Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
joj

sierra chart - připojení obch. platformy -data

Doporučené příspěvky

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte jestli jde Sierra nastavit tak abych tahal data např. od IQFeed a příkazy posílal k Inter. Brokers ?, ale aby to šlo v rámci jedné instalace (licence).
tento návod znám,..
www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/sierrachart-ruzna-data.html
...zde jsou potřeba 2 instalace..
díky..
H.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
cruyff, tak přesně se to dělá.
Jedna instance vám běží v pozadí a ve druhé pracujete. Jedna licence vám na to stačí. Sierru můžete mít spuštěnou v rámci jedné licence až na dvou různých počítačích najednou s tím, že na každém počítači může běžet v libovolném počtu.
P

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
SOS volám....
nestává se mi to u pc aplikací, ale v Sieře - jejím zprovoznění se mi fakt nedaří. Zaplatil jsem si ji s balíčkem 5 (CME) a nedokážu rozchodit graf. SCH se mi přihlásí, data načte (např. NQM16, YMM16, ESM16) do aktuálního času a grafy staticky stojí. Možná načítám špatná data. Pročetl jsem podstatnou část finančníka i diskuse... ale nevím co dělám špatně a čemu nerozumím. Je mi divný že jsem po zaplacení nedostal žádné další přihlašovací údaje k datům, ale nevím jestli když neobchoduji live, nemám zatím brokera, to je nutné.

Díky předem
Barnodaj

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mám dotaz,
chci přejít na platformu SCH mám účet u AMP s daty CQG. Dle instrukcí jsou zapotřebí dvě sady přihlašovacího jména a hesla. Jedna sada pro SCH a jedna pro přihlášení k dat. účtu. Má někdo zkušenost s tím, že jsou obě sady totožné? Je to možné?

děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,

prosím o radu: TWS mi jede, ale při spuštění Sierry se mi načtou grafy k aktuálnímu času a dál stojí.

Neví někdo v čem by mohl být problém?

Díky Tom.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím Borndaj a tom77

Nie som si úplne istý ale nato aby ti grafy v sierre išli priamo online potrebuješ byť pripojený aj na svojho brookera. Ak brookera ešte nemáš a využívaš len data od sierry tak myslím že vždy pri sputsení sa ti načtú aktuálne dáta s oneskorením 10-15 minút. Takže dáta zo sierry si môžeš pustiť len na replay a nie priamo live. Ale možno sa mýlim ak tak ma niekto opraví.

Nech sa darí

Lukáš

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.