Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

Dobrý den. Obchoduji s komoditami na xtb.cz. Ale vadí mi tam rollovery. Neznáte brokera, který umožňuje obchodování např wheatu nebo cornu (ale hodily by se i jiné, coffe, soya atd) bez nich, za takzvanou spotovou cenu? xtb.cz toto umožňuje třeba u zlata nebo stříbra, u dalších komodit už bohužel ne. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Máte někdo zkušenost s Globtrex, GKFX, Iron Fx ?
Zatím jsem u Globtrex, sice 1000 $ v plusu za pár dní, ale mají vysoký SWAP a podle mě příliš vysoký rozdíl rozdíl mezi možností zadat stop loss a aktuální cenou, což činí tuto funkci použitelnou jen ve fázi ztráty, ale naprosto ne ve fázi zisku.

Jsem začátečník a pokládal jsem za výhodu makléře na telefonu, ale zatím jsem tu pochytil, že není dobré důvěřovat finančním radám makléřů a víceméně brokera využívat jen na technický servis.
Dokonce jsem se někde dočetl, že jejich rady jsou dobré jen prvních pár týdnů a pak dokonce radí schválně špatně a jen se snaží, abyste vkládal další a další prostředky na krytí ztrát. Toto se celkem mi potvrdilo u ETX Capital, kde jsem byl předtím.

Nyní se mě snaží zlanařit několik společností, že vstoupí Indická banka na burzu, což může znamenat 20-80% zhodnocení, ale nerad bych posílal větší finance do nesolidní firmy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to marhop zabudni na tieto bucketshopy. pokial chces obchodovat Forex tak na spot FX je top Interactivebrokers alebo LMAX v Londýne LMAX je (Multilateral Trading Facility) pokial nemas 10000 USD,EUr tak možes ist cez Introducing brokerov pre LMAX napr fxmtf.com alebo sa chces zamerať na futures tak (Interactivebrokers, AMP Futures, NInjatrader brokerage , optimus futures a daľší)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Jak postupovat, když chci spekulovat na posílení koruny, asi vůči euru. Zatím jsem obchodoval před x lety jen zlato na e-brokeru u fio, ale zde nenabízí např. měnového páru eur/czk. Jaká společnost je dobrá, nepotřebuji moc asistenci, obchodovat si chci sám, využít fin. páky a pozici držet dlouhodobě, tzn. až posílí např. na třeba 25,50, investice asi 250 tis. Kč.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

Dobrý den,

potřebuji poradit s výběrem brokera a ocením každou radu nebo zkušenost. Mám v plánu obchodovat e-mini russel 2000 a to intradenně. Hledám tedy brokera, který mi nabídne nízké komise RT, nebude účtovat žádné zbytečné poplatky (za neobchodování, atd.) Bude seriózní - tzn.  bude mít nějakou minulost a bude sídlit ideálně v us nebo eu. Dále bych chtěl vědět, zda nabízí i data feed pro daný trh a případně za kolik. Chci obchodovat přes ninjatrader, takže by to měl podporovat a chtěl bych začít s kapitálem 5K, takže by bylo fajn, kdyby tam nebylo nějaký velký omezení pro otevření účtu. (pokud by to byl pro mě nejlepší broker, tak by se dal kapitál navýšit).

Prosím tedy všechny, co obchodují tento trh o radu, případně i další, kteří budou obchotni mi pomoci.

Hlavní důvod proč se ptám je ten, že v nabídce brokerů se nedá vyznat a věřím, že rada zkušeného bude mnohem cennější.

Předem děkuji za všechny odpovědi.

 

S pozdravem

Štěpán

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 20. 3. 2017 at 15:59, s0nik napsal/a:

Jen pro informaci, hodnota swapu se muze menit, zavisi na urokovych sazbach instrumentu, na hodnote instrumentu, na obchodu (short/long) a na brokerovi. Takze kdyz dneska to je 6,40 tak zitra to muze byt uplne jinak.

Nerozumím tomu, ale zjistil jsem, že v současné době má některý třeba 60 Kč za den další, 40 Kč a tak mi přijde 6,4 jako super, doufám, že to měnit nebudou a nebo jen lehce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...