Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Doporučuji otevřít si graf trhu přímo v IB a sledovat, jestli se zobrazuje v reálném čase.
Pokud ne, patrně nemáte objednaná realtime data pro daný trh a stačí si je v administraci doobjednat.

Pokud se přímo v TWS IB data zobrazují správně, ale v platformě typu SierraChart/NT nikoliv, tak bych zkusil programy aktualizovat, případně přeinstalovat.

Jinak na ovládání TWS IB je teď vyhlášen kurz: www.financnik.cz/kurzy-softwaru/interactivebrokers1.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

možná úplně zbytečný dotaz, ale chtěl bych se zeptat jak je na tom tradestation s kontinuálními kontrakty. Nikde jsem nenašel žádnou zmínku a nevím, zda se kouká v případě AOS automaticky do minulých měsíců, pokud je to tak ve strategii naprogramované.
Pro jistotu upřesním svůj dotaz: Mám ve své strategii podmínku, aby se např C zprůměroval za posledních 50 dní a porovnal s jinou hodnotou a nevím jak se tradestation zachová, když v aktuálním obchodovaném měsíci (trhu) není tolik předchozích dnů.

Děkuji velice za odpověď
Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Pěkný den,
rád bych poprosil o pomoc. Při zadání a následném transmitu příkazu Bracket Order vyskočí hláška "[bold]You must enter a valid price[/bold]". Vyzkoušel jsem už asi vše :S Na paper účtu mi příkaz funguje bez problémů. Snažil jsem se porovnat kompletní nastavení živeho a paper účtu a na nic zásadního jsem nepřišel.. Za případnou odpověď předem díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DavidCB Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pěkný den,
> rád bych poprosil o pomoc. Při zadání a následném
> transmitu příkazu Bracket Order vyskočí hláška
> "You must enter a valid price". Vyzkoušel jsem už
> asi vše :S Na paper účtu mi příkaz funguje bez
> problémů. Snažil jsem se porovnat kompletní
> nastavení živeho a paper účtu a na nic zásadního
> jsem nepřišel.. Za případnou odpověď předem díky.

Bracket ordre v TWS ti budu fungovat iba vtedy pokial do trhu budeš vstupovať za LIMIT alebo STOPLIMIT


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, díky za pomoc. Tvá odpověď mne navedla správným směrem. Za LIMIT jsem vstupoval. Problém byl ten že, při zadání [bold]Bracket Order[/bold] na SIMu se mi příkaz nadefinoval jako LMT + LMT a [ital]STP[/ital]. Zatí co na živém účtu jako LMT + LMT a [ital]STP LMT [/ital]. Tzn. je nutné STP LMT změnit na STP. Nebo vyplnit Lmt Price.. Zatím sem ještě nepřišel nato jak změnit aby se při Bracket Order automaticky vyplnil také jako LMT + LMT + STP jako na to mám na SIM účtu a NÉ LMT + LMT + STP LMT, ale to už je detail ;) Ještě jednou díky. David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, rád bych se zeptal zda máte někdo zkušenost s atributem[bold] Good After Time (GAT) Orders [/bold] pro futures? Co se mi podařilo dohledat v TWS Users Guide měl tento příkaz pro futures fungovat. Ale platforma mi nabízí pouze DAY, GTC, IOC, GTD DTC. Popř. jak jinak se dá časovat platnost (začátek) příkazu k určitému datu/hodině ? Díky. David.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj
Pomůže někdo... používám NT propojený s TWS. Když se přes NT připojím k TWS tak mi všechno funguje (v NT mi chodí normálně data) ale v okně Untitled(TWS)se mi naukazuje záložka API !!! Jsou tam jen : Portfolio , Untitled , Pending (All) .

Normálně jsem to tam měl ale byl jsem donucen přeinstalovat TWS .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den
Nevím kde to napsat, tak to dám sem :)
Nemůžu přijít na to, jakým symbolem se označuje u IB : UVOL(description : NYSE advance volume),DVOL(description : NYSE decline volume).

( UVOL a DVOL je označení od jiného brokera a já potřebuji zjistit jaké je označení u IB)

S IB jsem komunikoval a bylo mi řečeno že by to měl být symbol : VOL- NYSE INDEX . Ale po zadání symbolu do TWS se mi nezobrazují žádné data.

Pro zobrazení je potřeba mít zaplacená tyto data : NYSE Global Index Feed .... a to mám.

