Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

vodafone22,
každému sedí jiné nastavení, nejlepší je si to sám otestovat. Tak třeba základní parametry pro stochastic se uvádějí 14,3,3 nebo 10,3,3, u MACD 12,26,9. Když se znova podíváš na ty www stránky, které jsem tu dával o pár příspěvků výše, tak zjistíš zákl. parametry u většiny indikátorů. stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:technical_indicators:moving_average_conve

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kadly dik za odpoved, uz som to nejako nasiel na odkaze ako ukazuje grafy

viete mi ludia poradit preco mi nechce ukazovat udaje z NYBOT, CBOT, stale mi vyhadzuje hlasku ze nemam zaplatene za prijmanie dat, no pritom ja akcie a aj z ECBOT a Globex v pohode prijmam, mozte mi to vysvetlit? inak na tie data mam program ze platim 10 usd za mesiac ak neurobim na poplatkoch 30 usd dik moc za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tiez sa snazim pripojit pred 15:30 ale nie vzdy stihnem prist dovtedy z roboty, ale pokial idu rt data tak to az taky problem nieje kedze mi grafy zacinaju od 15:30, ten backfil mi zvycajne potom nabehne do pol hodiny, dnes to ale trvalo 3 hodiny tak som zacal hladat v com by mohol byt zadrhel, asi budem musiet nastavit pc aby sa same spustilo okolo 15:00 a na grafy pouzijem simulacny account, alebo kupim data od niekoho ineho
Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Záhada....
Používám IB tuším bratru už 2 roky, celkem v pohodě.
Těžkopádné nastavování opčních obchodů, ale budiž.
Je to koneckonkců discount, tak jaképak copak...

ALe poslední cca 3 týdny se mi opakuje problém, který mi nedovolí obchodovat:
Zadám username a login (zaručeně správně), klepnu na "Login".... a zpravidla prd.... Blikne sice "login in progress", ale dál se nic neděje. Pokud se mi podaří po x pokusech přihlásit, tak do minuty se objeví růžové orámování polí a byť data běhají, nelze zadat příkaz....
Děs!

A teď pozor: Když se z mého PC pokusí přihlásit kolega, problémy nemá.
A z druhé strany: Když se u kolegy pokusím přihlásit já, situace se opakuje - kolega bez prolbému, já se nepřihlásím vůbec nebo koukám na růžové rámy a jsem opět v pr...

Tak jsem s pomocí dalších dvou kolegů /nevládnu anglinou/ zkusil tiker přes IB chat. Je to děs. Kolegové volali pak na hotline. Výsledek nula.

Tušíte někdo, kde je zakopaný pes? Obávám se, že u IB - viz pokus s jiným účtem a jiným kompem.... Jak z toho ven?
K jinému brokerovi se mi moc nechce, protože IB má pro mne dobré poplatky (za exercise si neúčtuje 15 dolarů, jako třeba TOS)...

Za radu díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

1. Problémy s Demoverzí
Po zhruba měsíci se opakují problémy s demem programu - v pořádku se otevře se úvodní obrazovka (ta, kde se míhají čísílka..), pokud ale chci zobrazit grafy, ukáže se jen bílá obrazovka - bez grafu a bez indikátorů. Nepomáhá ani nejrůznější kouzlení s nastavením ...... Máte někdo podobnou zkušenost ? A dokázali jste ji vyřešit. Problém je ode dneška - nastal po automatickém přeinstalování aktualizované verze.

2. Jak to je, pokud je již "ostrý" účet u IB?
Mám čerstvě založený a schválený účet u IB, zatím jsem ještě neposlal peníze. Mohu využívat k testování nějaký jiný způsob než Demoverzi?

Děkuju za odpovědi, berg..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...