tomnes

IB ZVYŠUJE POŽADAVEK NA MINIMÁLNÍ ÚČET

Doporučené příspěvky

MarekM:
Pokud chceš udělat live obchod, tak musíš mít spuštěný reálný účet IB (předpokládám, že nemáš spuštěný Simulated Trading) a na TSim+ v záložce Mode musíš mít aktivní volbu Live a navolený správný trh a kontraktní měsíc (to předpokládám že máš také - jinak by se ti na panelu neukazovaly správné hodnoty).

Richard

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
chcem poprosit o radu skusenejsich. IB vyzaduje k otvoreniu a aktivovaniu uctu 10 000USD. Je mozne po par dnoch ucet znizit na 5000 a pouzivat ho k normalnemu obchodovaniu /mini DJ/ ?? Pytam sa preto lebo mam 5000 pripravenych k obchodovaniu a dalsich 5000 by som si mohol kratkodobo pozicat./ na dobu potrebnu k aktivacii uctu/
Dakujem za radu.
Marcel

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
marcel.i:

jít by to určitě mělo (je to to stejný jako byste ty peníze ztratil v trzích...), jen nevím jestli tam není nějaký časový omezení, po kterým je možný ty peníze stáhnout zpět, až tolik jsem se o to nezajímal

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Marceli a proč nejdete k brokerovi, kde by vám těch 5000 bohatě stačilo. Stačí se podívat do fóra, jsou tady minimálně 3, kteří mají nižší požadavky na účet, nižší marginy a kvalitnější data.

Láďa

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
yax:

Mate pravdu, nasiel som Global futures, Mirus Futures aj Infinity Futures, ale IB sa mi najviac paci koli mnozstvu informacii tu na finacnikovi a priznam sa ze zacat by som chcel u brokera s ktorym ma co najviac ludi skusenost aj koli mojej slabej znalosti anglictiny, aby som sa mohol pripadne na niekoho obratit s pripadnymi problemami.
Co sa tyka GF,MF a IF su na ne rozne nazory a nemam jasneho favorita.
Co by ste mi poradil vy?
Dakujem

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To marcel.i,
výběr brokera je na každém, před založením účtu jsem uvažovala jako Vy. Nakonec mám z důvodu min. výše 5000 USD účet již několik měsíců u Infinity a jsem s spokojená. Petra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Petra:
aku platformu pouzivate k zobrazovaniu grafov u infinity a aku platformu na exekucie? Da sa s nimi komunikovat aj cesky/slovensky? Data su zdarma alebo sa za ne plati?
Dakujem
Marcel

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To marcel.i,

platforma AT infinity, pro grafy Sierrachart, data neplatím. Komunikují v angl.,což většina brokerů, ale nevidím v tom problém, nejsem zdatný angličtinář a vystačím si. Ohledně cen jim napište, mám tam účet již několik měsíců, mohou mít změny. Nejlepší cestou pro výběr brokera je začít s nimi komunikovat, protože jedině tak si zprvopočátku uděláte obrázek, zda Vám jejich přístup vyhovuje, či ne. Petra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ještě doplním, komunikace v angl. jsem se také obávala,ale hned na začátku jsem se s brokerem domluvila svou lámanou angličtinou, že mám raději psaní a komunikujeme přes Skype, přičemž si snadno vypomáhám slovníkem na seznamu.cz. Pro případ katastrofického scénáře mám na něj vždy připraven telefon - anglicky říct, že potřebuji uzavřít pozice anglicky, není tak složité :-)))) - ale ještě se mi to nestalo. Petra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se