Nezná někdo ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Otvorené vlákno na MetaTrader 4 technického charakteru som nenašiel, tak dám otázku sem. Neviete náhodou, v čom môže byť problém? Na staršom počítači s 32 bitovým Windows XP sa mi ani po opakovanej inštalácii v spodnom menu Terminál nezobrazuje menu Tržnica (miesto kde sa dajú downloadovať Indikátory). Na obchodovanie používam viaceré počítače aj mobil; skúsil som si nainštalovaný Indikátor skopírovať z počítača s Windows 8 kde Tržnica je funkčná a preniesol som ho manuálne do počítača s Windows XP, no po vložení takto skopírovaného indikátoru (dva súbory s príponou .ex4 a mq4) sa mi indikátor nespráva štandardne (miesto dvoch farieb, blue a gold je tam lej jedna black a teda indikátor v garfe nie je vôbec ani vidieť a chýbajú v ňom aj nestavovacie parametre - konkrétne mi ide o Indikátor "MA Momentum Arrows od Martin Eshleman). Čo som pozeral manál k Metatreder 4, tak tam písali, že na zviditelnenie Tržnice sa treba prihlísiť do Komunity Metatrader 4 na svoje konto - to som urobil no nepomohlo to. Skrátka či náhodou niekto nevie, prečo sa mi v menu Tarminal dole nezobrazuje Tržnica, resp. ako by sa dala zviditelniť? Ďakujem za prípadné rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,

ráda bych poprosila o radu k paper tradingu. Mám otevřený účet u IB, zaplacenou Sierru, zaplacená data. V TWS jsem přihlášená na paper účet a pokud v SIM Sierry zadám obchodní příkaz, vše se propojí a exekuce jsou také ok. Nicméně se mi moje obchody nijak nezobrazí na paper accountu, žádný zisk ani ztráta, pořád mám počáteční zůstatek. Poradí mi někdo, prosím, kde a co mám zaktivovat?

Mnohokrát děkuji!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den. Dnes jsem měl problém s exekucí obchodů, používám program sierra chart napojený na IB. Poté, co jsem zadal příkaz, se mi neoznačil jako provedený. IB mi nepotvrdili exekuci, ale poslali tuto hlášku:

To avoid an execution of your order at a price that is not consistent with a fair and orderly market, Interactive Brokers may set a cap(for a buy order) or floor (for a sell order). THIS MAY CAUSE AN ORDER THAT WOULD OTHERWISE BE MARKETABLE NOT TO BE EXECUTED. Further information is available at ibkr.com/pricecap ibkr.com/pricecap~~pobj

Co je ale horší, příkaz byl proveden. ale stop loss nefungoval! to že jsem v trhu jsem si všiml až po chvilce zmatkování, díky tomu jsem přišel bohužel o dost peněz. zkusil jsem vstup s malým SL/PT a příkaz se v sieře opět jevil jako neprovedený, po projetí trhu targetem příkaz v sieře zmizel, ale já zůstal opět v trhu. Opět se objevila hláška uvedená výše. Obchod se ukončil až použitím tlačítka flatten v trade window. Celé je to jak špatný vtip, bohužel mě to stálo 5% účtu, což je pro začátečníka docela rána. Další věc je, že stránka kterou IB udávají neexistuje. Opravdu zlý sen.

Máte s tím někdo zkušenost? Co se vlastně stalo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
já mám zase následující problém.
Live dat os CQG, obchody do IB z NT (ninjatraderu).
Když zadám příkaz v NT na TF (Russell) tak se vůbec neprovede a v NT je označen jako "Pending"
Zkoušel jsem to s ostatními indexy (ES,NQ,YM), tak to chodí v pohodě.
Zadám ručně příkaz přímo v TWS na TF (Russell) tak se provede.
Nemáte někdo nějakou zkušenost ?

Díky introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aha, tak po dnešním zapnutí platformy se objevilo tohle:

- The Interactive Brokers price cap (for buy orders) and price floor (for sell orders) will be applied to the market-variant orders of Stock, Futures, Futures Options, Option, Warrant, Comb, Forex and CFD security type(s). To suppress the market cap for API orders, check "Suppress market cap..." on the API Precautions page of Global Configuration for a given security type.

Tím je to asi vyřešené, děkuji za pochopení, jsem teprve na začátku cesty.:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...