Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...
On 8. 1. 2017 at 15:35, Hofi napsal/a:

Mám dotaz,
chci přejít na platformu SCH mám účet u AMP s daty CQG. Dle instrukcí jsou zapotřebí dvě sady přihlašovacího jména a hesla. Jedna sada pro SCH a jedna pro přihlášení k dat. účtu. Má někdo zkušenost s tím, že jsou obě sady totožné? Je to možné?

děkuji

Ahoj, mám tiež problém s prihlásením sa na sierrachart s dátami CQG a broker AMP. prosím ťa, podarilo sa Ti to nejako spojazdniť? ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Odpověď sice se zpožděním.....

měla jsem už od AMP hesla pro Ninja Trader ze které jsem přecházela na SCH, platila stejná hesla jako pro NT na připojení dat. Pro zprovoznění SCH mi rovněž zaslali hesla z AMP protože tuto platformu podporují. Cenu za SCH 5 mi strhávají přímo z obchodního účtu. Sim funguje výborně. Učím se systém FIMS, už přemýšlým, že opět začnu live ale nemůžu se "dopátrat" jak přesně má být nastavená SCH aby bylo vše OK, žádná překvapení, myslím tím okno ze kterého se posílají příkazy. Už jsem si přeložila i manuál SCH ale nejsem si stále jistá. Možná kdyby sem mohl někdo hodit scren okna.

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,

řeším situaci ohledně připojení live dat do Sierra Charts, pročítal jsem fórum, ale nenašel jsem aktuální odpověď. 

Stáhl jsem si platformu SCH, nastavil workspace a grafy a přešel ke koupi live tickových dat.

Můj cíl je: Paper trading v live režimu na trhu NQ (od jeho open v 8:30 tamního času, 15:30 našeho). Rád bych sledoval OF v numbers barech v reálném čase.

Zakoupil jsem následující

  1. Real-time data connections - 1st: 35 USD (za měsíc)
  2. Full CME Group (CME, CBOT, ...) with Market Depth for nonprofessional Trading accounts: 15.75 USD (za měsíc)

Data jsem dle návodu napojil, ale k mému překvapení nevidím pohyb ceny v čase. Zpětně se mi ticková data načtou, ale to neplní můj cíl. Zajímá mě tedy: je třeba k tomu, abych mohl sledovat reálná ticková data v čase, fundovaný účet u futures brokera? Nebo dělám něco špatně, případně to jde vyřešit jinak? Rád bych nějaký čas ještě paper tradoval a až poté se přesunul k vytvoření reálného účtu u IB.

Předem mockrát děkuji za odpověď.

10pips10

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 18 hodinami, pingl napsal/a:

Ano,fundovaný účet jak píšeš u IB propojit s SCH a jednou za měsíc je potřeba se přihlásit k ostrému účtu aby v SCH věděli že máš aktivní účet.Jinak jen RPL.

Děkuji za odpověď. Nemáte tip, jaké řešení využít tak, abych nemusel fundovat IB účet? Slyšel jsem o AMP s CQG datama, případně něco jiného za dobrou cenu (avšak kvalitní srovnatelná data s SCH daty)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohužel nevím,já jedu data SCH broker IB,nic jiného jsem nehledal.Jinak se k levným datům online na simulované obchodování asi nedostaneme.Založit účet-vložit kapitál- část vkladu stáhnout zpět, ponechat  minimum( na poplatky),až se zvládne sim tak vložit zpět, nic jiného mě nenapadá,jinou cestu k datům neznám než přes založení účtu.

Třeba někdo ještě poradí,ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On ‎06‎.‎09‎.‎2017 at 21:46, 10pips10 napsal/a:

Dobrý den,

řeším situaci ohledně připojení live dat do Sierra Charts, pročítal jsem fórum, ale nenašel jsem aktuální odpověď. 

Stáhl jsem si platformu SCH, nastavil workspace a grafy a přešel ke koupi live tickových dat.

