Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - ohlasy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 48
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahojte,
pro me to bylo taky fantasticky, mnohem lepsi nez cist ten manual a domyslet si co kdyby... na moje poznamky k tem 4 probranym paternum me stacila jedna A4, kde mam v bodech napsano co musi byt splneno a uz nic dal nemusim resit :-)

Co se tyce dalsiho pozvani, verim ze by to byla asi vyzva sem Woodieho jeste jednou dostat, ale co se tak poptat nekoho z dalsich traderu kteri jedou podle Woodieho (predpokladam se kluci meli v zaloze nejmene dva dalsi pany, kteri by v pripade problemu byli schopni misto Woodieho dorazit a seminar usporadat)...

Mirek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Tomáši a Petře,[/bold]

chci Vám poděkovat za fantastický seminář a za to, že jste mi (nám) zprostředkovali setkání s tak krásným člověkem, jako je [bold]Woodie[/bold].
Byl jsem velmi zvědavý, zda se Tomášova slova o velikosti osobnosti Woodieho naplní, a musím říct, že všechna má očekávání byla dalece překonána. Woodie je opravdu obrovská osobnost a jeho chuť nezištně pomoct je neobyčejná a nebývalá. Byly to neobyčejně skvělé tři dny (počítám i sobotní párty). Odcházel jsem obohacen a z projevů ostatních můžu říct, že nejen já.
Moc Vám za tuto zkušenost děkuji a jsem Vám zavázán.

Radovan

P.S. Trochu se bojím říct "Thank You, Woodie!" - aby to nechápal, že jej chci vidět na opačné starně mé pozice v trhu ;)
Ale strach sem nepatří, takže: [bold]Thank you, Woodie!!!![/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Realičnímu týmu
Děkuji za výborný seminář. Mě osobně dal tolik, že se nebojím říci, že mě posunul o několik let dopředu oproti tomu kdybych vše studoval sám jenom z informací z internetu. Není nad to když člověk může v reálu vidět jak se provádí obchodování skutečným profesionálem.
Woodie říkal, že 95% lidí kteří studují jeho systém do něj začne časem přidávat svoje zlepšení a skončí pak ve ztrátách.
Přeji všem kteří na tomto kurzu byli, aby dokázali jít cestou, kterou Woodie ukázal.
Všem hodně štěstí.
Pepa (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all: díky všem za super feedback. Příspěvky průběžně tlumočíme Woodiemu a je z Prahy opravdu našený. Je to především jeho zásluha, že byla akce tak přínosná.

Pokud máte nějaké fotografie, o které se chcete podělit, pošlete mi je na e-mail petr@financnik.cz - v pátek bych chtěl publikovat galerii fotografií a všechny fotografie které budu mít k dispozici do galerie rád zařadím.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...