Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Cau

ano je to koli fundamentálnim správam.

takéto správi sleduje celý svet, amatérsky obcodníci su nažhavení a len čakaju kedy príde vyhlásenie, a už klikajú aby sa zučastnili velkého pohybu. zadávaju SL, a profíci tieto SL vyberajú jak na juhu tak aj na severe.

Počas a pred velkým vyhláseniami fundamentál. správ nieje dobré obchodovať


Mino

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 72
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,nevim kam vlozit tento prispevek,snad nebude vadit ze to dam sem.Chtel bych se zeptat jestli je nejake pravidlo pri nastaveni time frame,kdyz uzivam rangebar 8,kolik bych si mel spravne nastavit vyssi timeframe na posouzeni trhu,drive jsem obchodoval minutove grafy a tam se rikalo ze by melo byt nastaveni 5x takze 3min=15 min graf.Je neco takoveho i u rangebars?
diky soptik009

Link to comment
Sdílet pomocí služby

soptik009:

sám používám pro obchodování RB a pro posouzení trhu je lepší "sáhnout" po nějakém minutovém grafu (např. 15min)....je to z toho důvodu,že když trh není nedělá tak velké pohyby jako dřív,tak se ti na větším RB může za celý den vykreslit jen několik úseček (třeba 10) a z toho nepoznáš vůbec nic. Proto bych ti doporučil hledat vstupy na RB (když je používáš) a na posousení trhu koukal na časový graf....ale až budeš mít nakoukáno stovky a stovky hodin jednoho trhu,tak už sám poznáš jestli je trh v trendu nebo ne....zkus si sám zobrazit grafy s RB8 a například RB20 a uvidíš,jestli ti RB20 něco poví o trhu...

ať se Ti daří!

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kahiros:

No prave zkousel jsem ruzne varianty rb,ale presne jak rikas kolikrat se vykresli jen par usecek,jinak ten 15 min.graf pouzivam,myslel jsem jestli prave neplati nejakej nepsanej zakon o kolik by mel bejt ten timefrime rb na posouzeni celku vetsi od toho ,kterej pouzivam na vstupy.Tak diky aspon jsem se ujistil ze ta kombinace min a rb neni naskodu.
Dik (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ähoj,
jsem začátečník s ubohými znalostmi angličtiny. Rád bych požádal dobrou duši o historické denní grafy na corn, sugar, případně i jiné komodity. Předpokládám poziční obchod. Potřebuji to ke zkoušení a testování. Budu potěšen za případný link. U anglicky psaného odkazu bych rovněž potřeboval blbuvzdorný návod, kde a jak je vyhledat.
Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Dobrý den,
To Benzaper, mohl bych Vás poprosit, zdali by jste nám nováčkům mohl přiložit screenshoty obou trhů, z onoho dne 4.11.2009.20:20-20:35 +/- ? Velmi rád, bych se na takové pohyby podíval, ale zatím se snažím rozběhat data pro replay na demu. Předpokládám, že by tyto situace tržní mohly být poučné pro všechny. Předem moc za všechny děkuju, pokud by jste byl ochotný sem screeny přiložit.
Díky
zdraví Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Radek_:

nevím přesně, co hledáte, ale můžete třeba zkusit známý barchart.com, který nabízí grafy zdarma přímo z webového rozhraní. Grafy najdete taky vždy na stránkách příslušné burzy. Pokud chcete ale provádět nějakou hlubší analýzu, budete si muset sehnat nějaký specializovaný obchodní software.

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...