Můj cíl je: Paper trading v live režimu na trhu NQ (od jeho open v 8:30 tamního času, 15:30 našeho). Rád bych sledoval OF v numbers barech v reálném čase.

Zakoupil jsem následující

  1. Real-time data connections - 1st: 35 USD (za měsíc)
  2. Full CME Group (CME, CBOT, ...) with Market Depth for nonprofessional Trading accounts: 15.75 USD (za měsíc)

Data jsem dle návodu napojil, ale k mému překvapení nevidím pohyb ceny v čase. Zpětně se mi ticková data načtou, ale to neplní můj cíl. Zajímá mě tedy: je třeba k tomu, abych mohl sledovat reálná ticková data v čase, fundovaný účet u futures brokera? Nebo dělám něco špatně, případně to jde vyřešit jinak? Rád bych nějaký čas ještě paper tradoval a až poté se přesunul k vytvoření reálného účtu u IB.

Předem mockrát děkuji za odpověď.

10pips10

ahoj, mne tam chyba este samotna platba za SC/ mesiac /co je okolo 33 USD/ + 10 real time data connections + full cme group ako si spominal

Ak nemas ucet u brokera fundovany tak som niekde na ich webe cital ze ta samotne data vyjdu cca 94 USD/mes

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 8 hodinami, Jarik12 napsal/a:

ahoj citam tvoj prispevok, zaujalo ma to lebo pises ze si od IB stiahol cast penazi spat....minimum na otvorenie uctu je 10.000 USD, to ti normalne dovolili stiahnut spat vacsinu vkladu a normalne ti funguje ucet dalej v pohode? dik za odpoved.

Stáhl jsem 50% pokud nejedeš live nepotřebuješ tam plnou palbu nechat ležet třeba rok dva než se naučíš ovládat.Někdo tady myslím už dříve psal že tam nechal jen dva tis.US ale to nevím přesně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 8. 9. 2017 at 11:20, Jarik12 napsal/a:

zaujimava informacia, ja som ozaj zil v tom ze tam stale musi byt tych 10.000 USD inak ti znefunkcnia ucet, pocuj a kolko platis mesacne ak neobchodujes? je to tych 10 USD? dik

 Kým je na účte viac ako 2000 tak 10 USD a ked hodnota účtu klesne pod 2000 USD tak ti budu účtovať inactivity fee 20 USD

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

v principe nepotrebujem nejako vyberat odtial peniaze aj tak som EUR uz 70 % zamenil za USD ked bol kurz takmer 1,21 nedavno, chcem sa ale opytat vas co tam mate ucty dlhodobo, mozem byt v "klude" ? Ja viem ista je iba smrt a dane, otazka je iba preto ze neviem kedy sa dostanem k LIVE, myslim ze sa bavime asi aj o rokoch.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
On 12. 5. 2017 at 22:50, tom77 napsal/a:

Mám level 5. Dnes mi napsali, že proběhla nějaká chyba ve vyúčtování...Mám doplatit nějakou částku. Možná to bude ono...Zvláštní, tohle se mi ještě nestalo...

Ahoj Tom,

prosim ta, mam podobny problem, ucet u IB, kupeny balik 5 u SC a data sa sice nacitaju ale nejdu real - time, musim ich dat zakazdym nacitat.

Aky dalsi balik mam dokupit ked chcem obchodovat futures (ES, NQ), mam z toho chaos.

 

Dakujem za odpoved. 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

https://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/SierraChartRealTimeFuturesStockDataFeed.php

data feed pricing  - For 100 Real-Time Symbols / 35 usd month

alebo

For 10 Real-Time Symbols - 25 usd podla toho co budes obchodovat

a Supported Exchanges

Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) with Market Depth for nonprofessional Trading accounts: Price 15.75 USD/month

alebo

Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) for nonprofessional Trading accounts: Price 3.25 USD/month.

alebo

CME with Market Depth for nonprofessional Trading accounts: Price 5.25 USD/month

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...