Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Sid

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.

Doporučené příspěvky

lisakus:
Ještě aby ne... :-)
Entry na Euro zaparkovany pod 1.2750, ještě lépe si vedu na libře, kde jsem zadaval pred 13.00 pomerny tesny entry.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Holoubek

no to mám taky jak na euru tak na cable, ale raději jsem se zeptal, přišlo mi že jsou dneska všichni nějak zaskočeni. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Images: no tak nakonec to slo jak jsem si myslel akorat jsem to prosvyhl ... no to je ta dan ze stale musim makat v praci :) takze zase pockam aspon ze jsem dnes chytil ten jen a od rana drzim shorta na cablu :)

Mira

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pěkně cable zase valí budiž pochváleno jsem byl chvíli zaskočen long jsem měl 5 lotů se SL na -20 a short mám 7 lotů se sl + 20 checht Tp nenastaven takže teď už zase valíme short na cable ...nechápu kde se bere ta síla že to má pořád kam klesat no uvidíme kolik vyždímáme čest práci shorťáci.....:))) doufám že to bude padat ještě notnou chvíli.Včera jsem vypad na SL s profitem a dneska mi zase ten cable dá no je mi líto katky55 pokud stále drží ty long a nevyhodilo ji to na posunutém SL tak upřímnou soustrast.....

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Co mozna korekcia? Pametam si na hranicu 1.2860. Euro sa tlacilo a prisli intervencie. Teraz sa tlaci dolar na 1.2720. Par tyzdnov dozadu sa spominala hranica 1.27 - 1.29 ako hranica komfortu pre eur/usd (ci ako tomu nadavali...) SID?
--snoopy

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
locuples

ano, je to pár GBP/USD

images, DarkMan

jěště může ten německý ministre oznámit, že se tam bude projednávat i slabé cable a € a můžeme otáčet pozice. ;) ;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, jsem tu už delší dobu, ikdyž mě moc nevidíte(zatím raději jen "naslouchám"). Dneska jsem poprvé dosáhl v reálu trošku výdělek( Short GPB/USD 1,8790 - 1,8750). Takže díky vám všem. Jste tady bezva parta.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
DarkMan

Pokud držíš od rána krátkou na cablu, tak myslím, že nemáš rozhodně na co si stěžovat :).

Locuples:
Odpověděl sis sám, kromě toho by se to snad dalo vydedukovat z těch pozic, nee? Protože jinak by snad ani nemělo cenu s tím FX začínat.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To images:
Myslím, že je tady dost a dost horších plků, než abychom nevydrželi od Katky pár přeposlaných analýz, zvlášť když se za to zatím nemusí platit. Nezní to zas tak úplně mimochodně a jestli je to ze Slovenska, tak to snad nevadí už tuplem?

Saba

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravim

dneska jsem cekal prave na 12:00pm EUR German Industrial Production. Jak je videt, tak to asi melo vliv a dolar klesa...ale downtrend zacal az kolem 12:30...tak se chci zeptat, jak to u techto fundamentu chodi...kdyz je tam uvedeno 12:00pm, tak presne v tuto dobu nekdo na tiskovce rekne vysledek, nebo mu to muze treba trvat pul hodiny jako v tomhle pripade? nebo zkratka trh zareagoval az s pulhodinovym zpozdenim?
dik
kalich

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
TEQA:
To jsi chytl solidne, mne to vykmitlo na peclive posouvaným SL, muj TP byl podstatne chamtivejsi.. :-)
Na zaklade ceho jsi urcoval TP?

DarkMan: Jakýpak prosvihnti, dneska si můžeš chrochtat, ten prudky vykyv na JENu byl dost nečekaný a chytnout ho v plné síle..... prostě happy day. :-)
Short od rana na CABLE? Cisty predpoklad, nebo díky Hansovi, či necemu takovému?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.