Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

Zdravím. Můžete mi, prosím, poradit, co vše má být zatrhnuté v API PRECAUTIONS, aby bylo TWS řádně propojené se Sierrou? Stačí pouze jen ten první řádek - BYPASS ORDER PRECAUTIONS FOR API ORDERS ? Jde mi o to, aby proběhl obchod se vším všudy, včetně PT A SL. Předem díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den.

Mohli byste mi poradit. V TWS se mi po vstupu do pozice zobrazuje ve sloupci Průměrná cena pozice - Average Price - cena v centech. V ostatních sloupcích se mi hodnoty zobrazují v dolarech. Je to docela matoucí. Nevíte někdo, prosím, jestli to jde někde nastavit, aby se mi i Average Price zobrazovala také v dolarech. Já jsem nic nenašla.

Děkuji

I

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

W7 -> W10 i W8.1 -> W10 bezi bez problemu. Java z webu IB, nebo 32-bit z java.com
Ale upgrade Ti zachova celou aplikaci TWS i s nastavenim
První start na novem systemu pri prihlaseni jsem musel manualne dohledat javaw v adr Java/jre.../bin/javaw. Další starty ok.
Doporucuju ulozit nastaveni z C/JTS/dzgllkuyn

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Milý [bold]Saguaro[/bold],

podle toho, co píšeš to vypadá, že je mou povinností okamžitě odpovídat na všechny otázky, které tu zadá někdo, kdo je líný nebo neschopný najít si odpověď sám. Už několik dní jsem si dělal starosti, že jsem neodpověděl na otázku, kterou položil slovensky píšící uživatel [bold]Pesiak[/bold] ale vzhledem k tomu, že nám tak hezky děkuješ, se mi ulevilo.

Předpokládám, že oba účty patří Tobě a rád bych Tě na tomto místě upozornil, že bude vypadat lépe, když se při psaní navazujících příspěvků přihlásíš vždy pod stejným uživatelem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Pootrebujem poradiť. Obchodujem TF a mám TWS prepojené cez sierrachart cez ktorý zazdávam príkaz. Už sa mi 3x stalo že som vstúpil do obchodu a ten sa ukázal ako v TWS tak aj v sierre ale potom čo sa trh pohol o 1 tick smerom do zisku (bez ohľadu na to či som long alebo short) tak sa čiara v sierre ukazujúca moment vstupu do pozície vymazala a počítadlo prestalo počítať. A taktiež sa príkaz vymazal aj v TWS teda nebolo ho tam vydieť ale keď sa trh pohyboval tak v stave účty sa mi pohyboval zisk (alebo strata) tiež takže obchod zostal otvorený len ho nieje vidieť. Čo je najhoršie že som skúsil vstúpiť do opačnej pozície ako ten zmyznutý obchod v nádeji že mi ho uzavrie a bola mi iba otvorená nová pozícia ako keby bola jediná. Potom som to uzavrel príkazom close all position v TWS aby som zabránil ďalšej strate (SL zadaný v sierre tam ale zostáva aj po zmyznutí obchodu vďaka bohu) ale potrebujem aby všetko fungovalo ako má a nie sa spoliehať na takéto núdzové riešenie. Ďakujem za všetky rady.

Robo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím,

prosím o pomoc.
Účet u IB je funkční a mám nainstalován TWS
V TWS naskakují market data (NQ), ale když chci zobrazit graf - graf je offline.
Naskočí v posledním zobrazení, ale jinak není vidět poslední cena a graf se neposouvá.
V nastavení u IB mám zaškrtnuto:

CBOT (Globex) Derivatives 1.25 USD
CME (Globex) Derivatives 1.25 USD
NASDAQ Global Index Data Service Free
US Bond Quotes Free
US Value Bundle 10.00 USD

Kde je chyba?

Děkuji Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den, obchoduji od roku 2009. Vždy mé obchody proběhly v pořádku. V polovině minulého roku, zřejmě mým neodborným zásahem v hlavní stránce TWS IB se stalo, že trhy NQ,NY,ES, se přestaly kontinualně načítat.
Přepnu-li např. time z 5min na 15min načtou se mi data zpožděně a po té opět stojí. Nevím co mám udělat, aby vše běželo jak má být. Můj problém je, že technické znalosti počítače jsou velmi slabé, znalost angličtiny to je to samé!
Východisko vidím v setkání se zkušenějším treadrem, kterého bych mohl navštívit s tím, že mi TWS zpovozní.
Nevím co mám dělat a proto Vás administrátore prosím o radu.


V žádném případě nechci nikoho zbytečně otravovat.
Jsem ročník 1952 to však samozřejmě nemí omluva.
Bydlím v městečku Sedlec-Prčice 25791.


Děkuji za pochopení a přeji heký zbytek dne.

Daneš Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...