Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IB ZVYŠUJE POŽADAVEK NA MINIMÁLNÍ ÚČET


tomnes

Doporučené příspěvky

MarekM:
Pokud chceš udělat live obchod, tak musíš mít spuštěný reálný účet IB (předpokládám, že nemáš spuštěný Simulated Trading) a na TSim+ v záložce Mode musíš mít aktivní volbu Live a navolený správný trh a kontraktní měsíc (to předpokládám že máš také - jinak by se ti na panelu neukazovaly správné hodnoty).

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • Odpovědí 76
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den,
chcem poprosit o radu skusenejsich. IB vyzaduje k otvoreniu a aktivovaniu uctu 10 000USD. Je mozne po par dnoch ucet znizit na 5000 a pouzivat ho k normalnemu obchodovaniu /mini DJ/ ?? Pytam sa preto lebo mam 5000 pripravenych k obchodovaniu a dalsich 5000 by som si mohol kratkodobo pozicat./ na dobu potrebnu k aktivacii uctu/
Dakujem za radu.
Marcel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax:

Mate pravdu, nasiel som Global futures, Mirus Futures aj Infinity Futures, ale IB sa mi najviac paci koli mnozstvu informacii tu na finacnikovi a priznam sa ze zacat by som chcel u brokera s ktorym ma co najviac ludi skusenost aj koli mojej slabej znalosti anglictiny, aby som sa mohol pripadne na niekoho obratit s pripadnymi problemami.
Co sa tyka GF,MF a IF su na ne rozne nazory a nemam jasneho favorita.
Co by ste mi poradil vy?
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To marcel.i,

platforma AT infinity, pro grafy Sierrachart, data neplatím. Komunikují v angl.,což většina brokerů, ale nevidím v tom problém, nejsem zdatný angličtinář a vystačím si. Ohledně cen jim napište, mám tam účet již několik měsíců, mohou mít změny. Nejlepší cestou pro výběr brokera je začít s nimi komunikovat, protože jedině tak si zprvopočátku uděláte obrázek, zda Vám jejich přístup vyhovuje, či ne. Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě doplním, komunikace v angl. jsem se také obávala,ale hned na začátku jsem se s brokerem domluvila svou lámanou angličtinou, že mám raději psaní a komunikujeme přes Skype, přičemž si snadno vypomáhám slovníkem na seznamu.cz. Pro případ katastrofického scénáře mám na něj vždy připraven telefon - anglicky říct, že potřebuji uzavřít pozice anglicky, není tak složité :-)))) - ale ještě se mi to nestalo. Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...