Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim,

na stranke infinity futures som narazil na poznamku:

The CME is ending their fee waiver program effective March 1st. For all new accounts that open on March 1st or later, monthly CME data fee costs will be in effect.

If you open and fund a new account in February, your account will be grandfathered in and you will not be charged these data fees until 2015.

viete mi niekto povedat co je to za zmenu a o aky poplatok sa jedna?

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Raději bych založila nové téma, protože Dukascopy mezi brokery není, ale zatím nemůžu., tak se musím vyvětit tady. Na začátku se mi líbili, ale mají nepřehledné stránky a naprosto otřesné platformy. JForex i Java mi připadají totálně na dvě věci a webová platforma není o moc lepší. Mají nějaký bridge k MT4, ale píše se tam o nějaké "third party" a to ve mě nevzbuzuje moc velkou důvěru. Je to škoda, spready jsou super, možná i ty komise by se daly, ale uživatelské prostředí jejich traderských programů je strašné. V JForexu a Jave nejde navolit svíčkový graf, na webové platformě je zase graf zvlášť, takže je třeba pořád překlikávat mezi okny, celková nepřehlednost a nepoužitelnost. Nevím, jestli je to jen můj dojem, nebo má někdo jiný podobnou zkušenost. Je to škoda, protože jsem o nich vážně přemýšlela a tohle mě vyloženě odrazuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak nevim, divala jsem se na jejich stranky a ucty mi velce silne pripominaji ucty u XTB. Micro a standard s mensim vkladem bez komisi s vetsimi spready a nakonec ECN s komisemi a mensimi spready. Dokonce u popisu uctu u mikro a standard pisou ze jim vadi scalping a stop loss musi byt vice vzdalen, zatimco u ECN tyto limitace nejsou. To je zcela jiste znamka toho ze tyto ucty jsou MM. Navic nektere spready jsou dokonce vyssi nez u XTB, to jsem si myslela ze to ani nejde. Na druhou stranu mam trochu podezreni, ze ty miniucty u Dukascopy jsou neco podobneho. Na me pusobi divne, ze ten miniucet se musi zalozit zvlast v Dukascopy EU, at uz se tim mysli cokoli (nejaka dcerina spolecnost?) Zatim nic nevypada idealne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mngwa:

Mini a micro účty rovnou vynech, pokud si nechceš na Forexu jenom hrát.

Ano, mini a mikro účty nedovolují scalping podle mě reálně nikde. Ale solidní broker ti napíše dopředu presne podmínky, které musíš dodrzet, nesolidni ti znemožní obchodovat obstrukcemi až po té, co začneš vydělávat.

Pokud ti nevyhovuje Dukascopy kvůli platformě, doporučuji Fxopen, ale australskou verzi (. au), účet ECN.

Pokud si chceš jenom hrát, tak si zarid ceské Admiral Markets, to máš nejjednodušší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No a z jakého důvodu by to mělo být jen hraní? Pořád jde o něčí prachy. Někdo těch tisíc dolarů prostě nemá nebo je nechce vkládat a stačí mu menší přivýdělek z menších peněz, trochu nechápu na zdejším foru tolik oblíbený despekt k začínajícím traderům s menším vkladem. Jinak s těmi podmínkami na tom něco je, bude jistě dobré si tohle u brokerů zjišťovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mngwa Napsal:
-------------------------------------------------------
> No a z jakého důvodu by to mělo být jen hraní?
> Pořád jde o něčí prachy. Někdo těch tisíc dolarů
> prostě nemá nebo je nechce vkládat a stačí mu
> menší přivýdělek z menších peněz, trochu nechápu
> na zdejším foru tolik oblíbený despekt k
> začínajícím traderům s menším vkladem. Jinak s
> těmi podmínkami na tom něco je, bude jistě dobré
> si tohle u brokerů zjišťovat.

Hraní je to převážně z toho důvodu, že se ti to moc nevyplatí z hlediska poměru čas/zisk/nervy. Nicméně velice dobře se mohou mikro účty uplatnit jako jakýsi prvotní live test daného brokera a jeho chování např. při vyhlašování zpráv atp.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo, taky jsem zvědavá, co budu vyvádět až to budou skutečné peníze. Zatím hledám brokera, který mě jako MM nebude okrádat čachrováním s daty a jinými podvratnými způsoby, což se jeví jako nebetyčný problém. Já bych pro začátek byla spokojená, kdybych se vůbec udržela v "trhu" a byla v mírném plusu nebo na nule. Live i s malými obchody je jistě úplně něco odlišného než demo, hlavně co se psychiky týče ..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, měl bych dotaz na obchodování zlata a stříbra u Dukase, XAU/USD a XAG/USD, na zlatě je spread 30pips, což se mi zdá nějak hrozně moc a taky bojuju s převodem na Usd/tick při výpočtu SL-TP na dolarovou hodnotu, když chci riskovat na obchod stále stejnou částku, při různé velikosti Sl, poradí někdo ?
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja presne nevim jak je to u dukascopy, ale jednoduse udelej 1 obchod na demu, vysledek obchodu podelis poctem pipu a dostanes hodnotu pipu (podle me to je 0,001 = 0,1 USD) pak SL mas treba 100 PIPU, tedy risk 10 USD, podle toho upravis mnozstvi lotu atd... co se tyka spreadu, to je standard, ja u ECN Admiral mam stejny....

27163

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...