Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
sta

dotaz začátečníka

Doporučené příspěvky

nohavica:

MSA, nebo-li Market System Analyzer. Je tu o něm seriál www.financnik.cz/komodity/financnik/msa-position-sizing.html

Honza K.:

Pravděpodobně má namysli Forex (když se ptá ve Forexovém vláknu). Ten se neobchoduje na burze, ale přímo u brokera (protistrana je jiný obchodník či přímo broker). Takže je celkem jedno, jestli je příkaz umístěn v platformě či na serveru brokera, protože o tom vyplnění či nevyplnění vždy rozhoduje broker, podle toho, jak se mu to hodí.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Architekt-Díky,tohle jsem našel a zdá se mi zbytečně složitý,myslel jsem něco jednoduchýho co prostě vykreslí podle zadaných hodnot "graf" eguity,vím že to jde i přímo v excelu,ale nemůžu to nikde najít.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
nohavica:

Tak ty zisky a ztráty jednoduše sečti do volného sloupce. Dejme tomu, že máš výsledky ve sloupci A a chceš je sečíst do sloupce B, pak: B1=A1, B2=A2+B1, B3=A3+B2, atd. A pak ze sloupce B vykreslíš graf.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to nohavica:

já mám ještě Excel z Office 2000 a mám tam na to čudlík Graf. Stačí ty hodnoty označit a ten čudlík zmáčknout. V těch novějších ho snad mikrosofti vynechali?

Já bych řek´ že v novějších už by to mělo umět už i součtový graf když už se to nevejde na jedno obyčejný cédéčko, jinak si musíš ve vedlejším sloupci ty hodnoty vysčítat sám pomocí (B2)=B1+A2 a rozkopíruješ to až do konce.
Ale na Excel tu je extra vlákno. V nejhorším zmáčni klávesu F1 ta funguje u všeho. (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak jsem to nedal, excel je pro mě španělská vesnice, můžete mi to prosím napsat polopatě, nebo hodit tabulku, kde bych si to skopčil do jednoho sloupečku a v druhým by se mi to přepočítalo ?, přímo graf v excelu se mi vykreslit nepodařilo, přesouvám dotaz do vlákna s excelem...
Díky moc

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim pani,
bol by som velmi rad, ak by ste mi pomohli so zohnanim informacii o [bold]mesacnych[/bold] mierach inflacie.
Podarilo sa mi zatial ziskat iba US, ak by ste boli schopni mi poskytnut info o stranke s mesacnymi mierami inflacie aspon za poslednych 5rokov hlavnych obchodovanych mien krajin - gbp, aud, jpy, nzd, cad, chf budem velmi povdacny, dakujem :)

Kos3

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Chtěl bych se zeptat jestli je vážně uplně normální že mi trh protne PT, ale ten se neaktivuje, vím že tam je rozdíl mezi bid a ask ale za minulý týden a kousek tohoto se mi to stalo už 4x což mi příjde vážně jako pech teda .) viz foto:

16985

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
hooky
je to mozne pretoze zda sa ze cena tvoj PT len tukla a vratila sa spat. V tom pripade je mozne ze nebolo v trhu dostatok prikazov aby sa sparoval aj ten tvoj. Pripadne ak si pouzil ako PT prikaz LIMIT tie sa vyplnaju ako posledne. Teda aspon u AMP, neviem ci je tak u vsetkych. Ale pockam si aj ja rad na vysvetlenie odbornikom. ale z mojho pohladu si myslim ze je to mozne. Stalo sa mi to uz par krat.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.