Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

holoubek,
spis bych to rekl jinak. TA je vyborna volba a je fajn ze nabizeji i SC. ale i bez SC je to jeden z tech lepsich domu.

simpson,
ono jak se to vezme. je a neni free. to je proste klasicky marketing. platforma je free ale pozadujeme plneni x RT mesice. pokud to nesplnis tak ti to nachargujeme. jinak receneo zas tak free to neni.

za me ti muzu rict jen tohle www.infinitybrokerage.com/ a pokecej si na chatu a chtej Steva Coffmana. az vyzkousis tak se pak sam muzes rozhodnout (pro adminy, pochopim pokud posledni veta zmizi)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911

Dakujem za tip, akurat som dostal maila od Billa Zimmermana.

Pisal som mu, ze 274 rt je pre mna velke cislo a nech mi poradi nejake ich IB.
V odpovedi mi napisal 5 ich IB + kontakt na ne a medzi nimi aj infinity, akurat mi odporucil ine meno. Pre pripad, ze sa rozhodnem pre niektoru z IB mi napiasl toto:

Mention you corresponded with me and that I said to give you their best rate.


Neskor mi vsak zamotal hlavu dalsim mailom, ktory zaslal cca 10 minut neskor. V nom bola iba tato veta:

We will charge you $1.59/side plus exchange and NFA fees with no monthly minimum commission requirement.Let me know if you would like to do it.

Teraz neviem ci to myslel tak, ze mi ponuka za tychto podmienok zalozenie uctu priamo u TA alebo to plati pre ich IB. V tom pripade vsak nechapem predchadzajuci mail, kde mi daval kontakty na IB...

Vie mi niekto pomoct ako to asi bolo myslene?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nejlepsi bude se ho na to zeptat znova, at to vysvetli pomalu

jinak klidne si to otevri u infinity u nekoho jineho. profit z toho bude mit ten clovek. ja doporucuju sveho cloveka, protoze mi hodne pomohl a tak mu to takhle vracim. navic, kdyz je problem resi mi to prednostne.

kdyz reknes ze te on doporuci tak z toho taky neco ma a neznamena to ze dostanes nejnizsi rate.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911

Jasne, myslel som si ze to funguje na podobnom principe.

Aj tak este nejaky cas potrva kym nasetrim dostatocny vstupny kapital, teraz som tak v polovici mojho snazenia.

Ale este by ma zaujimala jedna vec, ked uz dojde k zakladaniu uctu, je lepsie povedat im pravdu ze som zaciatocnik alebo treba situaciu trochu prikraslit s tym, ze uz s tym mam skusenosti, prip. ze mam aj ineho brokera (pretoze toto som videl v mnohych formularoch na zalozenie uctu, kde sa dotazuju na rozne veci ohladne skusenosti s trandingom a aktualnym brokerom).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ve formularich musis laht. co se tyka brokera je jedno co mu reknes. ja mam vyborny vztah a fungujeme v simbioze. ale chapu ze to tak neni vseude. zalezi jak moc je ochotny, treba se ho zeptej na neco ohledne trejdu, co pouziva za indikatory atd. pokud bude sdilnej, tak proc nejit s pravdou ven. pokud nic nerekne a neni komunikativni, tak ho proste argumentama prived na nizsi komise. nechci tu popisovat jak na to, ale verim ze kazdemu to dojde

Link to comment
Sdílet pomocí služby

poprosim vas velmi pekne o radu, trochu som sa snazil optimalizovat system a prisiel som na jedenu dost podstatnu vec , ktoru mi broker zrejme neumozni, teda vlastne 2 veci:

1) potreboval by som nastavit pri vstupe nastavenie SL minimalne 5 pips

2) pri limite ked sa este pprikaz nezrealizoval, tiez nastavit SL na 5 pips, (toto nieje az take podstatne ale potesilo by ma to)

vacsina brokerou ma nastaveny minimalny SL automaticky na 10 - 25 pipsov a ja potrebujem najst niekoho doveryhodneho , kto mi dovoli si nastavit Moneymanazment podla seba.

dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: z popisu bych si tipnul forex. Je to velmi zavisle na brokerovi - nekteri umoznuji tyto limity (za)davat dokonce i dovnitr spreadu! Jinak bych rekl, ze vyjma forex retail brokeru (bucket shopu) je to vlastnost tak obvykla, ze se to nikdo neobtezuje davat do "zajimavosti" o sobe.

Druha vec je emergency S/L a mental S/L - opravdu nezbytne potrebujes emergency S/L tak jak jsi popsal? Pokud ne, stacil by nejaky front end (v nouzi tve ruce) na trailing takoveho S/L - a jsou dokonce platformy, kde formulace trailing S/L mohou byt na strane brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasne ide o forex, sorry ze som to nespomenul, ja som skusal zetial platformy od velocity4x a ty maju 10 pips, saxo ma 25 pips + este nejaky gumovy SL ale ten sa pri rozbehnutom trhu zvykne natiahnut takze to nepripada do uvahy, taktiez CMS ma 10, a preto by som celkom rad dostal nejake info o spolahlivom brokerovi co mi zaruci 5pipsov fixnych, ak neberiem do uvahy gapy, tie fixuje zrejme len saxobanka a par gigantov

tych brokerov je strasne moc, ale, ja som v podstate lama, a neviem kto ma aky rating a kto je ako spolahlivy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911: Ahoj, jsem si tu vsim toho o tom lhani ve formularich. Jestli si vzpominas, jak si mi psal email ohledne toho infin**y ( :) ), tak ja jim napsal pravdu. Student, nasporeny penize z kapesnyho, brigad atd. Mesicni prijem neexistuje a jsou to uspory. Je mi 20 a zkusenosti minimalni. Jako odpoved mi od te slecny co sem s ni vyjednaval prisla zadost o vyplneni takzvane additional risk disclousure (ted nevim gramatiku) kde jsem musel sam napsat odkud mam penize, ze jsou moje a ze si plne uvedomuju riziko spojene s timhel vsim atd. I jinak vseobecna spokojenost zatim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

snehulak,
no to je dalsi moznost.bud ti poradi jak vyplnit formular nebo ti poslou dodatecne, kde musis stvrdit ze vis o vsech rizicich, kde si vzal penize atd jak pises. cely je to proste o tom, aby se klienti az prijdou o vse, nemohli na brokerovi zahojit. nic vic v tom neni. a zalezi na brokerovi jestli ti da sanci nebo ti rekne ze ti to neotevre. coz dela malokdo :-) jinak sem rad ze se ti tam libi, skoda ze to neni pres meho brokera. asi me ukamennuje az tam uvidi ostatni cechy :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...