tomnes

IB ZVYŠUJE POŽADAVEK NA MINIMÁLNÍ ÚČET

Doporučené příspěvky

Zdravím.
Trošku som z toho zmetený... zaujímalo by ma či sa čiastka $5000 týka iba vloženého kapitálu. Ak napríklad vložím $5000 a svoj prvý obchod prehrám, zvyšok bude menší ako $5000. Znamená to že už nebudem môcť obchodovať a musím doplniť účet nad $5000?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Alter,

to je otázka spíše přímo na InteracviteBrokers. Dříve to tak tuším bývalo (v dobách, kdy bylo minimum 2000 USD), nyní se ale domnívám, že toto už neplatí. Nebylo by to logické a oproti jiným brokerům by to stavělo IB do konkurenční nevýhody. Osobně se domnívám, že pokud fundujete 5000 USD a nepovede se vám prvních několik obchodů, nebude se dít absolutně vůbec nic. Jsem si tím téměř jistý, ale přesto raději doporučuji potvrdit si to ještě u IB :-)

Zdravím,
Tomáš

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj,

nezjišťoval někdo u IB Tomášovu domněnku, že při fundování účtu na 5000 a následném poklesu pod tuto částku se dá nadále obchodovat? Dost by mě to zajímalo ;-) ale s mojí angličtinou by to byl asi dlouhý boj :-) Třeba to má někdo z vás už i vyzkoušené ;-)

Láďa

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj, na strankach IB pisou:

In order to open a new account you must deposit $5,000 (or USD equivalent). As per US regulations, in order to trade in a margin account you must have at least USD 2,000 (or USD equivalent).

Asi by mohlo k obchodovani stacit 2000 $, 5000 $ je pouze pro zalozeni noveho uctu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jen chci zverejnit spokojenost s rychlosti nasich bank v ZPS (zahranicni platebni styk).

Ceska Sporitelna - rychlost prevodu do IB - 3 dny (coz je slusne)
Ebanka - asi 40h (prikaz zadan v pondeli 11:50 - email z IB ve stredu v 8:00 uz ty penize videl)

Pete

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ahoj,

to je skvele, vnitrostatni prevod mezi bankami trva nekdy i dele :(
chtel bych se zeptat na poplatky u CS, za odchozi a prichozi platbu ze zahranici, kolik si uctuji?

diky za odpoved :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Za odchozí to je min. 220,- (cca do 1000$ to plati) pak dle nejakych procent nejvys vsak myslim okolo 750,- to uz nevim presne.
za prichozi platbu je to podobne. Na strankach CS to najdete lehce.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jj, ČS to má asi jako jedna z nejlepších... Bohužel jsem tam shodou okolností dneska psal a bylo mi řečeno, že pro non-klienty to nedělají :(

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
jen upresnuji:
poplatek CS za odchozi platbu je 1%, min. 220,-, max 1500,-. za prichozi platbu take 1%, min. 100,-, max 950,-

to sebik: diky za navedeni :), mohlo me to hned napadnout

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já jsem posílal peníze přes www.financial.cz. Vlastní převod byl za 2 dny a za částku 250 kč. Žádná procenta. Prostě absolutní částka. Jen jsem si s nimi uzavřel smlouvu. A pak už vlastní převody jsou rychlé a levné. Ale je nutné, když se zakládá účet u IB zadat, že peníze příjdou od "třetí strany", ne z vlastního účtu. Ale to už jistě poradí zkušenější.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
S dovolením bych doplnil původní myšlenku tohoto vlákna, že IB opět zvyšuje požadavek na minimální účet. Z $5.000 na $10.000.

Hodně zdaru!

Michal

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se