Doporučené příspěvky

novpet,

Jsem velmi rad ze jsem mohl zakladat ucet u IB pres financnika a velmi si toho vazim. Zas az tak trivialni zalezitost to neni a manual k zalozeni se velmi hodil. O manualu nastaveni platformy, propojeni se Sierrou a Tsim ani nemluve.
Osobne jsem pro vsemi deseti aby financnik byl propagovan co mozna nejvice. Svet komodit je uzasny a cim vice lidi se o nem dozvi, cim vice lidi se nauci vydelavat tim lepe. Pro financnika, pro ne, pro tuto republiku i pro nas, kteri diky tomuto webu a kurzum ktere se zde nabizi setri neskutecnym zpusobem cas i penize.
Swen

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj všem ,

Nevím kam zařadit své řádky a tak je napíšu sem . Poslední dobou se tady rozmáhá nový nešvar kterým trpí místní diskuse . O co jde ? jde o to že mi už tak čtrnáct dní chodí několik emailů od začínajících zájemců o komoditní obchodování , a tito se mne dotazují zcela soukromně na dění kolem Finančníka a na mé neúspěchy a úspěchy po dvou letech učení-se tomuto oboru .Jaké mám výsledky a jak mi pomohly informace tady na Finančníku a zda klukům opravdu věřím to co tady prezentují . Neříkám že jsem těmto lidem neodpověděl ano odpověděl a odpověděl jsem opravdu od srdce , ale chtěl bych všechny požádat aby se mne ptali skrze toto forum protože i ostatní by jistě mohly zajímat některé odpovědi na dané otázky . Pokud se mne zeptáte přímo ve foru rád všem odpovím , ale soukromně už odpovídat nebudu . Nejde o neochotu nebo mou namyšlenost , ale na takové dopisování nemám čas .

Díky všem za pochopení a přeji hezký večer REN

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ano já vím , ale nemám důvod ho schovávat jen říkám že si raději budu povídat ve foru , na soukromé rozhovory nemám čas a ve foru mi to přijde férovější ok

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím Petra a Tomáše

Včera 23.9 jsm se zůčastnil e-mini kurzu.A na tom kurzu bylo avizováno, že všichni dostanou večer mail, jak zprovoznit VIP sekci.Meil jsem nedostal a proto radši píšu. Ctěl jsem to napsat Vám přímo na info@financnik, jako i na jiné Vaše adresy.Bohužel bezůspěšně.Chyba odmítnutí servrem.
Díky za odpověď

Pavel

PS: kdo se zajímá o intradenní obchodování a ještě se nezůčastnil tohoto kurzu, tak vřele doporučuji.V mém případě jsem se posunul o 100% dál a těším se na e-mini 2

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Chtěl bych navrhnout aby se tady na finančníku upravila pravidla , nelíbí se mi jak se tady lamentuje nad zbytečně založenými vlákny , i já jsem založil několik vláken které bych již dnes určitě nezaložil a taky mne moje chyby v této oblasti mrzí . Proto bych rád apeloval na administrátory aby znemožnily zakládání nových vláken těm kteří zřejmě nemají žádné zkušenosti a celkem bezdůvodně jej zakládají . Nevím jak to roztřídit ale navrhoval bych jedno vlákno ( takové smetiště, toto vlákno by se pravidelně jednou týdně mazalo) kde by bylo možné požádat o založení nového vlákna XY někým zkušenějším()a tím by mohl být jen člověk který má třeba Silber nebo Gold member případně admin. A tím by se dobře odfiltroval nešvar zakládání nových vláken co myslíte ?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Rozhodně souhlasím. Dost často se stává, že se nováčkovi nechce číst a hned zbytečně zakládá nové vlákno. Chtěl jsem něco podobného napsat, ale byl jsi rychlejší ... .-)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
to je určitě rozumný nápad, který jsme hned zkusili implementovat.
Nyní mohou nová vklákna zakládat pouze uživatelé, kteří mají právo "autoschvalování" vlastních příspěvků - tedy obecně diskutující, kteří mají v diskuzi více než 30 příspěvků a měli by již vědět, jak to zde funguje.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
TO :test

kdo jsi tvůj článek zní jako by jsi byl administrátor ?Jinak člověk co má 30 příspěvků ví většinou obecně prd , proto jsem navrhoval 400 a více . Jinak pro tvou informaci auto-schvalování příspěvků získáš například tak že absolvuješ nějaký kurz a hlavně pokud se projevíš jako důvěryhodný zdroj informací .

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
omylem jsem byl přihlášen pod testovacím nickem. Autoschvalování se žádným absolvováním kurzu nesouvisí.
Petr
Finančník.cz

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
aha tak to jsem dezinformován díky za upřesnění . Jinak já vím že je to Váš web a vy si dáváte pravidla ale přesto nemyslíte že 30 příspěvků je opravdu málo na to aby se člověk stal důvěryhodným zdrojem informací ? Ještě bych se rád zeptal jestli můj nápad s vláknem které jsem navrhnul výše je dobrým nápadem nebo jestli je to špatný nápad .

Děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
DeLucky: IMHO je 30 prispevku dostatecny vzorek k tomu, aby se clovek naucil v diskusi fungovat a dodrzovat pravidla. Vic neni treba a bylo by to jen zbytecne omezeni diskuse. Podobne to vidim i s tim vlaknem. Od toho jsou tady administratori a moderatori, aby zajistili poradek (jehoz udrzeni bude pri tomto pravidlu zrejme mnohem snazsi)...

Osobne bych spis uvital moznost pripojeni existujiciho diskusniho vlakna k jinemu (tj. kdyz nekdo vytvori duplicitni diskusi, bude moznost jejiho prilepeni k puvodnimu vlaknu). To uz by ale asi vyzadovalo vyraznejsi zasah do zdrojoveho kodu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den, i jako jiní zde bych chtěl pochválit vaši práci, kterou jste si s Finančník.cz dali a je až pozoruhodné, že vám to počáteční nadšení vydrželo i do teď, četl jsem i vaši knihu Jak se stát intradenním finančníkem a ta mě doufám nakopla tím správným směrem, je to neuvěřitelně čtivá kniha, na to, že je to kniha spíše odborná, s tím se setkávám málo. Takže děkuji moc za Finančníka a za knihy které publikujete, už jen čekám, kdy objednám další :)

post #2:
Abych nemusel psát dva příspěvky tak to napíši do jednoho. Celkem hodně se ve vašich článcích mluví o Korekci, které trh dělá, je mi jasné že korekce je něco jako "oprava" cen trhu, která nastane v určitých případech, jen bych chtěl poprosit o článek, nebo něco podobného, kdy taková korekce vzniká a jak ji poznat. děkuji mnohokrát :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se