Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IB ZVYŠUJE POŽADAVEK NA MINIMÁLNÍ ÚČET


tomnes

Doporučené příspěvky

  • 5 months later...
  • Odpovědí 76
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

ROnnIe:

když pročítáte starší příspěvky, musíte koukat kromě obsahu také na datum vložení..5,000 USD bylo požadováno dříve..dnes je už nějakou dobu aktuální částka 10,000 USD..

viz:
www.financnik.cz/wiki/interactive_brokers
www.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/minimumDeposits.php?ib_entity=llc

pokud chcete mit vzdy nejaktualnejsi info, je nejlepsi navstivit stranky konretniho brokera, burzy atd..pripadne navazat kontakt napriklad emailem a veci, ktere vas zajimaji, si overit..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ve článku ohledně otázek a odpovědí vztahujících se k otevření účtu u Interactive Brokers uvadí Tomáš požadovaný minimální věk pro otevření účtu 21 let. Na webu IB ovšem nic takového nepíší, pouze zmiňují zvýhodněný počáteční kapitál pro osoby věku 21 let a mladší (3000 USD), k čemuž se váží i další výhody. Pokud se mýlím a legislativa USA nic takového neumožňuje, rád bych se dozvěděl, jak jsou na tom brokerské společnosti v Evropě, co se týče věkového limitu. Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Nějakou dobu jsem u IB neobchodoval, mám tam účet a chtěl jsem si zase osvěžit obchodování, ale když zadám do Order management titul např. ZC nebo ZS, tak mi napíše, že data acces has been denied, a pokud dám Subscribe, pak mne to nasměruje na stránky, kdy bych měl aktivovat přístup, na jednotlivé obchody CBOT, ECBOT. Tzn. nyní se už za tohle platí? Před rokem a půl tomu tak nebylo. Nebo dělám něco špatně?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wedder

vsetko robis spravne , za sluzbu sa plati, ale je to od nejakeho mnozstva kontraktov,CME a CBOT boli free, ale teraz sa to zmenilo 10 USD alebo 30 USD, podla toho co odtradujes.
treba si to zakliknut a okamzite mas pristup, akonahle ale vyplnis policko a das submit charguju ti to ako keby si to mesiac vyuzival, tak daj pozor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den všem,
rád bych se zeptal, zdali otevření účtu u IB pro intradenní obchodování 25000$ znamená, že tam tato částka musí zústat? Nebo ji lze po založení účtu opět snížit. Rád bych si otevřel účet za účelem backtestování a získání dat za tímto účelem.
Děkuji všem za pomoc.
Jarda Harmáček

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hakantanka:

minimum je to pouze pro zalozeni, vetsina obchodniku jde po zalozeni do minusu. Ale pokud to chces udelat takto, tak neni duvod zakladat ucet u IB, muzes si ho rovnou zalozit u brokeru, ktery maji nizsi pozadavek na kapital a nejsou rozhodne o nic horsi nez IB, tipu najdes vic nez dost v sekci brokeri.
Ale je potreba si uvedomit, ze cim vice penez mas na uctu, tim je obchodovani klidnejsi, coz znamena, ze na jeden obchod riskujes velmi malo a mas dostatecny polstar kapitalu pro pripadne drawdowny. Vem si, ze pujdes treba 2.000 do minusu na zacatku (coz neni nic neobvykleho), tak potom je pro hlavu obrovsky rozdil, jestli mas na uctu 3.000 a zacinas se blizit pomalu vymazani nebo tam mas 8.000.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lada:

dik za reakciu...momentalne rozmyslam na IB kvoli tomu ze anglictinu mam este dost slabu a tu je toho o IB neurekom aj co si tyka podrobneho zalozenia uctu atd. ... a tie peniaze mozno ze vobec nebudem musiet brat zpet ale clovek nikdy nevie, a z tvojej odpovede potom usudzujem ze je mozne urcitu cast vkladu vybrat a ist tak pod 10000USD.

hakantanka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Dobrý den,
Na účet u IB jsem poslal 10.000 USD, ale něco mi strhávaly za data. Když jsem se konečně rozhodl živě obchodovat (YM) a zadal jsem příkaz (se Sierry, ale to je asi jedno) tak mi to pak v TWS v řádce u tohoto příkazu napsalo, že nebyl přijat. Celý text je YOUR ORDER IS NOT ACCEPTED. MARGIN REQUIREMENT INCREASE NOT ALLOWED. EQUITY WITH LOAN VALUE (9838 USD) IS LESS THEN 100000 USD. Nevíte prosím někdo, co jsem mohl udělat špatně? Ta částka 100.000 sto tisíc je napsána dobře. Dík za odpověď Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...