Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Mrakomor,

s tím převodem nesouhlasím. Převáděl jsem peníze přes Financial tak, že jsem vložil peníze na účet u ČS (účet Financial). Ti posílali 5000 USD ( + jsem zaplatil 250 Kč poplatek Financial). Tedy mne žádných 20 USD Citibank nestrhla. Možná to bylo tím, že jsem zadával poplatky u příjemce, ale to nezaručuji, už si to přesně nepamatuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzin,

Nesouhlasit muzete, nicmene faktem zustava, ze mi odesilaci banka strhla 42 USD (coz jsem se dozvedel pri odesilani) a prijimaci banka 20 USD (coz jsem nevedel). Mluvil jsem s moji bankou i IB a shodli se na tom. Je to nejspis presne tak, jak pisete, ze jste zadal prevod vcetne poplatku u prijemce. Ja, jak jsem uvedl, jsem zadal pouze poplatky u odesilatele (moje chyba).

Doporucuji poslat o nejakych 50 USD vice nez je limit a bude to v pohode.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zrejme se podminky znacne lisi podle toho, odkud se penize posilaji. Ja jsem posilal pres Financial, vylohy byly OUR (vsechno platim ja), a stalo me to pouze poplatek 250 korun odmeny pro financial. Ani o cent vic. Takze v tomto pripade ci citibank zarucene nic nestrhla. Zrejme maji financial vyjednane lepsi podminky nez nektere banky.

Jan Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mrakomor, mne banka v SK si strhla 700skk manipulacny poplatok a v IB som mal po prevode na ucte o 7$ menej a nic som nemusel doplacat, ucet bol o 1 pracovny den aktivny
raz sa mi ale stalo ze som platil masterkartou naraz viac veci v zahranici a v MC centre mi strhli vsetky platby s 10 nasobne vyssou sumou, slovenska banka sa na mna uplne vykaslala, teda okrem toho ze spisali reklamaciu a vraj mam prist o 2 tyzdne :-)) poobvolaval som tie firmy od ktorych som kupoval a celkom som bol prekvapeny ze boli vsetci ochotny zhanat moje peniaze, nastastie sa ozvali z banky ze sa stala chyba v systeme a vratili mi prachy naspat, ked mi ale prisiel rocny vypis z banky tak som presne videl ze vsetky ich omyly som si pekne zacvakal niekolko x poplatok za platby potom za stornovanie tych platieb a potom zase za platby v spravnej sume, nezabudli si odpocitat ani uroky, mozno preto mate aj Vy vyssiu platbu z citibanky ak sa tam tie peniaze par x potocili medzi uctami tak ste to mozno pekne zacvakali Vy
Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, souhlasim s predchozimi prispevky (jaaan a silverko), opravdu zalezi na bance. Navic znovu opakuji, udelal jsem tu chybu, ze jsem zadal jen zaplaceni poplatku na me strane, ne na strane prijemce (protoze jsem si myslel, ze jsou nulove).

Nicmene, mam pro vas dalsi dukaz, ze se flexibilite brokeru a toho, co pro nas mohou udelat, meze nekladou. Jak jsem vyse psal, na ucet mi doslo 4,980 USD, tedy mene, nez je pozadovany limit 5,000 USD. Z IB mi dosel email, ze bez poslani dodatecnych 20 USD nebudu moci tradovat. Vzhledem k predchozi chybe zpusobene IB (poslani penez na nespravny ucet) jsem byl jiz poradne napruzeny, protoze penize mi chybeli skoro 3 tydny. Zavolal jsem do IB s tim, ze bych od firmy jako IB prepokladal vetsi flexibilitu a pokud me nenechaji fundovat ucet bez poslani dodatecneho poplatku, budu vazne uvazovat o zmene brokera. Jako duvod jsem uvedl, ze penize z uroku za 5,000 USD za tri tydny vychazi na vice nez 20 USD. Hned druhy den rano mi prisel email, ze mam ucet aktivovany.

Je opravdu potreba smlouvat na kazdem kroku a netyka se to jen financi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosím o radu.

Testuji TWS demo od IB a stává se mi často, že když mám otevřenou pozici, a tadaný limit příkaz pro výstup z pozice, tak když se cena dotkne nebo ikdyž je cena překročena, příkaz se nezrealizuje. Je tohle normální i v ostré verzi TWS? Myslel jsem si, že pokud se cena dotkne mého příkazu limit, bude za tuto cenu nebo cenu lepšípříkaz automaticky realizován. Máte prosím někdo tuto zkušenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nestačí aby se cena dotkla. Cena musí projít, přičemž k realizaci dojde, až na vás přijde "řada". Limit příkazů je na dané ceně více a párují se podle toho, jak byly za sebou utvořeny ve frontě, t.j. teoreticky na váš nemusí ani přijít řada. Limit příkaz pro výstup není rozumná volba, pro výstup používejte StopLimit nebo MIT (market-if-touched)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
testuji na Demo účtu TWS a od 1.8.07 se mi (asi po nějaké aktualizaci) vůbec neotevírají grafy. Načte se jen prázdné okno s nápisem Demo na podkladu a názvem komodity v hlavičce. Už jsem zkoušel program i přeinstalovat a nic se nezměnilo. Netušíte, kde může být chyba?

Děkuju, berg..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Dobry den,

poslednich nekolik vikendu se mi stava, ze spustim TWS, zadam login a heslo, stisknu "login" tlacitko, a pak se nic nedeje, zustane tam viset login dialog, obcas tam problikne napis "login in progress" a tak to visi donekonecna. Ve vsedni den se mi to jeste nestalo, a drive se mi to nestavalo ani o vikendu, zato posledni 3 tydny tento stav trva cely vikend. Jako by IB servery byly o vikendu shozene. Mate nekdo podobny problem, prip znate reseni?

Dekuji

Jan Marek
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, po vikendovom upgrade IB mi zacal blbnut backfill do amibrokera(stahujem len 4 symboly 5sec) , aktualne data zobrazuje ale historicke stiahlo len pre YM a ER, pre NQ a ES nie a aj to co stiahlo trvalo cez 15 minut, mate problem aj so starsou verziou alebo je to globalny problem IB alebo mam hladat problem u seba.
Dik Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...