Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte jestli jde Sierra nastavit tak abych tahal data např. od IQFeed a příkazy posílal k Inter. Brokers ?, ale aby to šlo v rámci jedné instalace (licence).
tento návod znám,..
www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/sierrachart-ruzna-data.html
...zde jsou potřeba 2 instalace..
díky..
H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cruyff, tak přesně se to dělá.
Jedna instance vám běží v pozadí a ve druhé pracujete. Jedna licence vám na to stačí. Sierru můžete mít spuštěnou v rámci jedné licence až na dvou různých počítačích najednou s tím, že na každém počítači může běžet v libovolném počtu.
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...
  • 1 year later...

SOS volám....
nestává se mi to u pc aplikací, ale v Sieře - jejím zprovoznění se mi fakt nedaří. Zaplatil jsem si ji s balíčkem 5 (CME) a nedokážu rozchodit graf. SCH se mi přihlásí, data načte (např. NQM16, YMM16, ESM16) do aktuálního času a grafy staticky stojí. Možná načítám špatná data. Pročetl jsem podstatnou část finančníka i diskuse... ale nevím co dělám špatně a čemu nerozumím. Je mi divný že jsem po zaplacení nedostal žádné další přihlašovací údaje k datům, ale nevím jestli když neobchoduji live, nemám zatím brokera, to je nutné.

Díky předem
Barnodaj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Mám dotaz,
chci přejít na platformu SCH mám účet u AMP s daty CQG. Dle instrukcí jsou zapotřebí dvě sady přihlašovacího jména a hesla. Jedna sada pro SCH a jedna pro přihlášení k dat. účtu. Má někdo zkušenost s tím, že jsou obě sady totožné? Je to možné?

děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím Borndaj a tom77

Nie som si úplne istý ale nato aby ti grafy v sierre išli priamo online potrebuješ byť pripojený aj na svojho brookera. Ak brookera ešte nemáš a využívaš len data od sierry tak myslím že vždy pri sputsení sa ti načtú aktuálne dáta s oneskorením 10-15 minút. Takže dáta zo sierry si môžeš pustiť len na replay a nie priamo live. Ale možno sa mýlim ak tak ma niekto opraví.

Nech sa darí

Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...