Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Dneska mi přišel od IB mail, kterému se svou miniangličtinou nerozumím. Může někdo z angličtinářů pomoci?

[bold] February 21, 2007

Dear Interactive Brokers Customer:

This e-mail is being sent to you to notify you of an update to the Characteristics and Risks of Standardized Options (Options Disclosure Document) regarding U.S. dollar-denominated foreign currency options.

You may view the January 2007 Supplement to the Options Disclosure Document at the following website: www.optionsclearing.com/publications/risks/riskchap1.jsp.

Sincerely,
Interactive Brokers LLC

[/bold]

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkusím to (není to doslovný překlad):

Drahý zákazníku:
tento e-mail Vám byl poslán, abyste byl upozorněn na změnu chrarakteristik a risku standardizovaných opcí v dokumentu "Options Disclosure" týkající se opcí zahraničních měn denominovaných v USD.

Dokument si přečtete na ....

PS. Dokument jsem nečetl pouze zběžně prohlédl - také mi přišel, má přes 100 stran :-) Takže nemám páru o čem vlastně je a co se změnilo...

Ahoj Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes na mna vyskocila hlaska ze je nova verzia tak som stiahol z webu upgrade a nainstaloval a ked som skusil prihlasenie cez edemo/demouser tak sa mi do amibrokera natiahol kompletne cely backtest, predtym myslim ze to nefungovalo takze sa da teraz celkom dobre cez demoucet aj testovat :-)

hermanson: na ostry ucet sa prihlasite az v nedelu po 18:00
Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,
to je v pořádku, to se mi stává také. TWS automaticky předpokládá, že po určité době je k dispozici upgrade, vyzve Tě proto k jeho stáhnutí. Někdy se však stává, že upgrade ještě není a proto instalační software hlásí, že není co upgradovat. Podle mě je toto v pořádku a nevěnoval bych tomu pozornost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přibližně před měsícem se mi stalo to samé.
Najednou přestal upgrade jít.
Přitom do té doby vše mnoho měsíců šlo.
A novější verze byla již dlouho na webu k dispozici.

Nakonec jsem to řešil hrubou silou.
TWS jsem komplet odinstaloval a znovu nainstaloval novou verzi.
Byla pak otrava s obnovou uživatelského nastavení.
Nechtěl jsem ale raději nic starého zálohovat.

Nyní je TWS v pořádku a zdá se mi i lepší odezva zobrazování kvót.
Možná by tento radikální postup stál za úvahu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

zdraavím, mam asi stejny problem, uz asi v polovina kvetna mi to hlasilo, ze mam upgradovat TWS, ale kdyz jsem to kliknul, hlasilo, ze mam posledni verzi. pak jsem byl na 14 dni mimo a nyni mi to TWS odmitlo uz spusitt a kdyz zadam doporucenou aktualizaci, oznami, ze mam latest verzion ??? nespusitm ani Sierru, proste nic. zkusim primo z webu a uvidim, ale moc tomu neverim, ma jeste nekdo takove zkusenosti, zrejme prestala fungovat automaticka aktualizace, ktera se vzdy po zaonuti ale objevi (hlaska). diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...