Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IB ZVYŠUJE POŽADAVEK NA MINIMÁLNÍ ÚČET


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 76
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravím.
Trošku som z toho zmetený... zaujímalo by ma či sa čiastka $5000 týka iba vloženého kapitálu. Ak napríklad vložím $5000 a svoj prvý obchod prehrám, zvyšok bude menší ako $5000. Znamená to že už nebudem môcť obchodovať a musím doplniť účet nad $5000?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alter,

to je otázka spíše přímo na InteracviteBrokers. Dříve to tak tuším bývalo (v dobách, kdy bylo minimum 2000 USD), nyní se ale domnívám, že toto už neplatí. Nebylo by to logické a oproti jiným brokerům by to stavělo IB do konkurenční nevýhody. Osobně se domnívám, že pokud fundujete 5000 USD a nepovede se vám prvních několik obchodů, nebude se dít absolutně vůbec nic. Jsem si tím téměř jistý, ale přesto raději doporučuji potvrdit si to ještě u IB :-)

Zdravím,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Ahoj, na strankach IB pisou:

In order to open a new account you must deposit $5,000 (or USD equivalent). As per US regulations, in order to trade in a margin account you must have at least USD 2,000 (or USD equivalent).

Asi by mohlo k obchodovani stacit 2000 $, 5000 $ je pouze pro zalozeni noveho uctu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Já jsem posílal peníze přes www.financial.cz. Vlastní převod byl za 2 dny a za částku 250 kč. Žádná procenta. Prostě absolutní částka. Jen jsem si s nimi uzavřel smlouvu. A pak už vlastní převody jsou rychlé a levné. Ale je nutné, když se zakládá účet u IB zadat, že peníze příjdou od "třetí strany", ne z vlastního účtu. Ale to už jistě poradí zkušenější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

×
×
  • Vytvořit...