Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

Lisakus: Taky jsem udělal AOS (EA) pro MT4, tam se přeci jen testuje lépe, a mám z toho dojmy naprosto stejné jako images. Moc vstupů, problém, když se to moc plácá kolem 0. Snad by pomohl nějaký indikátor trendu, který by pak bral jen signály s trendem. Systém také nakupuje jen jednu jednotku, uzavírá při dosažení PT nebo opačném signálu. Systém a test přikládám.

1503

1504

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Lisakus:
No snad Ti to aspoň k něčemu bude, ono je dobrý AOS používat, ale spíše jen pro zvukové a grafické signály v případě vstupu a výstupu. Co používáš za platformu?
Kdyby jsi měl nějaký zlepšovák pro tento systém, tak se určitě pochlub. Taky jsem se rozhodnul, že se CCI trochu více podívám na zoubek a snad ho i zakomponuji do svého AOS, který si postupně vytvářím...
Preferuji 15min grafy. Až přijdu na nějaké zajímavé nastavení, určitě si ho nenechám pro sebe. Se samostatným působením CCI nepočítám, zkouším ho nějak šikovně zkumulovat s ostatními indikátory...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě tady pro Vás mám finální verzi Woodieho CCI pro VT. Ta co byla uveřejněna hned na první stránce této diskuze postrádá SideWinder. Trochu přehledněji jsem i upravil barevné rozlišení. Jak moc přehledný to bude u Vás samozřejmě záleží, jaké barevné pozadí máte ve VT nastavený.... :)
Snažil jsem se co nejvíce přiblížit podobě, s jakou se setkáte na obrázcích a videu v aktální příručce: "Obchodujeme systém WoodiesCCI". Velice hezky tam je vysvětlený celý patternový systém, určitě stojí za to, zkouknout to 20-ti minutové video.
Jelikož jsem vyznavač AOSek, třeba i těch co se ve finále obchodují "ručně", tak jsem hned začal vymýšlet, jak by se celý systém, který tam je nastíněný, dal naprogramovat. Bohužel s programováním teprve začínám a "vysvětlit" systému, jak poznat třeba takový základní ZLR pattern, je nad mé síly. Obávám se, že tohle je úkol hodný samotného Chrise z VT fóra.... :)
Přesto, nechtěli by jste to někdo zkusit? Nebo už jste všichni zkušenější programátoři zdrhli k platformě MT a s VT nechcete mít nic společného...? :)
Nějaký nápad jak by se to dalo definovat možná mám, uvidíme, jestli mě VTčko pochopí.
Pro odbornější diskuzi navrhuji přejít na vlákno: "Programování ve VT". I když ode mě rozhodně žádnou odbornost nečekejte.... :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Používám VT, AOS jako takové moc nepužívám , preferuji FA kdy entruji pred důležitými zprávami na obě strany. To ovšem neznamená že bych ignoroval TA , a jelikož se chci podívat na wodieho jak to velký mistr dělá, přesto si myslím že forexu bude věnováno minimum, tak zkouším různé nastavení a bactesty CCI, testoval jsem i proražení hranice 100 / -100 pro vstupy a výstupy při protnutí nulové hranice ale výsledky taky nic moc. Ale zkoušet to budu dál, CCI je mi sympatické.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prochazel jsem fora (vsude mozne) a zjistil jednu vec: pravy Woody pro Metatrader 4 chybi. Existuje klasicky CCI setup, ale problem je s LSMA a Sidewinderem. Jsou nejaky samostatny klony, ale zkousel jsem je a nepripadaji mi takovy jaky by mely byt. Mel by nekdo ze zkusenych programatoru chut se na to podivat a pripadne napsat indikator, ktery by zaintegroval WCCI, Sidewinder a LSMA podle Woodyho? Ja to bohuzel zatim nezvladnu.

1508

1509

1510

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: Sidewinder je ten i-Gentor v priloze meho predchoziho pispevku. Je to nejaka kombinace LSMA a EMA. Problem je v tom, ze 1/ jsou tam trochu jiny barvy :)) (to by se dalo casem nejak prekonat) a 2/ neni to tak jak to je usporadany u Woodieho. Ten indikator jako takovy jsem po dlouhe snaze z nejakyho fora vydoloval. Zkus na to mrnkout, mam pocit, ze to je spis o usporadani vystupu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...