Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Triviální dotazy


Doporučené příspěvky

Aleke.nb.

IMHO: Pekny den, trh takyto stav teoreticky nepozna, aj v tomto trende, v kazdom su korekcie, teda pohyb aj smerom dole. Aj na mikrourovni tickovych dat. Okrem toho na trhu je viac subjektov nie len spekulanti. odporucam si precitat nieco o COT, dajte si vyhladat. Tam pochopite suvislosti.

Prijemny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trjar,

Velmi dobre, teoreticky:)

ale ked sa ta priamka (vyvoj ceny) zlomi a pojde opacne a urobi strechu tereticky je tam potrebne nieco pridat niekoho kto zacne kupovat (commercial) lebo mozno iba zopar obchodnikov "teoreticky" by chcelo nakopovat ked ide cena dole:). Inak tento problem je ovela komplexnejsi.

Lopo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim a všem moc děkuju za ochotu a rychlé odpovědi. Nyní mám další dotaz... dyž zadám brookerovi příkaz SL.... je to jakoby jen informce pro brookera kdy má z obchodu vystoupit nebo je to informace, která "pronikne" až do burzy (kontraktu)... jednoduše řečeno je to jen info pro brookera, nebo brooker tuto informaci zadá při koupi kontraktu???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aleke: SL zadate brokerovi a ten jej exekuuje ve chvili, kdy cena na burze dosahne jeho vyse.

A jestli mohu jednu radu - imho se zbytecne zamyslite nad vecmi, ktere jsou sice zajimave, ale prilis teoreticke a pro realne obchodovani nepodstatne. Mohu-li Vam doporucit neco, co Vas posune dal - dukladne prostudujte clanky na financniku, stejne dukladne prostudujte mistni diskuse a Wiki, az si vse v hlave urovnate a utridite, zajdete na kurzy a pak zacnete testovat, testovat a testovat. S timhle pristupem budete mit realnou sanci na uspech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj pustím se do toho... již teď pročítám pomalu články na serveru... času mám přecijen s mým věkem (15 let) ještě celkem dost.... "natrvdo" se do obchodů můžu pustit stejně až v 18.... jen mě hlavou vážně vrtaly tyto začátečnické dotazy... pokud to byly dotazy opravdu hloupé, nebo někoho nějak "naštvali"... omlouvám se za to a zároveň děkuju všem, kteří mi odpověděli a tak mi to pomohli ujasnit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aleke.nb:

Zdravím vás,

samozřejmě jste nikoho nenaštval a žádný konstruktivní dotaz, není hloupý. Také jsem byl a stále ještě jsem na začátku, také jsem pokládal a stále pokládám všetečné dotazy. Určitě ale nově příchozím usnadníme práci, pokud se nebudeme zakládat xx nových vláken, ale budeme se snažit vyhledávat a rozšiřovat diskuze stávající. Samozřejmě se vždy vyskytnou dotazy, pro které bude nutné založit nivé vlákno, ale byl bych v tomhle opatrný, je zde mnoho informací a mnoho zodpovězených otázek...

držím palce, přeji mnoho úspěchů a hlavně výdrž.

S pozdravem Jiří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aleke:
na forexu můžete obchodovat od 1usd (slovy jeden dolar) např přes www.oanda.com
miciko
Pozn: dnes se už moc asi nečte, ale občas je to užitečné a umí to i šetřit čas:než se zde zeptám a někdo mi třeba odpoví...navíc manuály z webu, kde je toho dost co je dobré znát, se dají i vytisknout. A přečíst :-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...