Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Dotaz na Amibroker


Doporučené příspěvky

Dobrý den
Mám problém s Amibrokerem zakoupil jsem si AB a k tomu jsem si na Esignal koupil data, nainstaloval jsem si i platformu od Esignalu( podle návodu). Ale nemůžu do AB dostat data na future (třeba Corn nebo Jap. yen.) . Neporadíte mi jak tam, ty data dostat chci si udělat automatické testování svého obchodního systému na hystorických datech ale namám tam žádnou databázi dat.

Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Ahoj,
zkouším poprvé Amibroker a nefunguje mi intraday. Po zvolení View-->intraday-->1-minute mi to sice vypíše, že mám minutový graf, ale je vidět stále stejný jednodenní. Měsíční, týdenní a denní funguje.
Také chci zkusit backtesting a pořád nevím jak. Zvolím Bar Replay a po spuštění to začne počítat minuty, ale žádný graf není vidět. Vůbec si s tím programem nevím rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

xmms Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> zkouším poprvé Amibroker a nefunguje mi intraday.
> Po zvolení View-->intraday-->1-minute mi to
> sice vypíše, že mám minutový graf, ale je vidět
> stále stejný jednodenní. Měsíční, týdenní a denní
> funguje.
> Také chci zkusit backtesting a pořád nevím jak.
> Zvolím Bar Replay a po spuštění to začne počítat
> minuty, ale žádný graf není vidět. Vůbec si s tím
> programem nevím rady.


to xmms:
skus pred importom dat skontrolovat / zmenit nastavenie databazy:
Soubor / Databaze nastavenie / Zakladny casovy interval ... [tick, 1-,5-15-sec, 1-,5-,15-min,...]
+ nezabudni nastavit "Pocet carek k nacteni"

mohlo by to potom fungovat, bez ohladu na verziu (demo, stand., profi)

Richard ZA

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

mam problem s daty
prosim Vas nedokazete mi nekdo prosim poradit s AmiBrokerem ktery zkousim rozchodit

nefunguje mi intraday data
vidim jen data jednodeni, tydeni ...
co me navic zarazi ze se mi nenatahnou data titulu ktere jsem si tam vcera rucne pridal i kdyz amiquote dela ze je taha :o

(a navic se mi ta deni data vcera 16.3.09 natahli jen do patku 13.3.09 ale to je asi ok)
tahal jsem to z yahoo
DIKY

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moc otázek v jednom příspěvku ;)

.. ale zkusím odpovědět

Aby jste mohl přepnout na intradenní data, tak je musíte v připojené databázi mít. (File - Open database).
Data můžete od někoho koupit, nebo musíte mít plugin pro jejich stažení a pro realtime data je nutné mít AmiBroker ve verzi profi (viz stránky programu)

Zkontrolujte, jak máte v AmiQuote nastaveno datum. On totiž automaticky začíná stahovat od posledního data, které má v databázi.

Jinak EOD data na Yahoo Finance jsou pro stahování dostupná až nějaký čas po uzavření hlavních trhů, pokud si dobře vzpomínám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

Prosím o radu.
Umím dostat do Amibrokera 5.0 Verze Profesional intradení data US komodit na různých burzách, ale
nedokážu se prokousat k datům DAXu a GBL. Mám účet u IB a aktivaci dat pro Eurex level 1.Vyzkoušel jsem již mnoho variant dle symbologie od IB i podle návodu pro Amibroker ale nedaří se mi.
Děkuji. Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...