Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drahé polovičky na FX - Mužům vstup zakázán


Sid

Doporučené příspěvky

DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM!!!!!!!!!

Ste strasne zlaty a pomohli ste mi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Funguje to!!! Mali ste pravdu, ze som nevedela rozdiel medzi EntryStop Sell a EntryLimit Sell prikazmi. Takze dakujem a som veeeelmi rada, ze ste mi pomohli!!!!! Vsetkych Vás zdravym!!!!!!

No vidim, ze este sa musim velmi vela ucit :)!!!!!!

Morti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 128
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

morti:

ještě jednodušeji se zadávají příkazy pokud máš na grafu zobrazen kurz v okénku (pokud ne, tak klikni na Q na liště pod grafem), kliknutím levého tl. na buy nebo sell zadáváš rovnou market příkazy a pravým tlačítkem se ti zobrazí výběr i na entry příkazy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
můj příspěvek bude trochu mimo (fakt nevím, kam ho dát), ale potřebuji poradit s vyhledáváním na Finančníkovi. Už nějaký ten pátek přihlížím, ale tohle jsem ještě nerozlouskla. Ve vyhledávání mi funguje pouze AND, uvozovky ani mínus nefungují. Např., když dám vzhledávat API, tak se mi vyjede asi 1300 příspěvků, ve kt. jsou tato 3 písmena za sebou( např. napiš). Když dám "API", tak to nenalezne nic. Co dělám špatně? Taky nechápu volby: všechna slova - libovolná slova - přesná fráze. Ať tam dám jakoukoliv z těchto možností, pokaždé se vrátí to samé. Už jsem vyzkoušela všechno, co mě napadlo. Poradí mi někdo?
Díky Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj.. tak se přidávám jako žena ve forexu... Forex jsem si našla docela sama manžela nemám ale přítel mě jen pasivně podporuje tím že je ochoten vyčlenit nějakou částku ze společného rozpočtu na to abych to zkusila.. jinak se o to moc nezajímá.

Zatím hlavně čerpám informace po internetu a zkouším demo... Hodně mě zaujala možnost AOS... naprogramovat si systém co bude makat za mě.) ale je mi jasné že takový systém vytvořit nebude žádná hračka.. o programování nejde tím už se několik let zabývám mimo ale o vyladění indikátorů atp...

tolik pro představení... hodně štěstí věem ostatním.
Fronéma

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Fronéma,
tiez som tu sice novacik, ale srdecne ta vitam - medzi nami zenami.
Ja som si vybrala skor "rucne" obchodovanie, ale AOSkami sa uz dlhsiu dobu zaobera moj manzel. Ma dost vela informacii najma s anglickych stranok. Jeden z dobrych AOS je hodeny aj vo vlakne "Sberna AOS ..." (najnovsi prispevok). Skus sa nanho pozriet, mozno ta inspiruje.

Prajem Ti vela uspechov v hladani, programovani aj obchodovani.
J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cafte zeny....

vidim, že sa nám to tu pekne rozrastá :-). To je super....tesim sa :-). Tiež patrím medzi nováčikov....prajem Ti Fronéma vela uspechov!!!!! Forex je SUPER VEC i ked pravdu povediac, teraz mam dost tazke obdobie :-(. Ale to se casem poda....

Zdravim vas vsetkych......

Morti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Gaba,

ak pouzivas VT, tak hned na zaciatku vlakna Visual Trading 1.8 som podla rady nasla cosi o Sidovych pivotovych vychytavkach. A dalej vo vlakne sa rozoberaju rozne nastavenia.

Pre MT4 su indikatori ADX MA a PP tu: + - debata okolo
www.financnik.cz/forum/read.php?13,2475,49066#msg-49066

Presnu specifikaciu "Co to je ... " som zatial nenasla, ale z toho co som si precitala usudzujem, ze je to kombinacia najma tychto 2 indikatorov plus mozno nejake dalsie podla vkusu.

Ja sa im snazim prist na "kloub" v MT4, tak ak najdes nieco viac, daj prosim vediet.

Pekny den, Jana


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Morti,

zatial idem len demo ucet.
Na vstupy pouzivam v MT4 Sidove ADX MA (5,14) + PP (50) na 15 min TF a este indikator ASCTrend Sound.
Ako filter mam este Fisher Yur4ik v periode 6.
Zvycajne som si davala pevny TP 20 - 25 pips, ale v piatok som si pri tom posedela a potiahla obchod dalej.

Aj v pondelok som mala pekny denny vysledok. To sa vsak uz neda povedat o poslednych 2 dnoch. :-(
Vcera som skazila co sa dalo, a dnes som len v ulohe statistu a pozorovatela.

... ale, ideme dalej! Nie? ... Ja na to pridem! :-)

Caves J.


"Lovu zdar a FX zvlast"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Nazdarek vsem:-)
Super vlakno, netusila jsem ze je tolik zen co obchoduji na Forexu.
Ja s forexem teprve zacinam, takze se rozhlizim co a jak:-).
A mam hned jednu otazecku co me ted asi nejvic pali. Kde ziskat historicka data. Shanim EUR/USD 5 minutove nebo minutove. Tema ohledne historickych dat jsem cetla a zkusila i vsechny odkazy co tam byly, ale vetsinou jsou to data nejak nepouzitelna..... Poradite? Docela se mi zalibilo demo od forex.com nebo cms forex, tam jsou ty grafy dobry a daji se delat dobre analyzy, ale neni historie. Jsem ochotna si i nejakou historii koupit, ale musi byt dobra....

Diky za odpovedi:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...