Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

Tk jsem zkusil poslat maila tomu Stevovi, abych zjistil co a jak. Margin sice opravdu $500, ale RT $5 teda nic moc. Vzhledem k tomu, ze si kvalitni data stejne platim, tak mi prijde interactive brokers levnejsi a na zacatek stejne pojedu 1 kontrakt. Tady nekdo psal, ze mu nabidli nizsi komise. Podle ceho urcuji, komu kolik daji? Byla chyba, ze jsem rekl, ze ze zacatku udelam tak 50-60 obchodu mesicne?

Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

arosa,

standardne otviram ucty za 4,8 a mene, ale asi usoudil ze pri takovem objemu da 5. casem se vzdy clovek propracuje vyrazne mene. takze se muzes svobodne rozhodnout. ne vzdy se totiz brokeri perou o kazdeho klienta. nekdo proste nema zapotrebi mit desitky tisic klientu, neni to jeho politika.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasne. Ja zatim pocitam spis s mene obchody, protoze jeste mam praci a napred se potrebuju naucit ten system obchodovat nazivo s jednim kontraktem. Zkusim si otestovat platformy a pak se rozhodnu. Zatim zkousim InfinityAT, ale prijde mi takova hodne jednoducha. Nenasel jsem tam nikde prehled uskutecnenych obchodu. Je to tim, ze je to jen demo nebo tyhle udaje jsou pristupne pres web po otevreni uctu? Asi jsem trochu zmlsany NinjaTraderem, snad bude moznost ho vyzkouset s tim demo uctem taky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

arosa,

doporucim ti stahnout si 9 vyukovych videii. tam ti vse nazorne vysvetli. ano, ta platforma je velmi jednpducha a rychla. je delana pro profesionaly. nejsou tam zadne zbytecnosti. ja si velmi oblibil DOM. co vim tak je hlavne dobre naprogramovana, jako vnitrnosti. je to takova kopie X-traderu, za kterej bys platil $500 mesicne. ale ten je vhodny pro velke ucty a rychle pohyby. prehled uskutecnenych obchodu najdes pokud kliknes na ikonku knihy. te zavrene. jinak i u Infinity muzes mit Ninju, zalezi co si vyberes. vetsinou ti ninju rozmluvi, protoze je pomalej, ovsem Ninja s kombinaci s datama od Zen/Fire to je mezec. sem tam to pada, ale jinak exekuce a obecne rychlost o ktere se vsem muze leda tak zdat. musis to ale taky zaplatit. proto jsem u TransActu, protoze jejich data feed je ted uz na stejne urovni, ne-li lepsi nez ma samotne TT (trading technologies). vyhni se vsemu co pracuje ja PATSystemu.

jinak v live uctu mas samozrejme pristup online ke svym statementum v pdf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

paja,

nevim. muzu ho na to upozornit. ke me a lidem co sem jim otviral ucty je komunikace v pohode. ale to neni jeho obhajoba. pokud nekomu cokoli nevyhovuje, ok. tohle je byznys, kde se brokeri meni casto a me je to ve finale jedno. ja jen poskytl lepsi alternativu podle meho pro lidi co maji zajem o kvalitni data a sluzby. nekomu vice treba sedi OECry nekomu IB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hiro,
za me muzu rict ze mam jeden z uctu u nich a jsem vice nez spokojen. Ale urcite se ti tu ozve vice lidi co jsem jim ucty otevrel a jsou velmi spokojeni s kvalitou, rychlosti. ale jestli nekdo ma problem, at se ozve taky. ja je tu nebudu obhajovat. ja jsem spokojen a lidi u meho brokera taky. je jich pres 10.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911,
Fajn něco takového jsem potřeboval slyšet.. Protože mi to přijde jako dobrá altrernativa k IB s možností výběru z velkého množství softwaru. Rád bych se ještě zeptal jak je to se zobrazováním Volume grafu?? četl jsem že IB s tim má problemy, tak jak je to zde..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...