Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

FrantaMistral Napsal:
-------------------------------------------------------
> chtěl bych obchodovat elektronicky futures,frekvence obchodů řekněme 5 do měsíce,podporu potřebuji v češtině,anglický jazyk nepřipadá v úvahu,z počátku bych obchodoval pozičně,ale nevylučuji do budoucna ani intradenní obchodovaní či kombinaci obou.A co se týče rozsahu služeb,ze začátku určitě fullservis,později nějaká střední varianta.Prioritou je pro mne podpora v českém jazyce a solidnost+přijatelné ceny.

To by mohla být dobrá volba [bold] Petera Veceru[/bold] na www.iq-trade.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohužel stejně doporučit nemohu, neboť právě kvůli tomu co Franta potřebuje jsem od pana Večeři odešel a rozhodně jsem neprohloupil.
Moc na výběr nemáš pokud potřebuješ češtinu. Co já vím, tak máš 4 možnosti. Jednu tuzemskou, jednu německou, a dvě USA. Osobně bych se orientoval směrem USA.
Možná by bylo vhodný Franto napsat co si představuješ jako fullservis a přijatelný ceny - ono se to docela vylučuje.

Úspěšný hledání
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Frantisku,

FS chapu tak, aspon teda z USA to tak mam, ze mi broker vola, diskutuje semnou obchod, dava mi k dispozici ruzny vyzkumy, statistiky a HLAVNE TRHU ROZUMI. takze pokud delam obchod na rope, muze mi poradit, navest. nerikam ze vsichni jsou dobri. napriklad komedianti u GF je legrace, ale porad jsou vice fundovani nez "pseudo analytici ja obchoduju na leve strane grafu" od veceri ci colosseum. holt na poradnou FS proste potrebujes anglictinu. pak je tu jeste jeden cech v usa ale neznam jeho kvalitu. a pak striker. taktez nemuzu posoudit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Harmonie, taky mám IB, ale Harpoon na opce a vím, že jim rozumí (nebo se aspoň tak tváří-)).
Jak už tady bylo mockrát psaný -každej nevyhovuje každýmu - asi jako v životě.
Předně je třeba se zamyslet jestli je nutný FS broker, protože platit FS komise a obchodovat pozičně si dle mě může dovolit jen hodně movitej klient, kterej se orientuje na dlouhodobý obchody nebo dražší trhy .U krátkodobých obchodů jsou ty komise "umrtvující"

PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchoduje niekto cez emini.com ? Ich stranka vyzera slusne, maju siroku ponuku trhov a na zaciatok staci 3.000 USD. Commissions nemaju na stranke uvedene, ale poslal som im email, kde som sa pytal na nejake informacie, tak uvidim co napisu. Ale bol by som rad, keby sa tu niekto nasiel co ma s nimi skusenosti, pretoze zatial som rozhodnuty pre IB (co je tu asi najrozsirenejsie), ale aj tak sa snazim prezriet co najviac brokerov, aby som mal prehlad a mohol sa spravne rozhodnut.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Urcite by som neinvestoval peniaze len na zaklade stranky, co sa tyka financii som az velmi opatrny, preto som chcel vediet ci tu ma niekto skusensoti s danou spolocnostou.

A co sa tyka nfa a cftc, tak to uz by si chcel po mne moc ))

Akurat na stranke eminis.com som v sekcii About us nasiel toto:

[bold]Our Services to you![/bold]

The Linn Group is a registered Futures Commission Merchant (FCM) a member of the CBOT. The principle members of the Linn Group have over 25 years experience in the futures and cash markets.

Eminis.com was created to provide any customer with superior service at deep discounted commission rates.

[bold]Man Financial, Inc.[/bold]

We clear all our business through Man Financial, Inc. which is one of the world's leading clearing firms. Together with its family of affiliated companies Man Financial, Inc. holds memberships on most major securities and futures exchanges worldwide.

Man Financial, Inc. is ranked in top 5 for most exchanges by volume!


Ale je otazne ci to mozem povazovat za doveryhodne, na stranku si mozu napisat co chcu, to je pravda...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sonny: no ciste nahodou jsem zjitil, ze na opentick.com mas YM data UPLNE zadarmo, pravda vcera vecer jim vypadl parkrat feed1 server a na feed2 mne to nejak nechce prihlasovat. Zkousim to asi tyden a jde to zatim slusne (az na ty data - docela se svice lisi treba od Prophet.net-u (byt H/L hodnoty +- sedi) a zatim nevim, kdo je ma "spravne" (to, co mi dodava prophet.net ma i whcforex.com - zde ve forme CFD)).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...