Eva2

Technické problémy s IB

Doporučené příspěvky

TO: milos
Pokud jste včera měl technické problémy s backfillem od IB dat GLOBEXu, tak nejste sám. Všichni jsme jej měli a technická podpora IB tyto problémy potvrdila, nicméně nevyřešila a to až do 22:00.
Přeji hodně $$$
Radovan

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj Evi,
problém může být také v tom, že o víkendu se někdy nelze nalogovat na účet. Lze to pouze všední dny. O víkendech funguje pouze login: edemo a heslo: demouser.

Mimochodem včera večer byl myslím výpadek sítě takže na www.interactivebrokers.com / account management se také nešlo nalogovat.

Tomáš

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Proč v TWS se mi ztrácejí Execution reports?

- dělám zatím papertrading
- když dojde v průběhu dne k exekuci příkazu, tak se mi to tam objeví
- a vidím to i v Account
- ale druhý den je to vše pryč

Pokavaď si to nenapíšu na papír, tak vím velký h…. co jsem vlastně zkoušel za trady, za kolik se nakupovalo, prodávalo. A jaký byl profit, loss a nějaké další podrobnosti o obchodu, třeba jaký byly SL a jak se posouvaly či jiné detaily, tak to je asi jen říše snů. A nebo se mýlím? Jsou tam někde tyto info?

Díky za každou dobrou radu.
Mládek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj,
ano v TWSku s zobrazují obchody pouze pro aktuální den. Jestli se to dá nastavit jinak, nevím (zkus kouknout do manuálu). Každopádně se provedené obchody se dají zpětně zjistit přes Account Management:

1) jdi na stránky IB a naloguj se na účet
2) Report Manegement
3) Trade Confimations
4) vyber datum a potvrď

pozn. přes Statements se dá zpětně zjistit zůstatek na účtu k určitému datu (až 45 dní nazpátek) a seznam všech otevřených pozic.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Mladek
reporty lze vyexportovat do txt (csv) souboru - File - Export Todays Reports - dnešní, nebo Export Previous Days Reports - z uplynulého týdne.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tomas
Nastavit se to jinak nedá a v manuálu, co si pamatuji, psali o reportech za jeden den. Ve statements se to samo najít dá, ale je to přes ruku a nepřehledný něco dohledávat.

Okolo
Vyzkoušel sem to exportovat a je to taková z nouze ctnost.

Komentář:
Připadá mi to takové divné, že není žádná normální možnost mít jednoduše tyto reporty v TWS a vše po ruce pro kontrolu. Nechápu účel, proč jsou tam jen jeden den. V AmeriTrade sem to měl jak na dlani snad jeden rok zpět. No, mi to takhle asi nevyřešíme. Zkusím se zeptat na IB, ale jestli k tomu ještě někdo něco máte, budu jedině rád.

Díky vám ze výpomoc.
Mládek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nevíte někdo co znamená
IB error response
Ord#1 Er # 321:Error validating request -qb : cause-Please enter exchange
Objevuje se mi to při spuštění IB platformy - TWS a Sierrachart.
milano

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
IQ-trade
Vloženo uživatelem: julax
Datum: January 23, 2007 12:25AM
Statut uživatele: nováčekv diskuzi

Vlozil som tento dotaz do vlakna brokeri ale tam je asi velmi vnoreny, dost mi zalezi na odpovedi, tak ho davam este sem. Reklamu inemu brokerovi (pozitivnu) nerobim.
Z pohodlnosti som si otvoril ucet u IB prostrednictvom IQ-trade (P. Vecera). Platforma je na pohlad taka ista ako TWS, vola sa IQ Global Station ale ma niekolko nodlisnosti. Nie je tam online help, nefunguju niektore polozky v "analysis" atd. Na to sa da zvyknut, problem je v tom, ze mi nefunguje tak 50% software, ktory bez problemov funguje s demo verziou, napr. Bracket Trader, Ninja Trader a naposledy Ensign Windows na ktory som sa na zaklade informacii z financnika velmi tesil. Na moje dotazy odpoveda pan Vecera dost neinformovane, o programe Bracket trader a Ninja trader sa vyjadril, ze o nich este nepocul, forex sa podla neho da na IB obchodovat pri ucte nad 25k$ atd. Platforma je vraj presne ta ista. V com moze byt podla vas problem? API mam nastavene rovnako v demo ako v ostrom ucte.
Vie mi niekto poradit, ci existuje sposob ako sa zaregistrovat u IB bez nutnosti znovu rusit a zakladat ucet? Pisomny styk v anglictine mi nerobi problem ale telefonicky som analfabet a mailom sa mi od IB nepodarilo ziskat rozumnu odpoved. Dakujem.

Julius

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
julax: mne bracket trader funguje bez problemov, staci ked zaskrtnem v tws Configure/API/Enable ActiveX and Socket Clients a pridam Trusted IP 127.0.0.1 socket port defaultny, robil som to tak za posledny mesiac hadam 5x a vzdy nabehol na prvy x
ostatne som neskusal tak moc neporadim
Dusan

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mám dotaz k TWS.Občas se mi objeví při spuštění TWS na hlavním panelu nahoře červeně blikající lišta s upozorněním na Bulletin.Po otevření bulletinu je popsáno, že v časeDnes např v 10:25:50 nejsou aktuální data dosažitelná.
"CFE market data (bidúask) is currentlly unavailabel." Kdy a jak dojde k obnovení aktuálních dat.Objevuje se vám někomu také takové hlášení?
milano

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
milano: Ahoj :) objevuje se to tehdy, když dojde k nějakému výpadku burzy nebo IB a pak když se závada opraví. Není to jen při spuštění, odehraje se to vždy, když se daná závada nebo náprava odehraje a objevuje se to všem :)

Jarda101

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, možná to nebude otázka přímo do této diskuze, ale chtěl bych se zeptat jestli je při zakládání účtu u IB požadována nějaká min. věková hranice. Předem děkuju za odpovědi.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se