Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

Omlouvám se za své mlčení, když jsem tady na vláknu diskuzi rozpoutal. Na doplnění....opravdu nejlepší pocit mám při TF M5, signálů přichází poměrně hodně, což je taky lepší vzhledem k výběru opravdu těch kvalitních. Pokud jsem jel M15, čekání mně nějak nevyhovovalo a vstupoval jsem do obchodu často mimo plán. Nejlépe mi sedí jakási kombinace WCCI s Fin Winem, používám EMA 34 a 50, CCI 14 a CCI50 k určení trendu. Vstupy dle paternů Fin Winu a ZLR, TLB do směru trendu a GB 100. Určuji trend na vyšších TF, používám kanály a PA...tedy cenové formace typu 2b, 1 2 3, DT a DB. SL na m5 do 20 p. Vstup 2x0,1 lotu, 1.TP ve výši SL, 2.TP diskréčně dle CCI.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj a diký za popis tvého systému,já už jsem taky mnoho nechodím nějak to tady umřelo bohužel.
Výběr kvalitních signálů to je to co mi dělá právě velkej problém,určitě je to pro mě jedna z nejtěžších věcí,
takže hodně signálů je určitě výhoda ,protože to člověka tolik netlačí brát kdejakej i horší,jenže bejt dlouhodobě furt a
stále konzistentní ve výběru jen těch nejlepších signálů nebude snadny.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den, jsem začátečník a chtěl bych backtestovat systém Woodies CCI na MT4(demo účet - XTB). Mám stažené všechny indikátor, ale bohužel mám problém v tom, že se mi vykresluje asi jenom devět dní nazpátek. Zkoušel jsem změnit nastavení u indikátoru woodies CCI Panel konkrétně hodnotu CountBars z 1000 na 10000 a indikátor se poté vykreslil. Když ale udělám to samé u indikátorů CZI a SWI (hodnota NumBars), tak ty indikátory úplně zmizí. Nevíte někdo co s tím? Přikládam k tomu obrázek-snad to bude jasnější. Předem díky za pomoc

16541

16542

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nekdo nevíte o nejakym podrobnějším návodu na to, jak krok po kroku zavést tento systém do platformy? nevím jestli to jde nejak dat i do MT4. Zkoušel jsem demo na Best direct navigator, ale mám problémy imporotvat tam intradenní data na FX a navíc ani jak spustit WCCI toolbar protože je zaheslovaný.. dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Do MT4 není problém stačí stáhnout tady na fóru(dej vyhledávat kdyby jsi nenašel tak se ozvy ) potom jen importuješ :v MT4 v liště poslední ikona (vpravo) ŠABLONY dáš načíst šablonu a jen upravíš cestu tam kde máš soubor uloženy v PC případně zkopíruješ šablonu do MT4 . Snad ti to pomůže ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...