Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Tomca, Dik
uz som to vyriesil, po probleme s tym ze ma odhlasilo a nedalo sa asi 20 minut prihlasit zo ziadnym kontom ktore mam. Zostal na pozadi spusteny amibroker aj ked som ho zavrel, co som si nevsimol a ked som pustil dalsieho tak mal samozrejme take iste ID a spravil mi len backfill a RT data uz neprisli, odstranil som ten zblbnuty amibroker cez taskmanagera a uz je to v poriadku
taka hlupa chyba, zbytocne som sa pytal ale v logoch bola len hlaska ze sa nevie konektnut na gw1.ibllc.com
a naozaj sa nedal ani pingnut (market servery boli UP) , teraz to uz funguje
Dik Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

Mam problem s limit prikazy. Chtel jsem zadat limit prikaz pro realizaci profit targetu na lean hogs na GLOBEXu, a to asi 3 body pod trhem. IB TWS mi prikaz odmitla s hlaskou "Order price is outside price limits". Podobne se chovaji i Live Cattle. Zkousel jsem zadat hodne vzdaleny limit prikaz na ECBOT a tam to proslo.

Setkal jste se t tim nekdo? Ma GLOBEX nejaka omezeni, ze nejde zadavat limit prikazy moc daleko od trhu?

Nakonec jsem pouzil MIT prikaz, ale neni to uplne ono. Jednak je to market prikaz, takze negarantuje cenu, a potom z manualu neni jasne, co presne znamena to "if touched". Aktivuje se prikaz, pouze pokud se skutecne uzavre obchod na zadane cene, nebo i tehdy, pokud trh moji cenu "preskoci"?

Predem dekuji za reakce,

Jan Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaaan,

na elektronickém Globexu nemám problém zadat Limit daleko od aktuální ceny.

Spíše se možná podívejte na nastavení v IB TWS - configure/global configuration/order/order defaults/FUT - vytvořte trh, který obchodujete (popsáno v manuále) a u něj nastavte u precautionary settings větší limity.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzin:

Zvlastni.

To, o cem pisete, jsou precautionary settings v konfiguraci orderu. Pokud je order mimo tyhle meze, TWS vypise varovani jeste nez se order submitne a ja si muzu zvolit, jestli ho chci submitnout i presto.

To, co se deje me, je jina hlaska. Order se submitne bez varovani (precautionary settings nemam zadne), par vterin se tvari jako submitnuty, a pak teprve vyskoci chybova hlaska a order zanikne. Takze ho neodmitne TWS, ale neco o krok dal, mozna az primo GLOBEX.

No, asi bude lepsi obratit se primo na podporu IB.

Jan Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nazdar ludia, mohol by mi prosim niekto poradit ako spravne resp ako zacat nastavovat indikatory v TWS mam refundovany ucet, no nemam k nemu demo -( a nejako sa neda k nemu dostat -( chcel by som si vyskasat rozne nastavenia a vytrovit si system na obchodovanie, ale neviem ake udaje mam zadavat, napriklad pri stochastics, tak isto pri MACD a podbne nasiel by sa niekto kto by mi stym pomohol alebo odporucil by ma na nejaku stranku dik moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kladly presne tak ako hovoris chcem vediet ake by ste mi odporucali zadat paramentre do tws, ci mozem pouzivat tie co mi vyhodi system, ale rad by som si ich nastavil a jedine kto mi moze pomoct su uz skuseni traderi a mozno ze aj ty co maju manual ja bohuzial ten manual nemam a este jedna otazka, neviete mi povedat preco mi nechce zobrazovat ceny z trhu NYBOT vyhazduje mi toto posielam obrazok

4182

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...