Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vzkaz autorum


Doporučené příspěvky

novpet,

Jsem velmi rad ze jsem mohl zakladat ucet u IB pres financnika a velmi si toho vazim. Zas az tak trivialni zalezitost to neni a manual k zalozeni se velmi hodil. O manualu nastaveni platformy, propojeni se Sierrou a Tsim ani nemluve.
Osobne jsem pro vsemi deseti aby financnik byl propagovan co mozna nejvice. Svet komodit je uzasny a cim vice lidi se o nem dozvi, cim vice lidi se nauci vydelavat tim lepe. Pro financnika, pro ne, pro tuto republiku i pro nas, kteri diky tomuto webu a kurzum ktere se zde nabizi setri neskutecnym zpusobem cas i penize.
Swen

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 82
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všem ,

Nevím kam zařadit své řádky a tak je napíšu sem . Poslední dobou se tady rozmáhá nový nešvar kterým trpí místní diskuse . O co jde ? jde o to že mi už tak čtrnáct dní chodí několik emailů od začínajících zájemců o komoditní obchodování , a tito se mne dotazují zcela soukromně na dění kolem Finančníka a na mé neúspěchy a úspěchy po dvou letech učení-se tomuto oboru .Jaké mám výsledky a jak mi pomohly informace tady na Finančníku a zda klukům opravdu věřím to co tady prezentují . Neříkám že jsem těmto lidem neodpověděl ano odpověděl a odpověděl jsem opravdu od srdce , ale chtěl bych všechny požádat aby se mne ptali skrze toto forum protože i ostatní by jistě mohly zajímat některé odpovědi na dané otázky . Pokud se mne zeptáte přímo ve foru rád všem odpovím , ale soukromně už odpovídat nebudu . Nejde o neochotu nebo mou namyšlenost , ale na takové dopisování nemám čas .


Díky všem za pochopení a přeji hezký večer REN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím Petra a Tomáše

Včera 23.9 jsm se zůčastnil e-mini kurzu.A na tom kurzu bylo avizováno, že všichni dostanou večer mail, jak zprovoznit VIP sekci.Meil jsem nedostal a proto radši píšu. Ctěl jsem to napsat Vám přímo na info@financnik, jako i na jiné Vaše adresy.Bohužel bezůspěšně.Chyba odmítnutí servrem.
Díky za odpověď

Pavel

PS: kdo se zajímá o intradenní obchodování a ještě se nezůčastnil tohoto kurzu, tak vřele doporučuji.V mém případě jsem se posunul o 100% dál a těším se na e-mini 2

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 2 months later...

Chtěl bych navrhnout aby se tady na finančníku upravila pravidla , nelíbí se mi jak se tady lamentuje nad zbytečně založenými vlákny , i já jsem založil několik vláken které bych již dnes určitě nezaložil a taky mne moje chyby v této oblasti mrzí . Proto bych rád apeloval na administrátory aby znemožnily zakládání nových vláken těm kteří zřejmě nemají žádné zkušenosti a celkem bezdůvodně jej zakládají . Nevím jak to roztřídit ale navrhoval bych jedno vlákno ( takové smetiště, toto vlákno by se pravidelně jednou týdně mazalo) kde by bylo možné požádat o založení nového vlákna XY někým zkušenějším()a tím by mohl být jen člověk který má třeba Silber nebo Gold member případně admin. A tím by se dobře odfiltroval nešvar zakládání nových vláken co myslíte ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
to je určitě rozumný nápad, který jsme hned zkusili implementovat.
Nyní mohou nová vklákna zakládat pouze uživatelé, kteří mají právo "autoschvalování" vlastních příspěvků - tedy obecně diskutující, kteří mají v diskuzi více než 30 příspěvků a měli by již vědět, jak to zde funguje.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO :test

kdo jsi tvůj článek zní jako by jsi byl administrátor ?Jinak člověk co má 30 příspěvků ví většinou obecně prd , proto jsem navrhoval 400 a více . Jinak pro tvou informaci auto-schvalování příspěvků získáš například tak že absolvuješ nějaký kurz a hlavně pokud se projevíš jako důvěryhodný zdroj informací .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aha tak to jsem dezinformován díky za upřesnění . Jinak já vím že je to Váš web a vy si dáváte pravidla ale přesto nemyslíte že 30 příspěvků je opravdu málo na to aby se člověk stal důvěryhodným zdrojem informací ? Ještě bych se rád zeptal jestli můj nápad s vláknem které jsem navrhnul výše je dobrým nápadem nebo jestli je to špatný nápad .

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DeLucky: IMHO je 30 prispevku dostatecny vzorek k tomu, aby se clovek naucil v diskusi fungovat a dodrzovat pravidla. Vic neni treba a bylo by to jen zbytecne omezeni diskuse. Podobne to vidim i s tim vlaknem. Od toho jsou tady administratori a moderatori, aby zajistili poradek (jehoz udrzeni bude pri tomto pravidlu zrejme mnohem snazsi)...

Osobne bych spis uvital moznost pripojeni existujiciho diskusniho vlakna k jinemu (tj. kdyz nekdo vytvori duplicitni diskusi, bude moznost jejiho prilepeni k puvodnimu vlaknu). To uz by ale asi vyzadovalo vyraznejsi zasah do zdrojoveho kodu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
  • 2 months later...

Dobrý den, i jako jiní zde bych chtěl pochválit vaši práci, kterou jste si s Finančník.cz dali a je až pozoruhodné, že vám to počáteční nadšení vydrželo i do teď, četl jsem i vaši knihu Jak se stát intradenním finančníkem a ta mě doufám nakopla tím správným směrem, je to neuvěřitelně čtivá kniha, na to, že je to kniha spíše odborná, s tím se setkávám málo. Takže děkuji moc za Finančníka a za knihy které publikujete, už jen čekám, kdy objednám další :)

post #2:
Abych nemusel psát dva příspěvky tak to napíši do jednoho. Celkem hodně se ve vašich článcích mluví o Korekci, které trh dělá, je mi jasné že korekce je něco jako "oprava" cen trhu, která nastane v určitých případech, jen bych chtěl poprosit o článek, nebo něco podobného, kdy taková korekce vzniká a jak ji poznat. děkuji mnohokrát :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...