Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

Je mozne nejakym zpusobem si zaplatit real-time data k tomuto programu napriklad pouze pro mini-indexy?Nechce se mi kvuli datum zakladat ucet u IB/muj broker pravdepodobne data k tomuto programu nema v nabidce/ a ani platit za cely balik dat kdyz mne zajima jen uzky okruh trhů.Pouziva nekdo podobne reseni nebo vi jak na to?Dik za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tuto stranku jsem zkoumal,nez jsem se tady zeptal.Ale nic z toho co tam je mi nepripada jako to prave orechove.Ja mam na mysli neco na ten zpusob jako u e-signalu.Tam si clovek zaplati jen data z urcite burzy + samozrejme jejich software.No a ja bych mel zajem o sierra chart + real-time data pouze z jedne burzy.No a kdyz vemu ten iqfeed nebo mytrack/ostatni sluzby z toho odkazu jsou podmineny zalozenim uctu/ tak vlastne zaplatim za sierra chart + za dalsi sluzbu + nakonec jeste za ty data.Alespon tak to chapu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdravím všechny,

už jsem si vyzkoušel backtesting na programu TnT a chtěl bych si vyzkoušet ještě intradenní obchodování v Sierra chart. Chci stáhnout historická data od SCMagic ale nevím jak zjistím co jejich zkratky znamenají. Chtěl bych stáhnout eurodolar.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni obchodníci,

měl bych jeden dotaz na někoho skušenějšího kdo nakupuje data od SC Magic. Mám trochu problém. Zakoupil jsem si 1/2 roční práva na sieru to je ok, potom jsem kontaktoval SCMagic a objednal si data z jejich nabídky a to 2sec. data za 26 dolarů. platba proběhla, ale nějak se teť snima nemohu dohodnout, píší mi že jsem zaplatil data jen pro jeden instrument, a chtějí abych jim posla jaký s těchto instrumentů potřebuji. Rád bych back testoval na nějakých trzích ale nějak se v tom trochu plácám. Byl bych rád kdyby mi někdo skušený poradil jak dál. chápu to tedy tak, že jsem si zaplatil jen jeden trh a musím si vybrat jaký např. corn ?

prosím o radu děkuji Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

YM - mini Dow Jones
ES - e-mini S&P 500
ER2 - e-mini Russell 2000
nazory se ruzni. doporucovalo se zacit YM protoze neni tak volatilni atd. ja kvuli me povaze bych to ani jako zacatecnik nemohl dat, je to na me line. i ESko. takze muj nazor je stahni si ER2 a testuj, testuj a testuj. to to volatilnejsi trh, ktery dobre trenduje (muzem diskutovat posledni dny :-) ) a casem bys u nej stejne zkoncil mozna. tot je muj tip.
ale precti si tady nejaka vlakna a posud sam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...