Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Ahojte,
chtel bych se obratit na ty, kteri jiz prosli "martyriem" zalozeni uctu u TS Securities a pridruzenych formularu. Rad bych cely proces urychlil, tak nez vyplnim a odeslu ke kontrole na TS, mel bych 2 zasadni otazky:

- setkal se nekdo s tim, ze by jej odmitli, pokud uvedl, ze dosud neobchodoval a ma na americke pomery nizke prijmy (pod $50000)?
- videl jsem, ze uz se tady resilo, ze nekdo bydli u rodicu a tudis nema ucty k overeni adresy. Muzu se zeptat, jak jste to nakonec vyresili (motley, _murphy_)/co TS vyzadovali jako nahradu (nechce se mi do toho rodice tahat)?

Pokud by to nekdo chtel resit postou a ne pres diskusi mam email "jtic"(samozrejme bez tech uvozovek :-) ) na seznamu.

Dik moc vsem za odpovedi, slibuju ze pokud tim procesem projdu (i za pomoci tech, kteri jiz to maji za sebou) a Petr s Tomasem nebudou mit nic proti, sepisu navod, aby z toho ti, kteri teprve prijdou, nemeli tak velkou hlavu jako ja.. :-)

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja osobne ne, ale kolega ano. napsal ze 0 years experience a pod $25.000 prijem. kdyz sem mu rikal, ze se zblaznil a oni to nepochopi, tak neveril. nakonec se to resilo, vyplnovanim dodatecnych formularu, kde chteli vedet ze sije vsim jisty, myslim ze i doklad prijmu. proto, se doporucuje vyplnit 2 roky zkusenosti a plat nad $25.000. vse co je pod je pod jejich roylisovaci schopnosti. nebyli schopni pochopit, ze tu lidi maji rodiny se 2 detma a rocni prijem treba jen 15.000

takze tam klidne napis ze mas vic a mas zkusenosti. nikoho to nezajima, do te doby nez je das k soudu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Jestli jsem to dobře pochopil, tak je možné je využít jak pro pitové poziční obchodování, tak pro ID?
Zajímal by mne WoodiesCCI pro intradenní a TrippleScreen pro poziční, v tuhle chvíli netuším, které převládne a nechce se mi otevírat si účty u dvou různých brokerů (možná bych na to ani v první fázi neměl volné finance). Tak hledám nějakou rozumnou alternativu ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 months later...

zdravím všechny,
teď jsem měl první hovor s tradestationem, číslo jsem si napsal, ale angličtinu na komunikační úrovni ještě pořád nezvládám a proto se chci ujistit, zda to číslo co se diktuje je opravdu číslo účtu. Když jsem zakládal účet u ib, tak tam jsem taky dostal osmiciferný číslo, ale bylo to account id, který se dávál do sekce for further benefit, tak se pro jistotu ptám.
Díky moc za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte uzivatele TradeStationu,
chtel bych se zeptat, jakym zpusobem jste vyresili automaticke nastaveni profit targetu a stop losu (pripadne posun na BE pri urcitem otevrenem profitu) v platforme tradestationu. Delate to rucne pres matrix nebo jste si stahli nejaky add-on, ktery to dela automaticky? Preci jen jsem byl zvykly na jednoduchy bracket trader, ktery delal vse za me a ted s tim trosku bojuju.. :-) Dik moc za odpoved.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,
dostal jsem od Tradestation account number kam jsem obratem poslal peníze, jsou to už čtyři dny a nikdo se mi ještě neozval. Normálně trvá připsání platby 2 dny. Přeposílal jsem peníze z IB. Má někdo zkušenosti s přeposláním peněž z IB do Tradestation (futures account). Trochu se obávám, zda platba dorazila tam kam má.

Dík za rady,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

babouk,

nevím přesně kolik dní to trvalo u mne, ale chce to, tak jako u celého otevírání účtu, trpělivost.

Já jsem dokonce při posílání zadal špatně číslo toho mého účtu (ono podle těch jejich instrukcí je poslání peněz trochu oříšek) a stejně to došlo. Poslali info, abych si na to příště dal pozor.

Aleš

P.S: v mém případě i docela dobře fungovala komunikace přes email s jejich zástupcem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...