko som si prečítala. Myslím si však, že sa to vlákno ani mazať nemusí aspoň je sranda a niečo také ako "mužúm vstup zakázán" len evokuje k vstupu na toto vlákno. Keď je niečo zakázané, tak ....


Hogy
Ďakujem za privítanie. Ja tiež spolupracujem s manželom. Niežeby som vymýšľala nové stratégie, nato ešte nemám a
neviem, či niekedy budem mať a na druhú stranu neviem, či by čas, ktorý sa vynaloží na vymýšľanie nových stratégií nebol stratený, veď sa môže využiť na obchodovanie na deme s už existujúcimi stratégiami, ktoré si upravíš podľa vlastných potrieb a moneymanagementu. Tiež testujeme stratégie aj seba na deme ale už aj live.

Mám otázku: Obchodujete s manželom 1H tunel? Ak áno, tak ktoré menové páry testujete? My sme testovali touto metódou hlavné páry. Či by sme sa nepodelili o skúsenosti. Zatiaľ máme na live inú stratégiu, ale 1H tunel sa nám celkom pozdával.

No manžela vždy vadím, že kto bude čítať takéto dlhé príspevky a ja som taká istá. :D Takže sorry. Zatiaľ sa majte

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roche

ano, vybrali jsme si GBP/USD, po očku sledujeme EUR/USD, ale neobchodujeme ho. Přihlížíme taky k S/R úrovním a fundamentům, které většinou způsobí překřížení tunelu. Obchodujeme jen jeden pár, snažíme obchodovat tak, jako by to bylo live. (výše účtu, od toho se odvíjející procento risku na obchod atd.)

Hogy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hogy
momentálne sme live na usd/chf podľa 1H tunela na buy uvidíme ako to dopadne. Skúšame obchodovanie na živo na MT4, pretože je o kúsok lepší ako VT. Ide tu o to, že na MT4 obchodujeme s menšími jednotkami ako je lot, ide o centové záležitosti. Je to skoro ako demo, avšak psychiku si trénuješ už live. Pri takomto obchodovaní riskuješ celkom prijateľné čiastky, napr. SL 25 pips, čo predstavuje asi 8,- Sk, čiže celkom zanedbateľné peniaze. Ale si live.

My sme metódu 1H tunel skúšali už minulý rok asi 11-12/05 a mala potešiteľné výsledky - EUR/USD +720 pips na 27 obchodov - max. drawndown -117 pips, ale dobrý výsledok mal aj v 1/06 - na 11 obchodov +232pips - max. drawndown -82 pips. Avšak, možno to poznáš z vlastnej skúsenosti, metódu si môj manžel upravil.

roche

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...