Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drahé polovičky na FX - Mužům vstup zakázán


Sid

Doporučené příspěvky

Ahoj ahoj,

musim povedať, že táto stránka je fakt bomba!!!! S obchodovaním som začala pred dvoma mesiacmi. Zatial to ujde, ale ešte ma čaká dlhááá cesta. Jedno je však isté, je to super vec a určite chcem ísť ďalej. Stránku finančník navštevujem každý deň. Majte sa pekne a ste super!!!!!

Morti ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 128
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Ahoj morti:

možností je více, ale nejlépe přímo v grafu:

ťukneš pravým tlačítkem myši v grafu nad akt. cenou a můžeš zadat příkazy entry stop nákup a entry limit prodej, pod aktuální cenou můžeš zadávat entry stop prodej a entry limit nákup.

Obecně se používají pro zadávání budoucích objednávek. Více o použití: www.financnik.cz/art/fin_obchod/typy-obchodnich-prikazu.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

TEQA Napsal:
-------------------------------------------------------
> j á nastavuji SL v normálním trhu na 25 pips na
> EUR, USD a CHF a 30 pips na cable, výstup, čili PT
> obvykle 2x SL.

Myslím že to jsou rozumné hodnoty, já se snažím max. o 20 pips (radši i méně) na EUR, radši čekám na vhodný vstup, který dovolí i nižší SL. Rád bych se ale dopracoval k tomu, co mi radil jeden broker:"Stop loss je pitomost, ten musí mít člověk v hlavě..." Ale to je věčné téma, když není k řešení nic jiného.
Bye.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA:
Roky a ano.

Morti:
Vím pouze o jednom člověku, který scalpingem opravdu hodně zbohatnul. Bohužel ne na Forexu.
Mně scalping připadá jako mnohem zábavnější než poziční obchody, ale zatím na něj nemám (nejen zkušenostmi). Pokud můžu poradit, tak rozhodně nejdřív zkusit na sucho (demo).
Na adrese www.forex-tsd.com/brain-systems/ jsem svého času narazil na to, že jeden ze zde uvedených systémů (bohužel si nepamatuji zda šlo o BrainTrading nebo BrainWashing) se dal použít na 1M TF jako scalping, ale s přihlédnutím k vyšším TF.
Bye.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj, zdravim Vas vsetkych.

Tiez patrim k manzelkam, ktore objavili Forex vdaka svojmu manzelovi. Snazim sa tomu pricuchnut, porozumiet a co najviac za naucit. Vedomosti z tejto stranky a fora nasavam uz nie jeden tyzden a dnes som objavila aj toto speci vlakno a chcela by som sa hned opytat:
Kde by som nasla nieco viac o spominanych "Sidovych pivotovych vychytavkach"? Viaceri ich spominate aj na inych miestach, zatial som vsak nic blizsie o tom nenasla. Ako to vlastne funguje? ... a tak.
Bude mi to fungovat na MetaTraderi? - myslim, ze Sid pouziva VT.

Dakujem za radu. Jana

PS: Vsetkym do noveho roku prajem uspesne obchodovanie

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...