Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vzkaz autorum


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 82
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny co se rozhodli vytvořit si vlastní cestu.
Měl bych pro vás takový malý ilustrativní příběh. Jsem student předposledního ročníku VŠ. Jelikož jsem mladý, moji přátelé se postupně začleňují do pracovního procesu.

Dnes jsem se setkal s přáteli, se kterými jsem se dlouho neviděl. Chtěli jsme se domluvit, zda v létě nepojedeme spolu "kamkoli". Bohužel vlastně k diskuzi ani nedošlo. Přátelé mi byli schopni již teď říci, že v létě nemohou, protože dovolenou potřebují na jindy. Žádné zkusíme, zařídíme, vyrazíme jiný termín. Žádné možnosti.

Prostě a jednoduše už teď ví, co budou MUSET den co den snad až do příštího léta a opět znovu…

Tato situace mě ještě více utvrdila (až vyděsila) o směřování mé budoucí cesty.

Mým krátkým příběhem chci poděkovat zakladatelům Finančníka a také všem ostatním, kteří zde vytvořili komunitu lidí, co má své vlastní cíle a dře, aby jich dosáhli.

Děkuji.




Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

wolf:

tento problém jsme už řešili a už by se neměl objevovat, nicméně je možné, že se objevil znova, nebo se jedná o nějaký jiný problém..takže v základu zkuste toto - sledovaná vlákna si odstraňte a přidejte si je znova a zkuste jak to bude fungovat..

dříve byl problém v tom, že se sledování "ztratilo" když se vymazal ve vlákně nějaký příspěvek, ale to by už mělo být vyřešeno..tj. zkuste ten můj postup..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Jelikož se tento thread jmenuje "Vzkaz autorům", tak bych jim rád poděkoval za tento server, který mi odkryl něco, po čem jsem dlouho pátral. Jsem zde již mnoho měsíců a musím poděkovat zejména Tomášovi za jeho přínos v oblasti psychologie. Úplně mi to obrátilo pohled na svět. Také bych rád poděkoval Petrovi, který je zase zaměřený na technickou část a tady mi dala rovněž hodně a posunula mě dopředu.

Pánové, ještě jednou, díky (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Rad sa pridam k pochvale autorom a samzrejme vsetkym kto sa podiela na sprave tohto fora.
Priznam sa ze som len zaciatocnik a prhrabavat sa mnozstvom spletitych info je niekedy o nervy, ale chapem ze
pokial sa nezmenime my "prispievatelia" tak tu poriadok v temach a clankoch nebude nikdy.
Este raz dakujem za moznost sa vzdelavat na tomto fore.

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Možno by sa zišli nejaké anketné otázky a potom ich zverejnit.
Napr.:
Akú brokersku spoločnost preferujete?
Aký ste typ obchodníka?
Ktoré trhy najčastejšie obchodujete?
A mnohé ďalšie ktoré by mohli zaujímať začiatočníkov.
Takto by sa mohli skor zorientovat v spleti informacii.

S pozdravom Uranie

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...